CHINT jaudas slēdžu sērija NM8N ar lieto korpusu

Jaunā CHINT jaudas slēdžu sērija NM8N ar lieto korpusu — labākas ekspluatācijas īpašības un tehnoloģija ar augstākiem kritērijiem līdzstrāvas un maiņstrāvas projektos

Jauna CHINT jaudas slēdžu sērija NM8N ar lieto korpusu

Sērijas NM8N jaudas slēdzis ar lieto korpusu ir piemērots 50/60 Hz maiņstrāvas ķēdēm ar nominālo spriegumu līdz 690 V un līdzstrāvas sistēmām ar nominālo spriegumu līdz 1000 V un nominālo strāvu 16 A un 1600 A.

Tas var aizsargāt ķēdes un elektroiekārtas pret pārslodzi, īsslēgumu un nepietiekamu spriegumu, kā arī nodrošināt aizsardzību pret pārslodzi, īsslēgumu un nepietiekamu spriegumu neregulārās motora palaišanas reizēs.

Izstrādājumam piemīt jaudas sadales aizsardzības, motora aizsardzības, paliekošās strāvas aizsardzības un atdalīšanas funkcijas. Šo jaudas slēdzi var uzstādīt vertikāli vai horizontāli, kā arī līniju var ievadīt no apakšas.

Tehniskie parametri

Jaunajam sērijas NM8N jaudas slēdzim ir plaša pielietojuma joma, ļoti augsti ekspluatācijas raksturlielumi un tehnoloģijas, un tas ir piemērots

dažādiem pielietojumiem — piemēram, ēkās (tostarp slimnīcās), kritiskai elektroenerģijas padevei (tostarp elektrotransportlīdzekļu uzlādes ierīcēm) un datu centriem, viedajam energoapgādes tīklam, mehānismu vadības iekārtām u.c.
Viedie interfeisi “fieldbus”, kā arī attālināta vadība un kontrole
Droši un uzticami dažādās vidēs: -40…+70 °C, IP40, 3. aizsardzības klase pret piesārņojumu, viegla un ātra uzstādīšana un tehniskā apkope. Tālvadība ar viedajiem interfeisiem.

Jaudas slēdzis ar lieto korpusu

  • AC/DC: divas pielietojuma kategorijas
  • 6 pamatstrāvas, 5 pamatlielumi
  • 6 atbrīvošanas veidi
  • Jaudas sadale un motors: 2 aizsardzības veidi

Paliekošās strāvas jaudas slēdzis

  • 4 pamatstrāvas, 3 pamatlielumi
  • AC un A: 2 paliekošās strāvas tipi
  • Ar noplūdes brīdinājuma funkciju (bez atslēgšanas)

Atvienotājslēdzis

  • AC/DC: 2 pielietojuma kategorijas
  • 6 pamatstrāvas, 5 pamatlielumi

Vai vēlaties sazināties ar speciālistu?

Uzņēmuma Klinkmann un tā partneru kompetence nodrošina unikālu izpratni par IT risinājumu, mašīnu, iekārtu un procesu integrēšanu. Klinkmann palīdzēs gan īstenot digitālās pārmaiņas, gan izveidot viedāku un drošāku infrastruktūru.

Uzņēmums Rikesta ir vadošais sadales paneļu ražotājs Lietuvā un ilgstošs Klinkmann klients Chint produkcijai.

UAB Rikesta ražošanas vadītājs Tadas Kazlauskas par CHINT MCCB produktu izvēli Lietuvas slimnīcām un medicīnas iestādēm:

“Vairāk nekā desmit gadus strādājot ar Lietuvas medicīnas iestādēm, lai atjauninātu to elektroinstalācijas risinājumus, esam sapratuši, ka ir nepieciešami ārkārtīgi uzticami risinājumi. Kopā ar Klinkmann tehniķiem esam izvēlējušies medicīnas iestādēm piemērotākos risinājumus, kas bieži vien to funkcionēšanai ir ļoti svarīgi. CHINT aprīkojums atbilst visām medicīnas iestādei svarīgajām prasībām. Tagad visos savos projektos mēs izmantojam CHINT produkciju”.

Smart Infra — viedās notekūdeņu sistēmas

Uzņēmuma Uponor darbība Somijā ir balstīta uz ēku tehnoloģiju un komunālo pakalpojumu tehnoloģiju produktu izstrādi un ražošanu. Uponor klienti ir infrastruktūras, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozares profesionāļi, kā arī Uponor partneru piesaistīti patērētāji.

Read More »