Procesu un vadības sistēmas

Rockwell Automation piedāvājums ietver programmējamās loģikas kontrollerus un citus vadības risinājumus, frekvenču pārveidotājus, tai skaitā vidēja sprieguma piedziņas, servo dzinēju vadības tehnoloģijas, kā arī vadības komponentus un iekārtu drošības risinājumus.

Risinājumi iekārtu un ražošanas vadības automatizācijai un iekārtu drošībai

Rockwell Automation piedāvājums ietver programmējamās loģikas kontrollerus un citus vadības risinājumus, frekvenču pārveidotājus, tai skaitā vidēja sprieguma piedziņas, servo dzinēju vadības tehnoloģijas, kā arī vadības komponentus un iekārtu drošības risinājumus. Rockwell Automation risinājumi veido ievērojamu daļu un ir atzīti starptautiskajā tirgū.

Rockwell Automation (Allen-Bradley) nodarbina 22 000 darbiniekus, un ir pasaules vadošais rūpniecības automatizācijas risinājumu un pakalpojumu sniedzējs, piedāvājot industriālās automatizācijas risinājumus, nodrošinot ražošanas vadības sistēmu risinājumus iekārtu un aprīkojuma vadībai, kā arī dažādu industriālo procesu automatizācijai un pārskatu veidošanai.

Visus Rockwell Automation vadības produktus var konfigurēt un pārvaldīt vienā lietotņu platformā, kas paātrina lietotņu izstrādi un vienkāršo uzturēšanu.

Allen-Bradley CompactLogix un ControlLogix PLK sistēmas ir izstrādātas, lai ievērotu pat visprasīgāko lietotāju vajadzības attiecībā uz procesa prasībām, iekārtu vadību, kustības vadību un drošības pielietojumiem. Viegli mērogojamas modulārās loģikas sistēmas iekļauj arī PLK ar Windows 10 Lietu interneta (IoT) funkcijām, kas nodrošina nevainojamus savienojumus starp viedo iekārtu un mākoņpakalpojumu bāzes pielietojumiem.

Protams, integrētā drošība un Ethernet/IP kopnes tehnoloģija ir mūsu PLK sistēmu neatņemama sastāvdaļa.

Kustību vadības risinājumi var vienkāršot iekārtu mehāniku un uzlabot sistēmas darbību. Produktu klāsts ietver risinājumus vienas ass servo vadībai, modulārās sistēmas vairāku asu vadībai un plašākām ražošanas automatizācijas risinājumu paketēm. Kinetix, MagneMotion un iTrak kustību vadības sistēmas tiek integrētas Logix PLK sistēmās.

Integrētā drošība ir TUV sertificēta mūsu kustību vadības risinājumos un pat nodrošina SIL3, Cat.4, PLe līmeņa risinājumus. Drošs ātrums, virziens, atrašanās vieta un griezes moments ir tirgū vismodernākā tehnoloģija kustību vadības drošības risinājumiem.

Allen-Bradley IO produkti atbilst pat visprasīgākā lietotāja vajadzībām. Korpusā montēti PLK integrēti un izplatīti IO produkti (IP20), iekārtā uzstādīti IO produkti sarežģītiem vides apstākļiem (IP67/69K), drošības IO produkti, kas ir arī IP20 vai IP67/69K, un IO-Link risinājumi.

Turklāt Conformal Coated IO produkti ir īpaši izstrādāti izmantošanai kodīgu vielu vai kodīgu gāzu savienojumu klātbūtnes apstākļos. Conformal Coated IO produkti ir īpaši paredzēti apstrādes industrijai, notekūdeņu iekārtām, kalnrūpniecībai, metalurģijai, riepu un automobiļu ražošanas nozarei.

IO risinājumi tiek integrēti Logix sistēmās, izmantojot Ethernet/IP kopnes tehnoloģiju.

PowerFlex frekvenču pārveidotājos ietilpst produkti zemsprieguma maiņstrāvas piedziņām, vidēja sprieguma maiņstrāvas piedziņām (2,2-11 kV) un līdzstrāvas piedziņām. Visas piedziņas ir nodrošināta ar labiem kopņu savienojumiem, pielietojumu funkcijām, globāliem sprieguma standartiem un plašiem jaudas diapazoniem.

Dzinēju vadība ir integrēta Logix sistēmās, izmantojot Ethernet/IP kopnes tehnoloģiju.

Integrated Safety ir TUV sertificēta un ļauj izmantot risinājumus līdz SIL3, Cat.4, PLe līmenim, var tikt integrēti arī ātruma un virziena drošības risinājumi.

Operatoru paneļi piedāvā lietotāja interfeisu sarežģītām sistēmām. Sortimentā ir dažādu izmēru displeji, darbības veidi, atmiņas bloki un konfigurācijas. Šīs iekārtas ir pilnībā gatavas paketes, kurās iekļautas aparatūra, programmatūra un komunikāciju porti. Operatoru paneļi apkopo un kontrolē procesus ar dažādu saziņas kanālu, piemēram, DeviceNet™, ControlNet™ un Ethernet/IP™, starpniecību. Iekārtas ir īpaši pielāgotas apstākļiem, kur tās var tikt pakļautas stipriem grūdieniem, satricinājumiem un augstai temperatūrai.

Rockwell Automation novatoriskie un integrētie drošības risinājumi apvieno efektīvu personisko aizsardzību ar maksimālu aprīkojuma efektivitāti. Allen-Bradley drošības produktu klāsts ir visplašākais tirgū, iekļaujot produktus no atsevišķiem drošības komponentiem, piemēram, relejiem, slēdžiem un sensoriem, līdz pat integrētām drošības automatizācijas sistēmām.

Integrētā drošība tiek ieviesta, sākot ar Ethernet/IP kopnes tehnoloģiju IO blokiem, diskdziņiem, servopiedziņām, fotoelektriskiem klātbūtnes sensoriem, drošības skeneriem un patentētu GuardLink kopnes tehnoloģiju, līdz pat vienam drošības slēdzim, lai operatoram būtu pieejama pilnīga diagnostika.

Integrētā drošības tehnoloģija ir TUV sertifcēta un ļauj izmantot risinājumus līdz SIL3, Cat.4, PLe līmenim.

Emulate 3D programmatūra virtuālai ekspluatācijas uzsākšanai, caurlaidspējas simulēšanai un rūpnieciskām demonstrācijām

Paātriniet iekārtu un līniju projektēšanu, izgatavošanu, analīzi un uzturēšanu — jūs varat arī viegli īstenot virtuālu demonstrāciju un apmācību klientu specifiskajām iekārtām.

Lai gan mūsdienu automatizētajās sistēmās tiek izmantoti daudzi standarta komponenti (iekārtas, ražošanas līnijas), katru sistēmu joprojām var uzskatīt par prototipu, kas pirms nodošanas ekspluatācijā ir pilnībā jāpārbauda. Tradicionāli testēšana tiek sākta iekārtas uzstādīšanas posmā. Tomēr jaunākā pieeja ļauj to praktiski īstenot jau projektēšanas posmā. Viens no jaudīgākajiem rīkiem ir jaunā digitālā pāra (Digital Twin) programmatūra — Emulate3D.

Emulate 3D iekārtu un aprīkojuma ražotājiem

Izveidojiet iekārtu strukturālos modeļus savā CAD sistēmā (SolidWorks, AutoCAD u.c.) — nogādājiet gatavās struktūras Emulate 3D platformā un pievienojiet funkcionālo vadības inteliģenci ierīču struktūrām.

  • Mākslīgais intelekts konfigurē un simulē dažādu vadības ierīču funkcijas: Siemens, Rockwell Automation, Schneider Electric, u.c.
  • Platformā var viegli izveidot lietojumu bibliotēku, ar kuras palīdzību var ātri īstenot dažādu klienta specifisko ierīču un opciju konfigurēšanu, demonstrāciju un apmācību.
  • Platformai ir gatavi augstākā līmeņa savienojumi ar WMS, WCS un ERP sistēmām, sniedzot iespēju arī augstākā līmeņa IT saskarņu simulācijai.


Programmatūras lietotāji darbojas tādās jomās kā noliktavas, rūpniecības un ražošanas sistēmas, lidostas bagāžas apstrādes sistēmas, iepakošanas sistēmas, iekārtu projektēšana un autobūve.

Programmatūra virtuālai izvēršanai, jaudas simulācijai un industriālai demonstrēšanai

Ja projektējat, būvējat, analizējat vai ieviešat automatizētas sistēmas vai iekārtas, Emulate 3D var jums palīdzēt. Emulate 3D tehnoloģija ietaupa laiku un naudu sistēmas izvēršanai, palīdz analizēt produktu plūsmu un ļauj ļoti ātri izveidot neaizmirstamas industriālas animācijas.

Emulate 3D vadības ierīces testēšanas modeļi ir digitāli pāri, kas sevī apvieno plašu loģiku klāstu un kurus var kombinēt ar trešo pušu produktiem, kuriem ir plašs nozares standarta protokolu klāsts. Turklāt Emulate 3D nodrošina spēcīgus savienojumus ar WMS, WCS un ERP sistēmām augsta līmeņa emulācijai.

Izmantojot Digital Twin modelēšanas un simulācijas rīku, iekārtu un līniju dizainu ar tā dažādajām funkcijām var veidot pilnīgi virtuāli — ar objekta izmēru modelēšanu un virtuālo funkcionalitāti, izmantojot dažādas vadības ierīces (Rockwell Automation, Siemens u.c.).

Kā padarīt iekārtu un ražošanas līniju projektēšanu, testēšanu un pārdošanu ātrāku, elastīgāku un vieglāku?

Apmeklējot Emulate 3D tiešsaistes semināru, Jūs uzzināsiet par digitālo inženieriju un digitālo dvīņu tehnoloģiju. Jūs gūsiet labu priekšstatu par E3D rīka izmantošanas iespējam demonstrācijas mērķiem iekārtu un ražošanas līniju projektēšanā un pārdošanā.

E3D programmatūrai ir jaunas iespējas un funkcijas, kas ir īpaši noderīgas inženieriem, vadītājiem un sistēmu projektētājiem.

Veiksmes stāsti

New features of Rockwell Emulate3D Digital engineering tool
Aizpildot e-formu, Jūs varat noskatīties tiešsaistes semināra ierakstu