Digitālās ražošanas automatizācijas un elektrifikācijas risinājumi, plašs pakalpojumu klāsts

Klinkmann ir vadošais Somijas ražošanas automatizācijas un elektrifikācijas risinājumu piegādātājs Ziemeļeiropā. Mēs piedāvājam risinājumus un atbalsta pakalpojumus, kas palīdz mūsu klientiem uzlabot savus produktus un digitalizēt savas ražošanas operācijas.

Vadības risinājumi, datu bāzes un pārskati, OPC sistēmas

Ražošanas datu vākšanas, pārskatu un vadības sistēmas — MES risinājumi

Inteliģents industriālās uzturēšanas risinājums — APM

Ražošanas automatizācija, Emulate 3D un mašīnu drošības risinājumi

VPN attālinātie maršrutētāji, modemi un Lietu interneta (IoT) pārvaldības programmatūra un vadība

Instalāciju korpusi, montāžas skapji un piederumi, korpusu dzesēšanas/sildīšanas risinājumi, apgaismojums un citi piederumi

Elektrisko un vadības centru un PLK loģikas komponenti un korpusi

Maksimāla produktivitāte un minimāls risks

Daudzpusīgi attīstības risinājumi industriālajai digitalizācijai

Klinkmann ir jūsu partneris dažādos industriālās automatizācijas posmos. Mēs piegādājam programmatūru, vadības sistēmas, drošības risinājumus un informācijas tīklu komponentus industrijas digitalizācijai. Klinkmann konsultē un piegādā arī elektrotehniskos un automatizācijas komponentus rūpniecībai un iekārtu ražotājiem, kā arī dažādus korpusu risinājumus.

Pārdošanas un noliktavas pakalpojumi

Klientu apkalpošana: Pieprasiet cenas piedāvājumu un veiciet pasūtījumu, izmantojot pasūtījuma formu šajā tīmekļa lapā — mūsu klientu atbalsta komanda jums palīdzēs.

Noliktavas līgumi: Klinkmann piedāvā arī noliktavas pakalpojumus gadījumos, kad piegādes laiks ir izšķirošs faktors.

Programmēšanas un ieviešanas pakalpojumi

Klinkmann Kompetences centrs izstrādā programmatūru un risinājumus automatizācijas un sakaru sistēmām. Mēs sniedzam atbalstu arī lietojumprogrammu ieviešanai.

Mēs pastāvīgi pilnveidojam Klinkmann programmatūru, kas dažādu ražotāju standarta programmatūrai, piemēram, Wonderware, nodrošina papildu funkcijas.

Mēs esam pionieri klienta specifisko programmatūras risinājumu izstrādē. Mēs arī izmēģinām dažādas programmatūras koncepcijas.

Uzturēšanas pakalpojumi

Klinkmann piedāvā starptautiskus pakalpojumu un uzturēšanas līgumus savu pārstāvēto ražotāju risinājumiem.

Klinkmann apmācību pakalpojumi un starptautiskie uzturēšanas līgumi garantē labu pielietojamību. Klinkmann sertificētais partneru tīkls profesionāli izstrādā kopējus projektus.

Konsultāciju un attīstības pakalpojumi

Klinkmann iepazīst klienta vajadzības un palīdz atrast piemērotu pielietojuma risinājumu. Klinkmann Kompetences centrs palīdz arī dažādu tehnoloģiju izvēlē un izmēģināšanā.

Klinkmann identificē un iesaka pareizo risinājumu, kur Wonderware programmatūra, Belden/Hirschmann datu tīkli un drošības risinājumi un papildinošie Klinkmann komunikāciju moduļi un programmatūra nodrošina funkcionālu kopumu un ērtu savienojamību ar ERP un citām informācijas sistēmām.

Izmēģiniet AVEVA Wonderware izstrādes vidi 30 dienas

AVEVA Development Studio nodrošina integrētu izstrādes vidi SCADA, HMI un MES pielietojumu izstrādei. Vienotā izstrādes vide ļauj projektēšanas personālam izveidot viegli uzturamus HMI SCADA pielietojumus.

Development Studio piedāvā intuitīvu grafisko rediģēšanas programmu, kas nodrošina pilnu reāllaika procesu grafikas un vizualizāciju klāstu ar pārsteidzoši izcilām grafiskajām iespējām. Turklāt Development Studio atbalsta sadarbību, tāpēc inženieri, operatori un IT darbinieki var sadarboties, lai īsākā laikā izveidotu efektīvākas saskarnes.

Klinkmann Store

Pērciet Klinkmann noliktavas produktus tiešsaistē jau tūlīt. Bezmaksas piegāde un akcijas piedāvājumi tikai tiešsaistē. Nav nepieciešama reģistrācija.

Klinkmann veikals ir paredzēts biznesa klientiem, un tā izmantošana ir iespējama bez reģistrācijas. Varat sākt iepirkšanos nekavējoties! Reģistrētie Klinkmann klienti var iegādāties produktus par cenām pēc vienošanās uzreiz pēc reģistrācijas. Mūsu klientu apkalpošanas komanda nodrošinās nepieciešamos lietotājvārdus un paroles.

  • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 140 EUR — ietaupiet piegādes izmaksas
  • Katalogu pakalpojumi — tehniskā informācija atvieglo atlasi
  • Izcenojumu pieprasījuma grozs — pieprasiet labāko cenas piedāvājumu lielākiem daudzumiem
  • Ātra piegāde no Klinkmann galvenās noliktavas — produktu piegāde 24 stundu laikā

Apmācību pakalpojumi

Klinkmann darbojas kā starptautisks apmācību centrs ražotājiem, kurus pārstāv savā teritorijā. Mēs organizējam tīmekļa seminārus un klases apmācības, kā arī klienta specifiskas apmācības.

e-katalogs

Klinkmann 17 000 lappušu e-katalogs ir visapjomīgākais elektrisko komponentu un automatizācijas produktu elektroniskais e-katalogs Somijā. Mūsu bezmaksas e-katalogs atvieglo jūsu darbu un palīdz atrast pareizo risinājumu jūsu pielietojumam.