Pro-face industriālie datori ir paredzēti lietošanai automatizācijā

Pro-face industriālie datori ir nevainojami izturīgs un plaši pielietojams risinājums, kas piemērots lietošanai sarežģītā industriālā vidē.

Pro-face industriālie datori — vispiemērotākā konfigurācija dažādām aparatūras vidēm

Proface piegādā augstas kvalitātes HMI operatora termināļus un industriālās mikroshēmas. Labs displejs un lieliska izturība nodrošina izmantošanu pat sarežģītos industriālos un ar aprīkojumu saistītos apstākļos.

Pro-face termināļi ir savienojami ar dažādu piegādātāju (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB utt.) automatizācijas aprīkojumu, laukmaģistrālēm un Ethernet/tīmekļa un bezvadu savienojumiem.

Pro-face industriālo datoru izstrādājumu klāsts

Pro-face ir Japānas uzņēmums, kas ražo sarežģītiem darba apstākļiem paredzētus operatora paneļus un izstrādā dažādas lietotāja saskarnes ar programmatūru un industriālajiem datoriem.

Pro-face piedāvā ļoti viegli lietojamu saskarni sarežģītiem pielietojumiem.

Aparatūra

PS6000 sērija digitalizācijai

PS6000 nodrošina augstākās kvalitātes HMI iespējas, jūsu vajadzībām atbilstošu datoru arhitektūru, programmatūras atlasi, sistēmu arhitektūru, darba efektivitāti, datu plūsmu.

Nepārspējami uzticamā datoru arhitektūra uzlabos jūsu produktivitāti.

Aparatūra

PS5000 Series IPC ar multi-touch displeju

PS5000 Series IPC ir visjaudīgākais industriālais dators Pro-face izstrādājumu klāstā, kas aprīkots ar multi-touch ekrānu. Lieliski piemērots sarežģītiem apstākļiem.

Vai vēlaties sazināties ar speciālistu?

Uzņēmuma Klinkmann un tā partneru kompetence nodrošina unikālu izpratni par IT risinājumu, mašīnu, iekārtu un procesu integrēšanu. Klinkmann palīdzēs jums īstenot digitālās pārmaiņas un izveidot atjautīgāku un drošāku infrastruktūru.

Pro-face Product Guide

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu