Smart Infra — viedās notekūdeņu sistēmas

Uzņēmuma Uponor darbība Somijā ir balstīta uz ēku tehnoloģiju un komunālo pakalpojumu tehnoloģiju produktu izstrādi un ražošanu. Uponor klienti ir infrastruktūras, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozares profesionāļi, kā arī Uponor partneru piesaistīti patērētāji.

Uzņēmums Uponor Somijā darbojas divās jomās — ēku tehnoloģijās un komunālo pakalpojumu tehnoloģijās. Uponor Suomi Oy ir galvenais partneris ēku apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju sektorā, piedāvājot ilgtspējīgus un drošus risinājumus iekštelpu klimata un karstā ūdens padeves pārvaldībai dažādās ēkās. Uponor Infra Oy ir kopuzņēmums, ko veido divi vadošie nozares eksperti — KWH Pipe un Uponor, kuriem infrastruktūras jomā ir vairāk nekā simts gadu pieredze pētniecībā un izstrādē.

Vieds, kompakts informācijas attēlošanas un vadības risinājums notekūdeņu sistēmām

Uponor notekūdeņu sistēmām nepieciešams viegli projektējams, uzturams un ar citām sistēmām savienojams vadības risinājums.

Uzņēmuma Klinkmann risinājums:

UNITRONICS JAZZ un Vision displejs + programmējams kontrolleris Uponor izmanto Unitronics kontrollerus savās sistēmās jau vairāk nekā 15 gadus.

Unitronics produktu saime nodrošina uzņēmumam Uponor kontrollerus dažādiem lietojumiem, sākot no kompaktā JAZZ kontrollera ar rindu displeju, līdz kontrollerim Vision700 ar krāsu displeju.

Ieguvumi klientam:

Unitronics programmējamais kontrolleris, kas apvienots ar displeju, kā arī kontrollera projektu izstrādes programmatūra, uzņēmumam Uponor un projektu izstradātājiem paātrina plānošanu un ietaupa uzstādīšanas vietu un darbu.

“Klinkmann klientu apmācība un tehniskais atbalsts atvieglo jaunāko funkciju ieviešanu un jaunu projektā iesaistīto darbinieku apmācību. Unitronics kontrolleri ir bijuši uzticami pat skarbos ekspluatācijas apstākļos,” norāda Līna Vikmena (Leena Wikman), IWT produktu menedžere, Uponor Infrastructure.

“Unitronics produktu saimes pilnveidošana, nemitīgi mainīgajā automatizācijas pasaulē, ir ļāvusi atjaunināt Uponor nodrošinātos risinājumus, lai tie atbilstu jaunākajām prasībām.”