Finnvolt ražošanas pamatā- Klinkmann ātrās piegādes

Uzņēmums Finnvolt Oy ir Jemsē izveidots pielāgotu barošanas sadalņu un automatizācijas centru ražotājs. Tas savu produkciju piegādā gan nekustamajiem īpašumiem, gan ražošanas uzņēmumiem. Klinkmann nodrošina uzņēmuma Finnvolt barošanas sadalnes ar dažādiem Chint komponentiem. Finnvolt īpaši novērtē uzņēmuma Klinkmann ātrās piegādes, komponentu augsto pieejamību un konkurētspējīgās cenas.

Papildus barošanas sadalņu ražošanai Finnvolt nodarbojas arī ar dzelzceļa iekārtu uzturēšanu.

“Klinkmann galvenokārt apgādā mūs ar uzņēmuma Chint ražotajiem komponentiem. Komponentu cenas ir atbilstošas un piegādes laiki lieliski”, uzslavē Finnvolt Oy vadītājs Ville Karhila.

Ātra pasūtīšana

Uzņēmums Finnvolt praktiski visus komponentu pasūtījumus izvieto, izmantojot Klinkmann tiešsaistes veikalu. Pēc pasūtījuma veikšanas gaidīšanas laiks ir īss.

“Klinkmann atbild ļoti ātri un sniedz mums informāciju par gaidāmo produktu izsūtīšanas laiku. Parasti tas ir tās pašas dienas pēcpusdienā vai, vēlākais, nākamajā dienā, ” saka Karhila.

Vislabākā pieejamība tirgū

Pēc Karhilas teiktā, sadarbība un saskarsme ar uzņēmumu Klinkmann ir viegla. Piegādes un rēķini parasti pienāk bez papildu telefona zvaniem — tieši tā, kā esam vienojušies iepriekš.

“Ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē, Klinkmann izceļas ar krājumu pieejamību. Šobrīd šis uzņēmums, iespējams, ir tirgus līderis pieejamības ziņā. Viņu tehniskā atbalsta personāls mums palīdz risināt jebkurus tehniskos jautājumus”, stāsta Karhila.

“Es noteikti iesaku Klinkmann ikvienam — mūsu konkurentiem, klientiem un visiem pārējiem”, smaidot saka Karhila.

Smart Infra — viedās notekūdeņu sistēmas

Uzņēmuma Uponor darbība Somijā ir balstīta uz ēku tehnoloģiju un komunālo pakalpojumu tehnoloģiju produktu izstrādi un ražošanu. Uponor klienti ir infrastruktūras, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozares profesionāļi, kā arī Uponor partneru piesaistīti patērētāji.

Read More »