Klinkmann Lat SIA cenu lapas

Šeit jūs varat atrast informāciju par mūsu cenām un mūsu pārdošanas noteikumiem.
Lūdzu, sūtiet savus pieprasījumus un citus jautājumus mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem uz info@klinkmann.lv.

Klinkmann Lat - Vispārīgie pārdošanas noteikumi

Cenas Piedāvātās cenas ir bez PVN (0%). Mums ir tiesības izmainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Preču iepakojuma apmērs var mainīties un tiek atrunāts pasūtījuma veikšanas brīdī.
Piegādes cena Pasūtījumiem ar kopējo svaru līdz 30 kg, piegādes maksa – 10 €. Lielgabarīta izstrādājumiem un pasūtījumiem, kuru svars pārsniedz 30 kg, piegādes maksa tiek aprēķināta saskaņā ar pārvadātāja cenrādi. Incoterms 2020.
Klinkmann Store webshop 140€ + bezmaksas, precēm līdz 140€ piegādes maksa 8€.
Maksājuma kavējuma procenti 0,1% dienā
Preču atgriešanas politika Mēs pieņemam preču atrgiešanu tikai pie nosacījuma ka ir notikusi nekorekta preču piegāde (nepareiza vai bojāta prece) Lai atgrieztu preces, tām jābūt oriģinālā un neskartā iepakojumā bez bojājumiem. Pārdevējs atmaksā Pircējam 70% no iegādāto preču vērtības (PVN 0%). Prece nav atgriežama, ja tā ir speciāls rūpnīcas pasūtījums tikai šim Pircējam. Kabeļi ir uzskatāmi par īpašiem pasūtījumiem.
Citi noteikumi Klinkmann nav atbildīgs par citām papildus izmaksām. Vispārīgie pārdošanas noteikumi Mēs izpildām Aveva nosacījumus un noteikumus, tās produkcijas pārdošanas procesā. Klientam ir pienākums izpildīt Aveva nosacījumus un noteikumus, izmantojot Aveva produkciju.
Piezīmes Klinkmann ir visas tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.