Procesu risinājumi

Maksimāla produktivitāte un minimāls risks

Uzņēmumi Klinkmann un Rockwell Automation, kuriem ir vairāk nekā 100 gadu pieredze rūpnieciskajā automatizācijā, piedāvā plašu procesu automatizācijas risinājumu klāstu, kas atbilst mūsdienu rūpniecības standartiem.

Mēs apzināmies, ka ražošanas mērķu izpilde, rūpēšanās par klientu prasībām un neatpalikšana no konkurentiem mūsdienu rūpniecībā var būt sarežģīti uzdevumi. Zināšanas kontroles, partiju procesu, procesu optimizācijas, drošības sistēmu un pakalpojumu jomās ļauj mums sasniegt mērķus efektīvi un uzticami.

Procesu kontrole

Mūsdienu dalītā procesu kontroles tehnoloģija ļauj uzlabot procesu kontroli

Partiju procesi

Partiju procesu automatizācija palīdz samazināt risku un taupīt laiku un naudu

Optimizēšana

Proaktīvā uz modeļiem balstītā procesu kontroles sistēma Model Predictive Control ļauj sasniegt rentabilitātes mērķus, optimizējot procesus

Drošība

Procesu drošības sistēmas palīdz aizsargāt cilvēkus, īpašumu un vidi

Maksimāls darba sniegums un lielāka pieejamība

Automatizējiet ražošanas procesus atbilstoši jūsu vajadzībām

Procesu automatizācija ne vienmēr ir visu vajadzībām piemērots risinājums, kas spēj nodrošināt svarīgākās rūpnieciskās darbības. Rockwell Automation klāstā ir iekļauti risinājumi, praktiskas metodes un tehnoloģijas, kas ļauj izstrādāt procesus atbilstoši jūsu finansiālajām iespējām un prasībām attiecībā uz sniegumu. Rockwell Automation risinājumi ir mērogojami, pielāgojami un viegli integrējami.

Baltā grāmata

Stabilas Ethernet arhitektūras izstrāde

Apsvērumi attiecībā uz holistiskas un stabilas tīkla arhitektūras, kas aptver visu ražotni, izstrādi un izvēršanu.

Brošūra

PlantPAx: vienkāršota un praktiski izmantojama virtualizācija

Valmiit PlantPAx -virtuaalikuvamallit (imaget) toimitetaan USB-kovalevyllä asiakkaalle, joiden avulla voidaan helposti asentaa ydinjärjestelmän kaikki osat.
Brošūra

Procesu OEM
risinājumi

Pilns rīku klāsts mērogojamu un atkārtoti izmantojamu kontroles risinājumu izstrādei un izveidei

Kontrole un optimizācija visas ražotnes ietvaros

Mūsdienīgas dalītās vadības sistēmas

Mūsdienu dalītās vadības sistēmas (DCS) tiek veidotas, izmantojot visu ražotni aptverošas vadības tehnoloģijas. Mūsdienās procesu kontrolei, diskrētajai kontrolei, enerģijas kontrolei un drošības kontrolei vairs nav jāizvēlas atsevišķas tehnoloģijas. Tagad ražotāji var izvēlēties ieviest visas ražotnes vadības sistēmu.

Kopīgu automatizācijas tehnoloģiju lietošana nodrošina nevainojamu mūsdienu DCS integrēšanu ar ražotņu darba un biznesa sistēmām, tādējādi sniedzot plašākas visas ražotnes optimizācijas iespējas. Šāda pieeja uzlabo produktivitāti, kā arī samazina energopatēriņu un kopējās mūsdienu DCS ekspluatācijas izmaksas. Mūsu sistēma PlantPAx ir būtisks The Connected Enterprise® komponents, kas to visu padara iespējamu.

Rockwell Automation PlantPAx ir būtiska The Connected Enterprise® koncepcijas sastāvdaļa. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums.

Samazinātas izmaksas un lielāka produktivitāte

Model Predictive Control un optimizācija

Daudzu darbību gadījumā ražošanas un peļņas normas ir svārstīgas dažādu materiālu, aprīkojuma ierobežojumu, operatoru prasmju un mainīgu vides apstākļu dēļ. Mūsu tehnoloģija Model Predictive Control (MPC) izmanto programmatūras platformu Pavilion8®. Šī tehnoloģija ir inteliģents vispārīgu automatizācijas sistēmu papildinājums, kas pastāvīgi palīdz ražotnei sasniegt aizvien jaunus biznesa mērķus.

Uz MPC balstītie risinājumi ietver iebūvētu kontrolleri un veiktspējas rādītājus. Tiek uzraudzīti svarīgākie parametri, tai skaitā laika ierobežojumi un novirzes no mērķa. Šie rādītāji ļauj novērtēt ražošanas kvalitāti, apjomus un efektivitāti, tieši salīdzinot ar MPC rādītājiem.

PlantPAx DCS saņem “Engineers’ Choice Award” balvu procesu kontroles sistēmu kategorijā

Rockwell Automation iegūst nozīmīgu apbalvojumu 34. ikgadējā konkursā “Annual Control Engineering 2021” kategorijā “Engineers’ Choice Awards”

Apdraudējumu un risku novēršana

Procesu drošības risinājumi jūsu nozarei

Būtiska jebkuras automatizācijas stratēģijas daļa ir darbinieku, procesu un apkārtējās vides aizsardzība. Mūsu tehnoloģijas izmanto drošības un kritiskās kontroles procesos visā pasaulē. Mēs varam palīdzēt jums izvēlēties savrupu vai integrētu procesu drošības sistēmu, vadoties pēc nepieciešamā drošības integritātes līmeņa (SIL) un jūsu projekta prasībām.

Samazinātas izmaksas, laiks un risks

Partiju kontroles sistēmas automatizācija

Lai panāktu dažādu partiju apstrādes mērķus, ir nepieciešams pielāgojams un uzticams darbplūsmu un recepšu pārvaldības aprīkojums. Mūsu partiju risinājumi ir pielāgojami jūsu uzņēmuma un ražošanas vajadzībām.

Tagad ir pieejami tīmekļsemināri par PlantPAx 5.0 pēc pieprasījuma

Paātriniet digitālās izmaiņas, uzlabojot savas prasmes

Šie informatīvie tīmekļsemināri sniegs dziļākus ieskatus par jauno PlantPAx 5.0. Lai gūtu priekšstatu par jauno sistēmas versiju, uzziniet vairāk par vecās DCS sistēmas pārnešanu un par jauno versiju FactoryTalk® Batch.

Tīmekļsemināru

Paplašiniet savas iespējas ar PlantPAx 5.0

Jūs uzzināsiet, kā racionalizēt projektus un samazināt izstrādes darbu apjomu, izmantojot jaunās DCS darbplūsmas, vadīklas un lietojamības funkcijas.

Tīmekļsemināru

Jaunināšana no vecās DCS sistēmas uz PlantPAx 5.0

Tīmekļseminārā ir pārskatītas modernizācijas priekšrocības un īstenošanas metodes. Jūs iegūsiet rīkus, kas palīdzēs plānot, veidot budžetu un nomainīt vecās sistēmas.

Tīmekļsemināru

Odota enemmän panosprosessilta

Uzziniet par sarežģītu tīkla funkciju pielietojumiem un veiciniet prasmju integrēšanu DCS un MES sistēmās.

Vai esat gatavi sarunai ar Rockwell Automation ekspertu?

Mēs palīdzēsim jums droši un savlaicīgi plānot un īstenot automatizācijas projektus.