Centrālie un vadības paneļi

Instalāciju korpusi, skapji un piederumi, korpusu dzesēšanas/sildīšanas risinājumi, apgaismojums un citi skapju piederumi

Paneļu un vadības komponenti

Klinkmann tehniskā atbalsta dienests apmāca un konsultē klientus, palīdzot izvēlēties piemērotāko risinājumu, kas tiek operatīvi piegādāts kā viens sūtījums no Klinkmann centrālās noliktavas.

Unitronics miniPLK+displejs vadības ierīces ir izdevīgs “viss vienā” risinājums nelieliem vadības objektiem un lielākiem apakšstaciju objektiem – PLK, displejs, I/O un datu pārraide vienā kompaktā iekārtā. 

Chint ir viens no lielākajiem elektrotehnisko komponentu ražotājiem pasaulē: sortiments ietver automātiskos slēdžus, diferenciālas aizsardzības automātslēdžus, kontaktorus, gaisa izolācijas slēdžus un citus produktus. Uzņēmums Finder ieņem vadošu pozīciju starp Eiropas ražotājiem rūpniecisko, interfeisa, vadības un laika releju ražošanā.

Klinkmann produktu sortimentā ir arī montāžas kārbas no dažādiem materiāliem (ETA – tērauds, Rose – alumīnijs, Legrand – plastmasa), mājokļu apkures un gaisa kondicionēšanas produkti (Stego, Stulz), kā arī dažādi plastmasas un gumijas piederumi (SES) vadu maršrutēšanai, sasaistei, drošībai un marķēšanai. Legrand instalācijas produkti ir piemēroti dažādu standartu montāžām.

Chint — vadošais elektrotehnisko komponentu ražotājs

Chint — vadošais elektrotehnisko komponentu ražotājs

Chint ir viens no trim pasaulē lielākajiem elektrotehnisko komponentu ražotājiem, pārliecināts līderis Āzijas tirgū. Chint sortimentā ietilpst automātiskie slēdži, diferenciālas aizsardzības automātslēdži, kontaktori un citi elektrotehniskie izstrādājumi. Chint piedāvā dažādus ekonomiskus komponentus, kas ir plaši atzīti arī starptautiskajos tirgos.

CHINT automātiskie slēdži, RCD un citi

CHINT modulārie releji, slēdži, vadības pogas un indikatori

CHINT modulārie slēdži

CHINT vadības pogas un indikatori

CHINT kontaktori un termiskie releji

Unitronics — MiniPLK + displeja vadības ierīces

Unitronics — MiniPLK + displeja vadības ierīces

Unitronics – MiniPLK+displejs vadības ierīces nodrošina programmējamo loģiku, displeju, I/O un datu pārraidi vienā iekārtā – izmaksu ziņā efektīvā veidā. Mērogojama integrētu operatora paneļu līnija ar displeja izmēru līdz 20″.

Tipiski pielietojumi ir iekārtu un ēku automatizācija, dažādu enerģētikas un automatizācijas procesu vadība, attālinātas vadības sistēmas.

Unitronics un UniStream programmējamo kontrolleru sērijas

Unitronics UniStream sērijas modulārie kontrolleri vidēja izmēra pielietojumiem. Jaudīgs procesors un ātra atmiņa. Augstas kvalitātes displejs 7 collas, 10,4 collas un 15,6 collas. IP65/66 aizsardzības klases korpuss. Ātra un viegla lietotņu izstrāde un pārvaldība, izmantojot UniLogic programmēšanas programmatūru.

Unitronics Samba sērijas PLK+displejs programmējamās loģikas kontrolleri

Jauna rentabla mini-PLK sērija ar 3,5 collu, 4,5 collu vai 7 collu krāsu displeju. Iespējo 24 dažādus darbības ekrānus un PID kontrollerus. Datu vākšana un pārskati. Impulsu ieejas un izejas pozicionēšanai. Izmantošanas jomas: iekārtu vadība, ēkās, enerģētikas un ūdensapgādes pielietojumi, un kā RTU tālvadības stacijas.

Unitronics Vision sērijas PLK+displejs programmējamās loģikas kontrolleri

MiniPLK + displeja vadības iekārtas ar 3,5 collu līdz 12,1 collu lielu, skārienjūtīgu displeju. Liela apjoma atmiņa, trauksmes funkcijas, datu apkopošana un atskaišu gatavošana. Iespējami dažādi savienojumi: Ethernet, lokālie un mobilie tīkli. Bezmaksas programmatūra konfigurācijai un pārskatu sagatavošanai.

Unitronics Jazz sērijas programmējamās loģikas kontrolleri

MiniPLK ar teksta displeju, lielu atmiņas apjomu un temperatūras kontroli. Noturīgs pret vides iedarbību. Pielietošana: iekārtu vadība, ēkās, enerģijas un ūdens lietojumprogrammas, kā arī RTU tālvadības stacijās.

Finder — releju risinājumi ražošanai un instalācijām

Finder – releju risinājumi industrijai un instalācijām

Finder ir liels industriālo un ēku automatizācijas releju ražotājs. Releji un releju pamatnes elektronikas, elektroiekārtu, automatizācijas un elektrotehniskajām sistēmām. Interfeisa moduļi automatizācijai. Elektrotehniskās iekārtas un pusvadītāju releji, kā arī elektroniskie laika un kontroles releji.

Kabeļu kanāli un ekrāni, kā arī kabeļu saitiņas un kabeļu marķējumi, sensoru un savienotāju risinājumi

SES STERLING kabeļu kanāli ar spraugām, kabeļu saitiņas un kabeļu marķēšana

SES-STERLING ir nozares vadošais ražotājs Eiropā. SES produkti ir plaši atzīti un sertificēti dažādām darba vidēm. Koncerna ražošanas, kvalitātes nodrošināšanas un attīstības resursi nodrošina augstas kvalitātes produktus un nepārtrauktu produktu attīstību.

TE savienojamības sensoru un savienotāju risinājumi

TE Connectivity kā globāla industriālās tehnoloģijas līdera sensoru un savienotāju risinājumi ir izstrādāti un ražoti, lai izturētu ārkārtējus triecienus, vibrācijas, augstu temperatūru un absolūto augstumu virs jūras līmeņa. Mūsu klāstā ir DIP un SIP slēdži, spiežampogu slēdži, svārstīklas slēdži, ātrie slēdži un daudz kas cits.

PROFACE SCHNEIDER operatora paneļi automatizācijai

Proface (Japāna) piegādā augstas kvalitātes operatora paneļus un industriālos monitorus. Labs displejs un augsta izturība nodrošina lietojamību arī specifiskās rūpniecības un autotransporta sistēmās.

Proface paneļos ir dažādu piegādātāju saskarnes automatizācijas datu pārraides protokoliem (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB utt.), industriālajām datu maģistrālēm, kā arī Ethernet/web un bezvadu saskarnes.

Vairāk risinājumu dažādām industrijas vajadzībām mūsu tiešsaistes interneta veikalā