Centrālie un vadības paneļi

Instalāciju korpusi, skapji un piederumi, korpusu dzesēšanas/sildīšanas risinājumi, apgaismojums un citi skapju piederumi

Paneļu un vadības komponenti

Klinkmann tehniskā atbalsta dienests apmāca un konsultē klientus, palīdzot izvēlēties piemērotāko risinājumu, kas tiek operatīvi piegādāts kā viens sūtījums no Klinkmann centrālās noliktavas.

Unitronics miniPLK+displejs vadības ierīces ir izdevīgs “viss vienā” risinājums nelieliem vadības objektiem un lielākiem apakšstaciju objektiem – PLK, displejs, I/O un datu pārraide vienā kompaktā iekārtā. 

Chint ir viens no lielākajiem elektrotehnisko komponentu ražotājiem pasaulē: sortiments ietver automātiskos slēdžus, diferenciālas aizsardzības automātslēdžus, kontaktorus, gaisa izolācijas slēdžus un citus produktus. Uzņēmums Finder ieņem vadošu pozīciju starp Eiropas ražotājiem rūpniecisko, interfeisa, vadības un laika releju ražošanā.

Klinkmann produktu sortimentā ir arī montāžas kārbas no dažādiem materiāliem (ETA – tērauds, Rose – alumīnijs, Legrand – plastmasa), mājokļu apkures un gaisa kondicionēšanas produkti (Stego, Stulz), kā arī dažādi plastmasas un gumijas piederumi (SES) vadu maršrutēšanai, sasaistei, drošībai un marķēšanai. Legrand instalācijas produkti ir piemēroti dažādu standartu montāžām.

Order free CHINT samples

Request a quote for CHINT control and central components and order free samples!

Chint

Vadošais elektrotehnisko komponentu ražotājs

Chint — vadošais elektrotehnisko komponentu ražotājs

Chint ir viens no trim pasaulē lielākajiem elektrotehnisko komponentu ražotājiem, pārliecināts līderis Āzijas tirgū. Chint sortimentā ietilpst automātiskie slēdži, diferenciālas aizsardzības automātslēdži, kontaktori un citi elektrotehniskie izstrādājumi. Chint piedāvā dažādus ekonomiskus komponentus, kas ir plaši atzīti arī starptautiskajos tirgos.

CHINT Automātiskie slēdži, RCD un citi

Automātiskie slēdži, RCD un citi

Drošs un uzticams risinājums gan ražošanai, gan nekustamajam īpašumam.

Apskatiet CHINT jaudas slēdžus un RCD tiešsaistes veikalā.

CHINT Modulārie releji, slēdži, vadības pogas un indikatori

Modulārie releji, slēdži, vadības pogas un indikatori

CHINT risinājumi ir plaši pielietojami un pazīstami visā pasaulē.

Apskatiet CHINT modulāros relejus un slēdžus tiešsaistes veikalā.

CHINT Modulārie slēdži

Modulārie slēdži

CHINT risinājumi automatizācijai ar moduļārajiem slodzes izolatoriem.

Apskati CHINT modulāros slēdžus-atvienotājus interneta veikalā.

CHINT Starteri

Starteri

Drošs un uzticams risinājums gan ražošanai gan nekustamajam īpašumam.

Apskati CHINT motora palaidējus interneta veikalā.

CHINT Kontaktori un termiskie releji

Kontaktori un termiskie releji

CHINT risinājumi ir plaši pielietojami un pazīstami visā pasaulē.

Apskati CHINT kontaktorus un termorelejus interneta veikalā.

CHINT Vadības pogas un indikatori

Vadības pogas un indikatori

CHINT ir plašs vadības pogu un indikatoru klāsts visa veida pielietojumam.

Apskati CHINT vadības pogas un indikatorus interneta veikalā.

Unitronics

Unitronics – MiniPLK+displejs vadības ierīces nodrošina programmējamo loģiku, displeju, I/O un datu pārraidi vienā iekārtā – izmaksu ziņā efektīvā veidā. Mērogojama integrētu operatora paneļu līnija ar displeja izmēru līdz 20″.

Tipiski pielietojumi ir iekārtu un ēku automatizācija, dažādu enerģētikas un automatizācijas procesu vadība, attālinātas vadības sistēmas.

Aparatūra

UniStream programmējamo kontrolleru sērijas

Unitronics UniStream sērijas modulārie kontrolleri vidēja izmēra pielietojumiem. Jaudīgs procesors un ātra atmiņa. Augstas kvalitātes displejs 7 collas, 10,4 collas un 15,6 collas. IP65/66 aizsardzības klases korpuss. Ātra un viegla lietotņu izstrāde un pārvaldība, izmantojot UniLogic programmēšanas programmatūru.

Aparatūra

Samba sērijas PLK+displejs programmējamās loģikas kontrolleri

Jauna rentabla mini-PLK sērija ar 3,5 collu, 4,5 collu vai 7 collu krāsu displeju. Iespējo 24 dažādus darbības ekrānus un PID kontrollerus. Datu vākšana un pārskati. Impulsu ieejas un izejas pozicionēšanai.

Izmantošanas jomas: iekārtu vadība, ēkās, enerģētikas un ūdensapgādes pielietojumi, un kā RTU tālvadības stacijas.

Aparatūra

Vision sērijas PLK+displejs programmējamās loģikas kontrolleri

MiniPLK + displeja vadības iekārtas ar 3,5 collu līdz 12,1 collu lielu, skārienjūtīgu displeju. Liela apjoma atmiņa, trauksmes funkcijas, datu apkopošana un atskaišu gatavošana. Iespējami dažādi savienojumi: Ethernet, lokālie un mobilie tīkli.

Bezmaksas programmatūra konfigurācijai un pārskatu sagatavošanai.

Aparatūra

Jazz sērijas programmējamās loģikas kontrolleri

MiniPLK ar teksta displeju, lielu atmiņas apjomu un temperatūras kontroli. Noturīgs pret vides iedarbību.

Pielietošana: iekārtu vadība, ēkās, enerģijas un ūdens lietojumprogrammas, kā arī RTU tālvadības stacijās.

DEHN

Pārsprieguma un zibensaizsardzība, tostarp pasaules vadošais elektrodrošības produktu ražotājs

DEHN produkti un risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu starptautiskajiem standartiem un elektriskās aizsardzības standartiem. DEHN izstrādes rīki un programmatūra, kā arī Klinkmann klientu konsultēšana un apmācība nodrošina pareizo pielietojumu. DEHN drošības produkti un aizsargierīces nodrošina drošu uzstādīšanu un apkopi dažādās vietās, tostarp vidēja un augsta sprieguma iekārtās

DEHN pārsprieguma aizsargierīces

Dehn Red/Line produktu sērija nodrošina līdz 1000 VAC / 1500 VDC pārsprieguma aizsardzību elektroapgādes tīklam pieslēgtām iekārtām, neatkarīgi no tā, vai pārspriegumu izraisa zibens vai elektriskā tīkla bojājums

DEHN pārsprieguma aizsargierīces informācijas tehnoloģijām

Dehn Yellow/Line sērija ietver produktus IT, automatizācijas un telekomunikāciju iekārtu aizsardzībai

DEHN ēku zibensaizsardzība

Välise piksekaitse ja maanduse tooted hoonete/ruumide kaitseks pikse ja Ārējie zibensaizsardzības un iezemējuma produkti ēku/iekārtu aizsardzībai pret zibens izlādes strāvu un zibens izraisītu ugunsgrēku.pikse põhjustatud tulekahju eest.

DEHN drošības aprīkojums

Drošības aprīkojuma un lokizlādes aizsardzības līdzekļu klāsts drošam darbam ar elektroinstalācijām.

DEHN jaunie produkti

DEHN jaunie produkti

DEHN projektēšanas rīki un rokasgrāmatas

Atrodiet pareizo produktu savām vajadzībām, izmantojot izvēlnes un konfigurāciju.

DEHN zibensaizsardzība un zemējums

Dehn zemējuma risinājumi.

DEHNsupport Toolbox

Programma palīdz aprēķināt zibensaizsardzības sistēmas. Riska vadība, attālumi starp zemētājiem, uztveršanas stieņi un zemējuma elektrodi.

Carlo Gavazzi automatizācijas un vadības ierīces

Carlo Gavazzi ir pasaulē pazīstams rūpnieciskās automatizācijas un elektroniskā aprīkojuma izstrādātājs, ražotājs un piegādātājs. Sortimentā ir devēji, vadības releji, taimeri, barošanas pārvaldības sistēmas, pusvadītāju releji, dzinēju kontrolleri, aizsargierīces, tīklu sistēmas un transformatori.

Carlo Gavazzi

Sensori

Carlo Gavazzi piedāvā plašu devēju izvēli, tostarp: induktīvos sensorus, fotoelektriskos devējus, magnētiskos stāvokļa devējus, līmeņa devējus, ultraskaņas sensorus, CGES sērijas apkārtējās vides apstākļu devējus, cilpas indukcijas detektorus, magnētiskos drošības devējus, optiskos drošības aizkarus un Tripleshield ™ – kapacitatīvos sensorus ar aizsardzību, kas tiek izmantoti kā nozares standarts.

Carlo Gavazzi

Taimeri

Carlo Gavazzi piedāvā plašu taimeru klāstu, kas uzstādīti dažādos korpusos ar SPDT vai DPDT releja izeju. Taimeriem ir vairākas funkcijas (ieslēgšanas aizture, intervāls, izslēgšanas aizture, vienreizēja nostrāde, nulles ātrums, zvaigzne-trīsstūris un cikla atjaunošana), tādēļ tie ir piemēroti izmantošanai praktiski jebkurā nozarē.

Carlo Gavazzi

Mērīšanas un vadības ierīces

Carlo Gavazzi piedāvājumā ir liels mērīšanas un vadības ierīču klāsts: strāvas regulēšanas releji, sprieguma regulēšanas ierīces, jaudas regulēšanas ierīces, fāzes īsslēguma releji un strāvas transformatori, elektromehāniskie un elektronisko skaitītāji, digitālie mērījumu paneļi un un digitālie displeji, enerģijas taupīšanas vadības sistēmas un enerģijas taupīšanas moduļu ierīces, drošības moduļi.

Carlo Gavazzi

Barošanas bloki

Carlo Gavazzi piedāvā lielāko barošanas avotu klāstu rūpnieciskās automatizācijas nozarē. Lai izvēlētos barošanas avotu, pietiek ar izejas sprieguma un izejas jaudas iestatīšanu. Sortimentā ir arī barošanas bloki ar trīsfāzu ieeju, kas paredzēti rūpnieciskās automatizācijas tirgum.

Citi produkti industrijai un instalācijām

Kabeļu trepes un aizsargi, kā arī savienošanas piederumi un vadu marķējumi. Sensoru, savienotāju un releju risinājumi ražošanai un instalācijām

TE Connectivity

Savienojamības sensoru un savienotāju risinājumi

TE Connectivity kā globāla industriālās tehnoloģijas līdera sensoru un savienotāju risinājumi ir izstrādāti un ražoti, lai izturētu ārkārtējus triecienus, vibrācijas, augstu temperatūru un absolūto augstumu virs jūras līmeņa. Mūsu klāstā ir DIP un SIP slēdži, spiežampogu slēdži, svārstīklas slēdži, ātrie slēdži un daudz kas cits.

Nozarē populārākie risinājumi ir Entrelec SNK sērijas spailes un DBL 80-500A savienotāji. Zemējuma spailēm ir arī sava standarta lietotāju bāze. TE Entrelec spaiļu blokiem ir plaši starptautiski sertifikāti.

Klinkmann tehniskais atbalsts palīdzēs izvēlēties pareizo savienotāju risinājumu, un jūs varat ātri saņemt savienotāju piegādi no centrālās noliktavas un tiešsaistes veikala.

Mūsu klāstā ir arī DBL Block (sadales bloku) kolektori.

Finder

Releju risinājumi industrijai un instalācijām

Finder ir liels industriālo un ēku automatizācijas releju ražotājs. Releji un releju pamatnes elektronikas, elektroiekārtu, automatizācijas un elektrotehniskajām sistēmām. Interfeisa moduļi automatizācijai.

Elektrotehniskās iekārtas un pusvadītāju releji, kā arī elektroniskie laika un kontroles releji.

SES-STERLING

Kabeļu kanāli ar spraugām, kabeļu saitiņas un kabeļu marķēšana

SES-STERLING ir nozares vadošais ražotājs Eiropā. SES produkti ir plaši atzīti un sertificēti dažādām darba vidēm. Koncerna ražošanas, kvalitātes nodrošināšanas un attīstības resursi nodrošina augstas kvalitātes produktus un nepārtrauktu produktu attīstību

Pieejamas GF halogēnu nesaturošas gofras var standartizēt visiem lietojumiem. SES GN komplekts ietaupa uzstādīšanas laiku un ir par pieņemamu cenu. Pieejamas arī gofras no tradicionālā PVC materiāla un elastīgas SES halogēnu nesaturošas GMF PLIOSPIRE montāžas spirāles un gumijas vairogi kabeļiem.

PROFACE

Operatora paneļi automatizācijai

Proface (Japāna) piegādā augstas kvalitātes operatora paneļus un industriālos monitorus. Labs displejs un augsta izturība nodrošina lietojamību arī specifiskās rūpniecības un autotransporta sistēmās.

Proface paneļos ir dažādu piegādātāju saskarnes automatizācijas datu pārraides protokoliem (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB utt.), industriālajām datu maģistrālēm, kā arī Ethernet/web un bezvadu saskarnes.

Vairāk risinājumu dažādām industrijas vajadzībām mūsu tiešsaistes interneta veikalā

To var atrast arī Klinkmann interneta veikalā

Ražotāji

Veiksmes stāsti

Request an offer

Fill out the request for a quote, and we’ll send you the sample pieces!