Klienti un partneri

Klinkmann ir vadošais Somijas ražošanas automatizācijas un elektrifikācijas risinājumu piegādātājs Ziemeļeiropā. Mēs piedāvājam risinājumus un atbalsta pakalpojumus, kas palīdz mūsu klientiem uzlabot savus produktus un digitalizēt savas ražošanas operācijas. Mūsu servisa un tehniskā atbalsta komandas nodrošinās klientam pareizi pielāgotus risinājumus, sniegs sertificētu apmācību un pastāvīgu atbalstu, kā arī rūpēsies par projekta uzturēšanu.

Daudzpusīgi attīstības risinājumi industriālajai digitalizācijai

Klinkmann ir jūsu partneris dažādos industriālās automatizācijas posmos. Mēs piegādājam programmatūru, vadības sistēmas, drošības risinājumus un informācijas tīklu komponentus industrijas digitalizācijai. Klinkmann konsultē un piegādā arī elektrotehniskos un automatizācijas komponentus rūpniecībai un iekārtu ražotājiem, kā arī dažādus korpusu risinājumus.

Uzturēšanas pakalpojumi

Klinkmann piedāvā starptautiskus pakalpojumu un uzturēšanas līgumus savu pārstāvēto ražotāju risinājumiem.

Klinkmann apmācību pakalpojumi un starptautiskie uzturēšanas līgumi garantē labu pielietojamību. Klinkmann sertificētais partneru tīkls profesionāli izstrādā kopējus projektus.

Programmēšanas un ieviešanas pakalpojumi

Klinkmann Kompetences centrs izstrādā programmatūru un risinājumus automatizācijas un sakaru sistēmām. Mēs sniedzam atbalstu arī lietojumprogrammu ieviešanai.

Mēs pastāvīgi pilnveidojam Klinkmann programmatūru, kas dažādu ražotāju standarta programmatūrai, piemēram, Wonderware, nodrošina papildu funkcijas.

Apmācību pakalpojumi

Klinkmann darbojas kā starptautisks apmācību centrs ražotājiem, kurus pārstāv savā teritorijā. Mēs organizējam tīmekļa seminārus un klases apmācības, kā arī klienta specifiskas apmācības.

Apskatiet AVEVA Wonderware Customer First programmu

AVEVA Wonderware Customer FIRST programmatūras uzturēšanas un atbalsta programma ir elastīgs pakalpojumu līgums, kas palīdz aizsargāt un paplašināt produktu un risinājumu vērtību visā to dzīves ciklā.

Pakalpojuma līgums daudzkārt atmaksājas, aizsargājot jūsu kritiskos ieguldījumus, maksimizējot sniegumu un samazinot kopējās ekspluatācijas izmaksas. Jūsu AVEVA Wonderware programmatūras atjaunināšana ir lielisks veids, kā maksimāli palielināt ieguldījumu atdevi.

AVEVA SISTĒMU INTEGRATORA PARTNERA PROGRAMMA — VĒRTĪGAS PRIEKŠROCĪBAS JŪSU ORGANIZĀCIJAI

Kļūstiet par sertificētu Aveva sistēmas integratoru — radiet biznesa vērtību saviem klientiem

AVEVA SI Partner programma sniedz daudzas priekšrocības. Jūs varat paplašināt un attīstīt savas zināšanas par AVEVA programmatūras produktiem un pieteikties savas organizācijas AVEVA partneru tīkla sertifikācijai. Jūs varat kļūt par uzticama ekspertu tīkla dalībnieku, kurā klienti atrod sertificētu partneri saviem jaunajiem projektiem. Partneri var iegādāties Aveva programmatūras izstrādes rīkus viņu izvēlētajai videi par pieņemamu cenu.