Tīmekļa semināru ieraksti

Korpusi par izdevīgu cenu- jūsu ierīču aizsardzībai

Korpusi par izdevīgu cenu- jūsu ierīču aizsardzībai, izmantojot uzņēmuma nVent Eldon HOFFMAN ietaupīsiet laiku projektēšanas un uzstādīšanas darbos.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Plānojiet savas iekārtas un aprīkojumu nākamajā- 3D līmenī

Mūsu tīmekļseminārs palīdzēs jums izveidot un demonstrēt iekārtas 3D vidē jūsu potenciālajiem klientiem, lai iegūtu vēl vairāk projektu

Noskatieties tīmekļa semināru →

AVEVA OEE mākslīgā intelekta risinājumi efektivitātes uzlabošanai

Lai nodrošinātu ilgtspējīgu un rentablu darbību, mūsdienu rūpniecībai ir nepieciešamas uzticamas sistēmas un dati, kas visos līmeņos atbalsta darbinieku augošās vajadzības.

Noskatieties tīmekļa semināru →

AVEVA risinājumi un Smart Analytics

Šajā tīmekļseminārā jūs uzzināsiet, kā apkopot ražošanas un darbības datus, izmantojot AVEVA darbību vadības produktus, un to, kā izmantot analītikas rīkus AVEVA Insigh, lai paaugstinātu darbības drošumu un efektivitāti, kā arī optimizētu operācijas, izmantojot mašīnmācīšanos un mākslīgo intelektu (AI).

Noskatieties tīmekļa semināru →

Carlo Gavazzi enerģijas skaitītāji, analizatori un attālā uzraudzība

Carlo Gavazzi enerģijas skaitītāji ir izmantojami visur, kur nepieciešama enerģijas patēriņa tendences izpratne, lai sadalītu izmaksas, novērtētu energoefektivitātes uzlabojumus vai uzraudzītu slodzes izmaiņas vienā vai vairākos objektos.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Attālinātie risinājumi paver digitālās iespējas un jaunas biznesa koncepcijas

Divi 2022. gada vissvarīgākie vārdi ir “attālināts” un “drošs”. Šajā tīmekļseminārā tiks parādīts, kā ar Belden industriālās drošības risinājumu palīdzību viegli un saskaņoti strādāt ar esošajām un jaunajām lietojumprogrammām, vienlaikus darot to droši.

Noskatieties tīmekļa semināru →

AVEVA Operations Control — no atsevišķām funkcijām līdz daudzobjektu risinājumiem

AVEVA risinājumi nodrošina nepārspējamu mērogojamību jebkuram projektam neatkarīgi no tā, vai tas ir traucējumnoturīga SCADA (novērošanas kontrole un datu vākšana) vairākiem objektiem vai arī datu vizualizācijas veids no mazākām un lētākām ierīcēm.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Lieto sveķu transformatori un jauna EcoDesign ES regula

Pēc šī tīmekļsemināra jūs būsiet informēti par to, kas padara IMEFY sveķu transformatorus par labākajiem Eiropā un ko nozīmē ES ekoloģiskās koncepcijas noteikumi un IMEFY transformatoru ietekme uz vidi un klimatu, kā arī par to ugunsizturības īpašībām.

Noskatieties tīmekļa semināru →

DEHN drošības produkti un ierīces elektromontāžas darbiem

Five safety rules for installation and maintenance work, and for ARC protection. In this webinar, we will go through the safety equipment for working on electrical systems.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Uzticama pārsprieguma aizsardzība IT un datu tīkliem un tīkla iekārtām

Šajā tīmekļa seminārā mēs iepazīstināsim ar Dehn dzelteno un sarkano produktu līnijām, to darbības un aizsardzības principiem, uzstādīšanas metodēm un pielietojuma jomām.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Izveicība un stabilitāte ražošanā

Liels izaicinājums ražotājiem ir nepieciešamība pēc izveicības, pārredzamības un darbības efektivitātes — ražošanas operāciju digitālā transformācija palīdz uzlabot produktivitāti un efektivitāti, maina ražošanas procesus, nodrošinot vieglāku piekļuvi informācijai un augstāku automatizācijas līmeni.

Noskatieties tīmekļa semināru →

AVEVA komandas darbs — zināšanu apmaiņa un sadarbība ar iesaistītajiem darbiniekiem

Neatkarīgi no tā, vai piedāvājat mācību video, digitālo žurnālu vai konsultējiet darbiniekus klātienē, AVEVA Teamwork atrisina daudzas tradicionālās mācīšanās un zināšanu saglabāšanas problēmas, ar kurām mūsdienās saskaras rūpniecības uzņēmumi.

Noskatieties tīmekļa semināru →