Paziņojums par konfidencialitāti

Mēs vēlamies rūpēties par jūsu sniegtajiem personīgajiem datiem. Tāpat kā mēs to darām ar savu klientu datiem. Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un personisko informāciju, ievērojot attiecīgos likumus un noteikumus.

Ņemot vērā šo paziņojumu, mēs vispārīgi ziņosim, kā mūsu darbinieki, partneri, apakšuzņēmēji un saistītie uzņēmumi apstrādā personas informāciju, kas saistīta ar šo vietni un citiem pakalpojumiem. Mēs neatklāsim personas datus trešajām personām.

Pirms vietnes lietošanas uzmanīgi izlasiet šo paziņojumu. Ja jūs nepiekrītat šim paziņojumam, mēs gaidām, ka jūs pārtrauksiet izmantot šo vietni.

Personas datu apstrāde

Mēs apstrādājam personisko informāciju pārdošanas un mārketinga, klientu apkalpošanas un klientu attiecību veidošanas nolūkos, kā arī klientu apmierinātības nodrošināšanai un pakalpojumu attīstībai. Ja jūs sniedzat informāciju mūsu tiešsaistes pakalpojuma veidlapā, mēs to izmantosim. Veidlapas nedrīkst izmantot datu nosūtīšanai personām, kuras ir jaunākas par 16 gadiem, ja vien saistībā ar veidlapu nav norādīts citādi. Personas datus apstrādā mūsu izvēlēti personas datu apstrādātāji drošas informācijas drošības sistēmās.

Jūs jebkurā laikā varat sazināties ar mums, lai pārbaudītu savu personisko informāciju. Mēs atbilstīgi jūsu pieprasījumam labosim vai dzēsīsim nepilnīgu, neprecīzu vai novecojušu personisko informāciju. Tā kā jūsu personiskās informācijas apstrāde ir būtiska, sniedzot dažādus mūsu pakalpojumus un izplatot produktus, jūsu piekrišanas atsaukšana var radīt situāciju, kad mēs nevaram nodrošināt jūs ar visiem mūsu pakalpojumiem un produktiem.

Mārketinga reģistrs

Izlasiet datu failus un aizsardzības raksturojumu, kas attiecas uz mārketinga informāciju.

Sīkdatnes un cita identifikācijas informācija
Saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku mūsu vietnē no jūsu datora tiek saglabāta informācija sīkdatņu formā. Tas palīdz identificēt jūs ar nosacījumu, ka esat piekritis glabāt sīkdatnes savā datorā vai citā ierīcē, piemēram, izvēloties vai mainot pārlūka iestatījumus. Sīkdatnes sniedz mums informāciju par to, kā un kad jūs izmantojat vietni, un palīdz attīstīt savus pakalpojumus. Ja jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes, varat tās bloķēt, pārlūkprogrammā atlasot sīkdatņu bloķēšanas opciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bloķētās sīkdatnes var liegt jums izmantot noteiktus pakalpojumus vietnē. Papildu informācijai, ko sniedzat veidlapās, mūsu tīmekļa vietne pārlūkprogrammā saglabās sīkdatnes.

Mārketinga aizliegums

Iespējams, vēlēsieties noteikt elektronisko mārketinga aizliegumu vai nu atsevišķam pieprasījumam, vai ar saiti, kas pievienota katram mārketinga ziņojumam. Varat novērst apmeklētāju izsekošanu, apmeklējot apmeklētāju izsekošanas pakalpojumu un izvēloties no tā atteikties. Jums būs jāveic šī funkcija vēlreiz, ja vēlāk izmantosiet citu datoru un / vai pārlūku.

Sociālo tīklu politika

Sociālo mediju spraudņu izmantošana var nosūtīt identificējamu informāciju šiem sociālo pakalpojumu sniedzējiem. Šie spraudņi un citas vietnes saites, un saites uz citām vietnēm var piederēt trešajām personām un atrasties viņu kontrolē. Mēs nevaram kontrolēt trešās puses tīmekļa vietni, un mēs neesam atbildīgi par visiem publicētajiem materiāliem vai to izmantošanu.

Apelācijas tiesības

Ja jums rodas bažas, ka jūsu informācijas apstrādē ir nepilnības, jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Privātuma paziņojuma atjauninājumi
Mēs paturam tiesības mainīt šo paziņojumu. Mēs ceram, ka jūs laiku pa laikam pārskatīsiet visas izmaiņas šajā paziņojumā. Ja jums rodas kādi jautājumi par savu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums.

e-pasts: info@klinkmann.lv

Klinkmann Oy arī var būt atsevišķi pakalpojumu sniegšanas nosacījumi, kuru gadījumā šie vispārīgie nosacījumi tiek piemēroti alternatīvi.