From stand-alone solution to multi-site operations control with AVEVA Edge to Enterprise Strategy

No atsevišķa risinājuma līdz vairākās vietās esošu objektu operāciju pārvaldībai, izmantojot AVEVA Edge to Enterprise stratēģiju.

AVEVA risinājumi piedāvā nepieredzētu mērogojamību jebkuram projektam, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienota SCADA sistēma vairākās vietās esošu objektu monitoringam, vadībai un datu iegūšanai, jeb vai tā ir tikai datu vizualizācija no zemākā līmeņa perifērijas un iegultajām ierīcēm.

Pārliecība par savām darbībām izriet no spējas elastīgi darboties atbilstoši pieprasījumam un sasniegt gaidītos rezultātus, izmantojot datus uz kuriem var paļauties apzinātu lēmumu pieņemšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs darbojaties atsevišķu iekārtu vai visa uzņēmuma līmenī, lielāku pārliecību par savu darbību var panākt, izmantojot informācijas vidi, kas nodrošina pilnīgu reāllaika redzamību, piekļuvi uzticamiem datiem un iespēju izmantot zināšanas kā konkurentspējīgu priekšrocību.

Šajā tiešsaistes seminārā Klinkmann profesionālis Jan Lönnqvist no AVEVA komandas parādīs, kā bez nevajadzīgu datu ievākšanas jūs no savas sistēmas varat iegūt vairā. Jūs varēsiet uzreiz redzēt visa uzņēmuma ražošanas procesu stāvokli.

Nav svarīgi, kur jūsu uzņēmums atrodas digitālās transformācijas ceļā. Lietojumprogrammas ir pilnībā mērogojamas, un tās var integrēt uzņēmuma līmeņa lielākā System Platform sistēmā.

Rockwell Automation Logix 5000 perusteet koulutuksen kuva

Virtuālās apmācības: Rockwell Automation Studio 5000 Logix Designer Basics

The goal of this course is to familiarize participants to Studio 5000 programming environment. In the course you will learn how to create project, add devices to the project and most common programming tasks.

Lasīt vairāk →

Webinar: Cast Resin Transformers and new Ecodesign EU regulation

After the webinar, you are aware of what makes IMEFY cast resin transformers best in Europe and what it means when we speak Ecodesign EU regulations and E C F Environmental, Climatic, and Fire behaviour properties of IMEFY transformers.  

Lasīt vairāk →

Webinar: DEHN safety products and devices for working on electrical installations

Five safety rules for installation and maintenance work, and for ARC protection. In this webinar, we will go through the safety equipment for working on electrical systems.

Lasīt vairāk →