Datu failu un datu aizsardzības apraksts

Vārds reģistrā
Klinkmann Lat SIA
Uzņēmējdarbības veicēja reģ. Nr. 40003207676

Adrese:
Ganību dambis 2a
Rīga LV-1045
Latvija

Kontaktpersona jautājumos, kas attiecas uz reģistru
e-pasts: info@klinkmann.lv

Reģistra nosaukums

Klinkmann personīgo kontaktu reģistrs

Personas datu apstrādes mērķis

Personas kontaktinformāciju reģistrā izmanto, lai veicinātu Klinkmann, tā meitasuzņēmumu, filiāļu un apakšuzņēmēju iekšējo un ārējo uzdevumu veikšanu, ciktāl tie attiecas uz piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem. Informāciju izmanto arī mārketinga un informācijas nolūkos.

Datu saturs reģistrā

Reģistra datu saturu veido šāda informācija: personas vārds un kontaktinformācija, uzņēmuma sniegtā informācija (uzņēmuma nosaukums un darbības valsts), papildu informācija (tāda personas sniegta papildu informācija kā brīvas formas ziņojums vai atsauksmes), cita informāciju (piemēram, publiskā IP adrese), izsekošanas dati (elektroniskie mārketinga operāciju izsekošanas dati) un informācija par sīkdatnēm. Lasiet vairāk par mūsu sīkdatņu politiku. Daļa informācijas jāiesniedz obligāti atkarībā no lietošanas mērķa, lai tā tiktu apstrādāta vajadzīgajā veidā.

Parastie informācijas iegūšanas avoti

Personas sniegtā informācija ar viņa vai viņas piekrišanu tiek izmantota vai nu tiešsaistes pakalpojumu formu veidā, vai pārdošanas un demonstrēšanas pasākumos, kā arī materiālos, kas atbalsta tiešsaistes pakalpojuma analīzi un izstrādi, ko tiešsaistē automātiski apkopo tiešsaistes pakalpojums.

Regulāra informācijas nodošana vai pārsūtīšana ārpus ES vai EEZ

Informācija tiek apstrādāta gan ES un EEZ, gan ārpus tās. Daži no serveriem, ko izmanto vietņu uzturēšanai, var atrasties ārpus ES vai Eiropas Ekonomikas zonas. Informācija var tikt atklāta Klinkmann un tās meitasuzņēmumiem un radniecīgām vienībām iepriekšminētajai lietošanai.
 Informācija tiek saglabāta tik ilgi, kamēr attiecības ar klientu var uzskatīt par spēkā esošām, un saprātīgā laikā pēc tam, kad ir pārtrauktas attiecības ar klientu.

Personas datu aizsardzības reģistra principi

Reģistrā esošā informācija atrodas aizsargātā vidē saskaņā ar likumu par privātās dzīves aizsardzību elektronisko komunikāciju jomā. Tikai speciāli nosauktiem darbiniekiem un privātpersonām ir piekļuve personas datiem, kas ietverti reģistrācijas informācijā.

Pārbaudes un labošanas tiesības

Ikvienam indivīdam, kurš ir aizpildījis ierakstu reģistru, ir tiesības pārbaudīt savus ierakstus reģistrā un pieprasīt, lai tie tiktu izlaboti. Labošanas pieprasījums tiek nosūtīts pa e-pastu uz kontaktpersonas e-pasta adresi. Pieprasījums pēc noklusējuma attiecas uz personas datiem, kas saistīti ar sūtītāja e-pasta adresi, ja vien persona, kas nosūtījusi pieprasījumu, nav norādījusi citādi.

Citas ar personas datu apstrādi saistītas tiesības

Personai ir tiesības liegt reģistratoram piekļuvi informācijai par sevi, tiešo reklāmu, attāluma tirdzniecību vai citu tiešo mārketingu un viedokļu aptauju. Ja persona vēlas aizliegt šāda veida darbību, viņš vai viņa to var izdarīt, sazinoties ar reģistratūru pa e-pastu.

Sīkdatnes kopumā

Sīkdatnes kopumā

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai attīstītu lietotāja pieredzi (sīkdatņu izsekošana) un aktivizētu pakalpojuma funkcionalitāti (funkcionālās sīkdatnes). Sīkdatnes ir teksta fails, kas tiek glabāts lietotāja datorā ierobežotā laikā, kad tiek apmeklēta vietne. Ja vēlaties, varat izvairīties no sīkdatnēm, pielāgojot pārlūka iestatījumus tā, lai vietnes izmantošanas laikā sīkdatnes netiktu saglabātas. Tomēr tas var negatīvi ietekmēt vietnes funkcionalitāti un lietotāju pieredzi vai dažos gadījumos nepieļaut tās pilnīgu izmantošanu.

Sīkdatņu izsekošana

Vietne apkopo lietojuma statistiku, kas paredzēta vietnes izsekošanai, izstrādei un attīstībai. Turklāt vietnē tiek izmantoti Google Analytics demogrāfiskie dati, kas apvieno lietotāju izsekošanas informāciju, piemēram, par vecumu, dzimumu un lietotāju interesēm. Varat mainīt šīs informācijas apkopošanas iestatījumus savā Google kontā. Jūs varat atteikties no Google Analytics ar šo pārlūkprogrammas papildinājumu (https: // tools.google.com/dlpage/gaoptout/).

Funkcionālās sīkdatnes

Tiešsaistes pakalpojuma funkcionālie domēni, kam nepieciešama lietotāja pieteikšanās vai cita autentifikācija, pieprasa sīkdatņu darbību. Sīkdatņu informācija glabā ziņas par lietotāju, un sīkdatne tiek dzēsta tās termiņa beigās vai tad, kad lietotājs izlogojas.

Citi identifikatori

Tiešsaistes pakalpojuma lietotāja identitāti saglabā tiešsaistes pakalpojuma servera žurnāla failos un tīkla pakalpojumā (piemēram, IP adrese atver lapu un lejupielādētos failus, kā arī iespējamās kļūdu situācijas lietošanas laikā), informācija tiek apkopota par vietnes lietotāja saskarni (ieraksti, karstuma kartes dati, formas datu lietojums). Šīs informācijas vākšanas mērķis ir uzraudzīt un attīstīt pakalpojumu, kā arī pastāvīgi uzlabot defektu toleranci un drošību.