Klinkmann Lat SIA cenu lapas

Šeit jūs varat atrast informāciju par mūsu cenām un mūsu pārdošanas noteikumiem.
Mūsu cenas ir spēkā līdz turpmākam paziņojumam. Lai iegūtu informāciju par cenām, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu servisa komandu.
Lūdzu, sūtiet savus pieprasījumus un citus jautājumus mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem uz info@klinkmann.lv.

Klinkmann Lat - Vispārīgie pārdošanas noteikumi

Cenu lapasIzmaiņas cenu lapās no 1.6.2022: Finder, nVent Hoffman, Lovato, Pro-Face, TE, Cabur, Citel, Prosoft, Opto22.
CenasPiedāvātās cenas ir bez PVN (0%). Mums ir tiesības izmainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Preču iepakojuma apmērs var mainīties un tiek atrunāts pasūtījuma veikšanas brīdī.
Piegādes cenaPasūtījumiem ar kopējo svaru līdz 30 kg, piegādes maksa – 15 €. Lielgabarīta izstrādājumiem un pasūtījumiem, kuru svars pārsniedz 30 kg, piegādes maksa tiek aprēķināta saskaņā ar pārvadātāja cenrādi. Incoterms 2020.
Klinkmann Store webshop140€ + bezmaksas, precēm līdz 140€ piegādes maksa 8€.
Maksājuma kavējuma procenti0,1% dienā
Preču atgriešanas politikaMēs pieņemam preču atrgiešanu tikai pie nosacījuma ka ir notikusi nekorekta preču piegāde (nepareiza vai bojāta prece)
Lai atgrieztu preces, tām jābūt oriģinālā un neskartā iepakojumā bez bojājumiem. Pārdevējs atmaksā Pircējam 70% no iegādāto preču vērtības (PVN 0%). Prece nav atgriežama, ja tā ir speciāls rūpnīcas pasūtījums tikai šim Pircējam. Kabeļi ir uzskatāmi par īpašiem pasūtījumiem.
Citi noteikumiVispārīgie pārdošanas noteikumi un Aveva produkcijas izmantošanas noteikumi (EULA) un citi speciāli licences nosacījumi priekš citiem programmāturas produktiem
PiezīmesKlinkmann ir visas tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.