From stand-alone solution to multi-site operations control with AVEVA Edge to Enterprise Strategy

No atsevišķa risinājuma līdz vairākās vietās esošu objektu operāciju pārvaldībai, izmantojot AVEVA Edge to Enterprise stratēģiju.

AVEVA risinājumi piedāvā nepieredzētu mērogojamību jebkuram projektam, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienota SCADA sistēma vairākās vietās esošu objektu monitoringam, vadībai un datu iegūšanai, jeb vai tā ir tikai datu vizualizācija no zemākā līmeņa perifērijas un iegultajām ierīcēm.

Pārliecība par savām darbībām izriet no spējas elastīgi darboties atbilstoši pieprasījumam un sasniegt gaidītos rezultātus, izmantojot datus uz kuriem var paļauties apzinātu lēmumu pieņemšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs darbojaties atsevišķu iekārtu vai visa uzņēmuma līmenī, lielāku pārliecību par savu darbību var panākt, izmantojot informācijas vidi, kas nodrošina pilnīgu reāllaika redzamību, piekļuvi uzticamiem datiem un iespēju izmantot zināšanas kā konkurentspējīgu priekšrocību.

Šajā tiešsaistes seminārā Klinkmann profesionālis Jan Lönnqvist no AVEVA komandas parādīs, kā bez nevajadzīgu datu ievākšanas jūs no savas sistēmas varat iegūt vairā. Jūs varēsiet uzreiz redzēt visa uzņēmuma ražošanas procesu stāvokli.

Nav svarīgi, kur jūsu uzņēmums atrodas digitālās transformācijas ceļā. Lietojumprogrammas ir pilnībā mērogojamas, un tās var integrēt uzņēmuma līmeņa lielākā System Platform sistēmā.

Apmācības: AVEVA™ Operation Management Interface (OMI) apmācība

The AVEVA™ Operation Management Interface (OMI) apmācība ir četru dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par AVEVA OMI darbību un iespējām, ko izmanto kopā ar AVEVA Application Server.

Lasīt vairāk →

Apmācības: AVEVA™ InTouch for System Platform apmācība

AVEVA™ InTouch for System Platform apmācība ir trīs dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par InTouch lietošanu kopā ar Application Server kā System Platform sastāvdaļu.

Lasīt vairāk →
AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība

Apmācības: AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība

AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība ir trīs dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par Application Server iespējām un darbību System Platform vidē.

Lasīt vairāk →