Automatizācijas programmatūra

Uzticama programmatūras platforma ir digitālo pārmaiņu un viedās ražošanas pamats. Uzlabojiet ražošanas procesus, samaziniet apkopes pārtraukumus un enerģijas patēriņu, kā arī apkopojiet vērtīgus datus proaktīvai apkopei.

Daudzpusīgi un attīstoši risinājumi rūpniecības digitalizācijai no Klinkmann

Uzticama programmatūras platforma ir digitālo pārmaiņu un viedās ražošanas pamats. Uzlabojiet ražošanas procesus, samaziniet apkopes pārtraukumus un enerģijas patēriņu, kā arī apkopojiet vērtīgus datus proaktīvai apkopei.

Klinkmann ir jūsu partneris dažādos industriālās automatizācijas posmos. Ar AVEVA automatizācijas programmatūru jūs ieviešat vadības telpas risinājumus, efektīvu datu savākšanu un uzticamu pārskatu veidošanu.

Mēs novērtējam pašreizējo situāciju un konsultējam pareizā risinājuma meklējumos, lai saviem klientiem droši un uzticami nodrošinātu funkcionālu kopumu un vienkāršu savienojamību ar IT un citām informācijas sistēmām.

Iepriekš Wonderware

AVEVA™ InTouch HMI

Efektīvai procesu un sistēmu darbībai ir nepieciešama reāllaika HMI saskarne starp cilvēku un automatizāciju.

Ja nepieciešams, AVEVA InTouch risinājums ir mērogojams no vienas iekārtas vadības līdz vadības telpas risinājumam visai rūpnīcai.

Iepriekš Wonderware

AVEVA System Platform

AVEVA System Platform kopā ar InTouch OMI vizualizāciju nodrošina ļoti efektīvu un mērogojamu programmatūras risinājumu no vienas ražošanas līnijas vadības telpas līdz uzņēmuma līmeņa MES ražošanas vadībai.

AVEVA System Platform palīdz saskaņot ražošanas līniju un visas rūpnīcas darbību un pārvaldīt reāllaika informāciju, trauksmes signālus un notikumus.

Iepriekš Citect SCADA

AVEVA™ Plant SCADA

Citect SCADA jeb AVEVA Plant SCADA ir programmatūras risinājums liela apjoma datu apstrādes ražošanas procesiem.

SCADA vizualizāciju un tehnisko efektivitāti izceļ programmatūras risinājuma lietošanai gatavā situācijas izpratne un kontekstuāli intuitīvais darba virsmas skatījums.

Savienojošais mākoņrisinājums

AVEVA™ Insight

AVEVA Insight palīdz efektīvi iegūt informāciju no jebkuras ierīces.

Mākoņa platforma ražošanas procesu datu apkopošanai, biznesa vadības lēmumu pieņemšanai un proaktīvai analītikai.

Jūsu dati ir pieejami jebkurā laikā, no jebkuras vietas un no jebkuras ierīces.

Mērķis ir efektīvāk izmantot esošās automatizācijas sistēmas

Konkurētspējas saglabāšana nozīmē nepārtrauktu attīstību. AVEVA Edge to Enterprise modelis nodrošina labāku veiktspēju, palielinot sistēmu datu pieejamību reālajā laikā, to vizualizāciju un paredzamību.

Pabeidziet savu automatizācijas sistēmu ar Historian vēsturisko datu apkopošanu, DreamReport atskaitēm un OPC sistēmas risinājumiem

Klinkmann, AVEVA Select partneris, palīdz saviem klientiem pārsniegt izvirzītos uzticamības, drošības un izpildes mērķus, kā arī uzrauga un optimizē ražošanu un operācijas, lai uzlabotu uzņēmējdarbības kvalitāti.

AVEVA Wonderware ir viena no visplašāk izmantotajām ražošanas sistēmu platformām pasaulē. Tā integrē dažādu piegādātāju vadības ierīces vienā viegli pārvaldāmā uzraudzības un pārskatu veidošanas vienībā.

Automatizācijas sistēmā var integrēt visu lielāko automatizācijas piegādātāju produktus: Rockwell, Siemens, Omron, ABB, Honeywell u.c. Turklāt ar to var tikt apvienoti vairāki papildu risinājumi, piemēram, DreamReport atskaišu veidošana un Matrikon OPC sistēmas risinājumi.

Kopā ar uzticamiem partneriem Klinkmann eksperti palīdzēs jums atrast un iemācīties lietot vispiemērotāko automatizācijas risinājumu.

AVEVA Unified Operations Centre

Izmantojot vienas platformas stratēģiju (Unified Operations Center), varat apvienot darbības un vizualizāciju, apvienojot arī cilvēkus, informāciju un funkcijas.

Brošūra: AVEVA Unified Operations Centre risinājums

Skatieties tīmekļa semināru: Kā digitalizēt darbības un lietotāju pieredzi vienotā platformā?

Iepriekš Wonderware

AVEVA™ Historian

AVEVA Wonderware Historian ir ātrdarbīga reāllaika datu vākšanas sistēma liela apjoma datu glabāšanai, ar dažādu piegādātāju automatizācijas sistēmu saskarnēm.

Historian Client analīzes un pārskatu veidošanas rīkus var izmantot, lai apstrādātu ar AVEVA Wonderware Historian saglabātus datus. Saskarnes ar Microsoft Office.

AVEVA Historian datu savākšana ir integrēta System Platform sistēmas sastāvdaļa.

Iepriekš DreamReport

AVEVA™ Reports for Operations

AVEVA Reports ir vienkāršs “vilkšanas un nomešanas” rīks ar gatavu reāllaika datu avotu un manuālo datu integrāciju vadības telpas un SCADA programmatūrai, Historian datu bāzes programmatūrai, Enterprise programmatūrai un relāciju datu bāzēm.

AVEVA Reports pievieno vērtību AVEVA automatizācijas un IT lietojumprogrammām Wonderware, Siemens un līdzīgām vidēm, tostarp daudzām valodu versijām.

Tas ir drošs, ICS-Cert sertificēts un darbojas tūkstošiem klientu atrašanās vietās visā pasaulē.

Iepriekš

OPC sistēmas

Matrikon OPC serverus un drošības programmatūru var izmantot dažādu PLK, DCS un IT sistēmu savienošanai un aizsargāšanai.

MatrikonOPC UA Suite ir paredzēts drošības un modelēšanas lietojumprogrammām uz servisiem orientētās struktūrās. Savieno kopā dažādus OPC serverus.

Matrikon FLEX Dispatch programmatūra atbalsta standarta Windows un Linux lietojumprogrammas gan mazās atsevišķu ierīču sistēmās, gan risinājumiem, kas pielāgoti tūkstošiem datu avotu un miljoniem adresātu.

Rezervējiet laiku speciālista konsultācijai

Ievadiet kontaktinformāciju un izvēlieties datumu

Edge to Enterprise Enabling Connected Operations

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu