Viedā ražošana

Rockwell Automation ir unikālā pozīcijā, lai kļūtu par jūsu partneri digitālās transformācijas ceļojumā. Lai gan mums ir pilns pakalpojumu, produktu un partnerattiecību klāsts viedās ražošanas ieviešanai, mēs saprotam, ka šis nav vienkārši tehnoloģijas pirkums.

Produktivitātes, kvalitātes un drošības optimizācija

Viedā ražošana un digitālā transformācija nozīmē savienojamību no ierīces uz iekārtu, sistēmu un uzņēmumu. Tas nozīmē arī risku pārvaldības apsvērumu attīstību. Tas nozīmē klientu informācijas, intelektuālā īpašuma, aktīvu, darbinieku un vides aizsardzību.

Mūsu kompetence kopā ar partneriem IT jomā mums nodrošina unikālu izpratni par IT/OT konverģenci, lai gūtu panākumus gan digitālās transformācijas jomā, gan attiecībā uz prasībām par viedākas, drošākas un labāk aizsargātas infrastruktūras veidošanu.

Frekvenču pārveidotāji

PowerFlex maiņstrāvas piedziņa

PowerFlex piedziņas risinājumu klāsts var ne tikai nodrošināt ražošanas darbību. Tas var palīdzēt uzraudzīt dzinēja stāvokli un sniegt informāciju par optimālām apkopes iespējām un maksimālu darbības veiktspēju.

Kustības vadība

Kustības vadība

Kinetix servopiedziņu, servomotoru, lineāro izpildmehānismu un kodētāju klāsts nodrošina pilnīgu, viedu un mērogojamu kustības vadību. Neatkarīgi no tā, vai veidojat mazas, savrupas iekārtas vai lielas, sarežģītas sistēmas, Allen Bradley Kinetix kustības vadības produkti var palīdzēt sasniegt šos mērķus.

Zemsprieguma motoru mīkstie palaidēji

Motoru palaidēji

Rockwell Automation piedāvā vairākas aizsardzības iespējas viedajām iekārtam, ierīcēm un ražošanas līnijām. Neatkarīgi no tā, vai veidojat mazas, savrupas iekārtas vai lielas, sarežģītas sistēmas, Allen Bradley zemsprieguma motora mīkstie palaidēji būs pareizais risinājums.

Condition-Monitoring.jpeg
Iekārtu stāvokļa uzraudzība

Stāvokļa uzraudzība

Reāllaika iekārtu uzraudzība ļauj pilnībā izmantot viedās ražošanas priekšrocības.

Izkliedētā iekārtu stāvokļa uzraudzības sistēma brīdina lietotājus un var izslēgt iekārtas, kad tās konstatē bīstamus apstākļus, kas var izraisīt ievērojamus bojājumus vai darbības traucējumus.

Viedās drošības ierīces

Viedās drošības ierīces

Drošības un operatīvo datu jaudīga izmantošana var būtiski uzlabot atbilstību drošības prasībām un veiktspēju. Piekļūstot drošības sistēmas datiem un pārveidojot tos jēgpilnā informācijā, uzlabojas iekārtu produktivitāte un samazinās dīkstāves laiks.

Programmējama loģika

Logix kontrolleri

Logix vadības sistēmas kā jūsu iekārtas centrālais elements ievāc un nodrošina datus jūsu ražošanas darbībai. Droši sagādājot piekļuvi reāllaika informācijai no integrētajām viedierīcēm, Logix nodrošina īsto informāciju īstajiem cilvēkiem īstajā laikā, uzlabojot darbību efektivitāti un produktivitāti.

IO-Link & Ethernet risinājumi

Viedie sensori

Viedie sensori nodrošina visus nepieciešamos datus vispusīga priekšstata izveidošanai par iekārtas vai ražošanas līnijas stāvokli. Viedie sensori kā The Connected Enterprise būtiska sastāvdaļa ir pirmais solis ceļā no reālās uz virtuālo pasauli.

Vizualizācija un HMI

Vizualizācija un HMI

Vizualizācijas un HMI risinājumi palīdz pievērsties produktivitātes, inovāciju un globalizācijas vajadzībām. Mūsu klāsts nodrošina konsekventu izskatu un darbību elektroniskā operatora saskarnes termināļiem, kā arī dalītu klienta/servera HMI (un informācijas programmatūru).

Viedās ierīces — viedās ražošanas pamats

At Rockwell Automation, you get all the control and central components for demanding hardware applications where component selections must meet strict quality criteria and global approvals such as CE, UL, CSA, CCC, RoHS, VDE. Rockwell Automation components can also be found in the Klinkmann Store >>
Tas sākas, nospiežot pogu

Viedās ierīces ir viedo sistēmu un viedo iekārtu pamats. Tā ir jums nepieciešamās informācijas vārteja, lai nekavējoties rīkotos, uzlabotu produktivitāti un sāktu ceļu uz digitālo transformāciju.

Mazāk reaģējiet un vairāk plānojiet, izmantojot labāku informāciju un dziļāku ieskatu situācijā

Allen-Bradley viedierīces nodrošina rīcībai nepieciešamo informāciju — turklāt ātri! Mūsu viedierīču klāsts ir viedās ražošanas pamats, gan vienkārši nosakot problēmas rašanās vietu, gan sniedzot pilnīgu paziņojumu pirms ražošanas pārtraukšanas.

Vai esat gatavi sarunai ar Rockwell Automation konsultantu?

Mēs piedāvājam ekspertīzi un palīdzību jūsu automatizācijas ieguldījumu izstrādē, ieviešanā un atbalstā.

Gluži jauns iekārtu redzējums

Ražošanas iekārtu optimāla izmantošana mūsdienu konkurences apstākļos ir ļoti svarīga. Ja labākie ražotāji vēlas optimizēt produktivitāti, kvalitāti un drošību, viņiem ir pilnībā jāmaina domāšanas veids. Vienlaikus ir nepieciešams sniegt atbilstošu un savlaicīgu ieskatu situācijā un informāciju lēmumu pieņēmējiem.

Kāpēc ir nepieciešamas viedās iekārtas un ierīces?

Vakardienas “viedās” iekārtas ražoja informāciju. Savukārt mūsdienu viedajām iekārtām un ierīcēm dati ir jāpārvērš ieskatā situācijā, kas var palīdzēt labāku lēmumu pieņemšanā. Digitālo tehnoloģiju viedo iekārtu un ierīču iespējas iet krietni tālāk par tradicionālo operāciju, vadības un apkopes režīmu iespējām.

Digitālās tehnoloģijas paver iespējas ražot labākas iekārtas un aprīkojumu, saistoši izceļoties salīdzinājumā ar konkurentu piedāvājumu:

 • Reāllaika datu izmantošana nodrošina labāku produktivitāti.
 • Ātrāka izvietošana un modifikācija.
 • Pateicoties profilaktiskai apkope, mazāk neplānotu dīkstāvju.
 • Droša attālinātā piekļuve diagnostikai un pārskatiem.
 • Vienkāršāka apmācība, ekspluatācija un apkope.

Viedo iekārtu un ierīču pievienotā vērtība ir to atšķirtspējā

Atšķirtspējai ir nepieciešams labāks informatīvais nodrošinājums. Digitālo tehnoloģiju viedo iekārtu un ierīču iespējas iet krietni tālāk par tradicionālo operāciju, vadības un apkopes režīmu iespējām.

Viedās ierīces ir inteliģentāku sistēmu un iekārtu pamats

“Viedās” ierīces izveido savienojumu ar tīklu tieši vai izmanto tehnoloģiju, kas to nodrošina. Patiesi inteliģentas ierīces ir resursi, kas izprot sistēmu un kas iegūst, apstrādā, uzrauga un ziņo par aparatūras stāvokli, piemēram, enerģijas patēriņu un pašdiagnostiku.

Tīkla viedierīces uzlabo veiktspēju, kopīgojot svarīgas sistēmas funkcijas un sadarbojoties ar standarta programmatūras rīkiem un saskarnēm.

Jūsu aparatūra ar īstajām viedierīcēm var sniegt informāciju un ieskatu situācijā, atbalstot aktīvāku pieeju aparatūras veiktspējas un apkopes nodrošināšanai.

Sasniegt vairāk ar digitālo transformāciju

Izmantojot jaunās transformācijas tehnoloģijas, jūsu viedās iekārtas var nodrošināt pastāvīgu vērtību, kopīgojot saturu agrāk un biežāk, un pēc tam uzturot savienojumu ar lietotnēm visā uzņēmumā un ārpus tā. Tas viss ir saistīts ar savienojamību un virtuālās pasaules spēka piesaistīšanu. Jūsu viedais aprīkojums var veikt abus šos uzdevumus un atbalstīt digitālajā ceļojumā gan jūs, gan jūsu klientus.

Izmantojiet grupu darba projektēšanas programmatūru, lai jau no paša sākuma veidotu partnerību ar ražotājiem aprīkojuma projektēšanas jomā un ātri iekļautu izmaiņas.

 • Emulējiet iekārtu darbību un atdzīviniet savas iekārtas, izmantojot dinamisko digitālo dvīņu programmatūru varbūtību scenāriju bezriska testēšanai.
 • Virtuāli apstipriniet projektus un nododiet ekspluatācijā savus aktīvus darbu objektā paātrināšanai.
 • Nodrošiniet attālinātu ekspertu atbalstu reāllaikā un samaziniet aizkavēšanos, objektu apmeklējumus un izdevumus.
 • Iegūstiet ciešāku integrāciju starp piegādes ķēdi, e-komercijas portāliem un MES sistēmām, lai palīdzētu nodrošināt ātrāku un pieprasījumiem labāk pielāgotu ražošanas reakciju.

Uzlabojiet produktivitāti un drošību ar inteliģentiem iekārtu drošības risinājumiem

Iztēlojieties iekārtu drošību, kas reāli uzlabo produktivitāti un darbības veiktspēju. Inteliģento ierīču nodrošinātā holistiskā pieeja iekārtu drošībai ievērojami uzlabo uzņēmumu iekārtu vispārējo efektivitāti (OEE).

Uzņēmumiem, kas izmanto šo pieeju, ir mazāk neplānotu dīkstāvju un vairāk nekā uz pusi samazinās vidējais traumu skaits. Neatkarīgi no tā, vai tās ir būvniecības vai ekspluatācijas iekārtas, inteliģentā drošība tieši atspoguļojas produktivitātes un personāla drošības uzlabojumos.

Integrēta drošība iekārtu vadībā

Rockwell Automation inovatīvie un integrētie drošības risinājumi apvieno efektīvu individuālo aizsardzību ar maksimālu aprīkojuma efektivitāti. Allen-Bradley drošības produktu klāsts ir plašākais tirgū, un iekļauj dažādus produktus, sākot no atsevišķiem drošības komponentiem, piemēram, relejiem, slēdžiem un sensoriem, un beidzot ar integrētām drošības automatizācijas sistēmām.

Integrētā drošība ar Ethernet/IP kopnes tehnoloģiju tiek izvērsta uz ievadizvades blokiem, dzinēju piedziņām, servopiedziņām, drošības gaismas aizkariem, drošības skeneriem un patentēto GuardLink kopnes tehnoloģiju pat līdz katram atsevišķam drošības slēgam, lai operatoram pastāvīgi nodrošinātu pilnu diagnostiku.

Integrētā drošības tehnoloģija ir TUV sertificēta un nodrošina iespēju pat SIL3 4. kategorijas PLe līmeņa risinājumu izmantošanai.

Iekārtu drošības inteliģentās funkcijas ļauj lietotājiem sasniegt jaunus efektivitātes veidus, kā arī uzlabot produktu kvalitāti un darbību reaģētspēju. Rezultātā saīsinās dīkstāve un tiek efektīvāk izmantoti resursi.

Inteliģenta drošība ar ieplānotu dīkstāvi
Sensoru funkcijas un kustība
Dzinēja vadības stāvoklis un diagnostika

Mērķorientēti viedie drošības produkti

450L-E GuardShield™ POC drošības gaismas aizkari

450L-E GuardShield™ POC drošības gaismas aizkari palīdz aizsargāt pirkstus un plaukstas. Izmantojot spraudņa moduli, katru retranslatoru var izmantot kā raidītāju vai uztvērēju. Tagad 450L-E funkcionalitāte ir papildināta, iekļaujot dzēšanu, trokšņu slāpēšanu un EtherNet/IP savienojamību (pārdošanā kopš 2021. gada janvāra), lai gādātu par viedo drošību jūsu savienotajā uzņēmumā.

440G-MZ bloķēšanas aizsardzības slēdzis

Drošība ir ļoti svarīga, strādājot ar robotiem, kustīga aprīkojuma apdraudējumu vietās vai pie iekārtām, kuras pa perimetru ieskauj nožogojumi un durvis. Mūsu 440G-MZ bloķēšanas aizsardzības slēdži ir vieds risinājums ar iegultu GuardLink® tehnoloģiju, kas palīdz gādāt par darbinieku drošību, vienlaikus lielākai efektivitātei nodrošinot reāllaika datus un diagnostiku.

440G-EZ elektromagnētiskais bloķēšanas slēdzis

Jaunais Guardmaster® 440G-EZ elektromagnētiskais bloķēšanas slēdzis palīdz aizsargāt cilvēkus, iekārtas un vidi. Ar šo drošības slēdzi var fiziski bloķēt aizsargdurvis, atļaujot piekļuvi potenciāli bīstamām zonām tikai tad, kad zona ir droša. Drošības slēdzi var izmantot visu veidu aizsargdurvīm, un tas ir sertificēts atbilstoši augstākajam drošības līmenim.

Iekārtu drošības principi

Mēs sniedzam konsultācijas par iekārtu drošības principiem, atbilstošiem standartiem un drošības ieviešanas metodēm. Mūsu iekārtu drošības grāmatā ir iekļauta plašāka informācija par ISO 13849-1 standartu ar pielietojuma piemēriem un veiktspējas aprēķiniem. Uzziniet, kā izvairīties no neplānotas dīkstāves un samazināt traumas līdz apjomam, kas ir mazāks par pusi no vidējā rādītāja.

Jūsu uzņēmuma operētājsistēma

Industriālās vadības sistēmas pārvalda ražotnes resursu darbību, sniedz ražošanas un resursu informāciju ražošanas operācijām, apkopei un pārvaldībai, kā arī nodrošina platformu ražošanas analīzei un koordinācijai visā uzņēmumā. No ierīcēm, kas paredz apkopes nepieciešamību, līdz produktivitāti optimizējošām drošības sistēmām un ieskatam par to, kad un kur tās ir nepieciešamas.

Dinamisks digitālais dvīnis

Digitāli atdzīviniet savu mehānisko konstrukciju
 • Paplašiniet savu iekārtu konstrukcijas un veiktspējas iespējas, izveidojot digitālos dvīņus ar Emulate3D ™ programmatūru.
 • Iepazīstiet iekārtas darbību pirms detaļu pasūtīšanas.
 • Atrodiet vadības problēmas, neapmeklējot objektu.
 • Ievediet darbiniekus virtuālā pasaulē, kur viņi var praktizēt sistēmu lietošanu bez sekām, paredzēt turpmāko veiktspēju un simulēt līnijas izmaiņas.

Jauns redzējums par iekārtas darbmūža ciklu

4 soļi ātrākai un vienkāršākai problēmu risināšanai, izmantojot digitālo dvīni

Iekārtas darbmūža ciklā jautājumi var būt dažādi. Ja vien pirms iekārtas uzbūvēšanas jūs zinātu, ka transportieris vai uzpildes ierīce ir nedaudz novirzījusies no maršruta. Ja vien vadības integrācijas problēmas būtu zināmas pirms tās transportēšanas uz objektu. Ja vien ražošanas pāreja būtu vienmērīgāka.

Ar Emulate3D programmatūru jūs varat atrisināt šādas iekārtas darbmūža cikla problēmas digitālajā pasaulē, pirms prātu pārņem realitāte ar vakardienas datumu. Izmantojot šo programmatūru:

1. Jūs varat izveidot labākas sistēmas

Projektēšanas procesa iespēju paplašināšanās. Izmantojot virtuālos modeļus un prototipus, varat projektēt savu iekārtu līdz pēdējam sīkumam digitālajā pasaulē, pirms to būvējat realitātē.

3. Attīstīt lietotāju prasmes

Samaziniet risku un attīstiet prasmes, apmācot darbiniekus virtuālā vidē. Apmāciet viņus reālos apstākļos, simulējot scenārijus un sakārtojot kļūdu stāvokļus digitālā sistēmā.

2. Varat paļauties uz sekmīgu izvēršanu

Varat nedomāt par nepatīkamiem pēdējā brīža pārsteigumiem un izmaiņām. Izmantojot virtuālo izvēršanu, varat agrāk savienot savu iekārtu ar vadības sistēmu, ļaujot uz vietas atrisināt ar loģisko vadību vai secību saistītās problēmas.

4. Uzlabot ražošanu

Atrisiniet reālās ražošanas problēmas digitālā pasaulē, kur kļūdas izmaksā daudz mazāk. Piemēram, varat eksperimentēt ar reāllaika 3D simulāciju, lai veiktu konfigurācijas izmaiņas un optimizētu jauna produkta ražošanas kapacitāti. Piemēram, varat palīdzēt tehniskajam speciālistam ātrāk salabot ierīci.

Procesu vadība ar modernu DCS

Visas rūpnīcas mērogojama procesu vadība no montāžas rāmja līdz lielām operācijām, nodrošinot praktisku informāciju uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanai visā uzņēmumā. Uzziniet, kā šī DCS (dalīto vadības sistēmu) modernā pieeja ar jaunu darbplūsmu, kontrolleru un pieejamības līdzekļu pievienošanu palīdz racionalizēt projektus un samazināt inženiertehniskos pūliņus.

Vai esat gatavi sarunai ar Rockwell Automation ekspertu?

Mēs palīdzēsim Jums izveidot un laicīgi īstenot automatizācijas projektus.

SMART Starts Here -ebook

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu

SMART Systems eBook

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu