From stand-alone solution to multi-site operations control with AVEVA Edge to Enterprise Strategy

No atsevišķa risinājuma līdz vairākās vietās esošu objektu operāciju pārvaldībai, izmantojot AVEVA Edge to Enterprise stratēģiju.

AVEVA risinājumi piedāvā nepieredzētu mērogojamību jebkuram projektam, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienota SCADA sistēma vairākās vietās esošu objektu monitoringam, vadībai un datu iegūšanai, jeb vai tā ir tikai datu vizualizācija no zemākā līmeņa perifērijas un iegultajām ierīcēm.

Pārliecība par savām darbībām izriet no spējas elastīgi darboties atbilstoši pieprasījumam un sasniegt gaidītos rezultātus, izmantojot datus uz kuriem var paļauties apzinātu lēmumu pieņemšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs darbojaties atsevišķu iekārtu vai visa uzņēmuma līmenī, lielāku pārliecību par savu darbību var panākt, izmantojot informācijas vidi, kas nodrošina pilnīgu reāllaika redzamību, piekļuvi uzticamiem datiem un iespēju izmantot zināšanas kā konkurentspējīgu priekšrocību.

Šajā tiešsaistes seminārā Klinkmann profesionālis Jan Lönnqvist no AVEVA komandas parādīs, kā bez nevajadzīgu datu ievākšanas jūs no savas sistēmas varat iegūt vairā. Jūs varēsiet uzreiz redzēt visa uzņēmuma ražošanas procesu stāvokli.

Nav svarīgi, kur jūsu uzņēmums atrodas digitālās transformācijas ceļā. Lietojumprogrammas ir pilnībā mērogojamas, un tās var integrēt uzņēmuma līmeņa lielākā System Platform sistēmā.

Tiešsaistes semināra ieraksts

Lūdzu, aizpildiet veidlapu, pirms varat skatīties tiešsaistes semināra ierakstu