Klinkmann Lat SIA vispārīgie pārdošanas noteikumi & cenu lapas

Šeit jūs varat atrast informāciju par mūsu cenām un mūsu pārdošanas noteikumiem.
Mūsu cenas ir spēkā līdz turpmākam paziņojumam. Lai iegūtu informāciju par cenām, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu servisa komandu.

Cenu lapas Izmaiņas cenu lapās no 1.8.2022: GMW, Prosoft, ABB, Stego, Stulz. 1.9.2022: Rockwell Automation, MBS, Legrand, ABB,Vogt
Cenas Piedāvātās cenas ir bez PVN (0%). Mums ir tiesības izmainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Preču iepakojuma apmērs var mainīties un tiek atrunāts pasūtījuma veikšanas brīdī. Mēs paturam tiesības izrakstīt rēķinu par cenām, kas aktuālas piegādes datumā.
Piegādes cena Pasūtījumiem ar kopējo svaru līdz 30 kg, piegādes maksa – 15 €. Lielgabarīta izstrādājumiem un pasūtījumiem, kuru svars pārsniedz 30 kg, piegādes maksa tiek aprēķināta saskaņā ar pārvadātāja cenrādi. Incoterms 2020.
Valūtas izmaksas Ārvalstu valūtas maiņas izmaksas.
Klinkmann Store webshop 140€ + bezmaksas, precēm līdz 140€ piegādes maksa 20€.
Maksājuma kavējuma procenti 0,1% dienā
Preču atgriešanas politika Mēs pieņemam preču atrgiešanu tikai pie nosacījuma ka ir notikusi nekorekta preču piegāde (nepareiza vai bojāta prece) Lai atgrieztu preces, tām jābūt oriģinālā un neskartā iepakojumā bez bojājumiem. Pārdevējs atmaksā Pircējam 70% no iegādāto preču vērtības (PVN 0%). Prece nav atgriežama, ja tā ir speciāls rūpnīcas pasūtījums tikai šim Pircējam. Kabeļi ir uzskatāmi par īpašiem pasūtījumiem.
Citi noteikumi Vispārīgie pārdošanas noteikumi un Aveva produkcijas izmantošanas noteikumi (EULA) un citi speciāli licences nosacījumi priekš citiem programmāturas produktiem. YOU ACCEPT AND AGREE TO BE BOUND BY THE TERMS OF THIS EULA BY DOWNLOADING, INSTALLING, COPYING, OR OTHERWISE USING THE SOFTWARE.
Piezīmes Klinkmann ir visas tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.