Inteliģenti analītikas un industriālās uzturēšanas risinājumi

Inteliģentas industriālās uzturēšanas pamatā ir digitalizācijas, analīzes un dzīves cikla pārvaldības piedāvātās iespējas. Inteliģenti uzraudzības, apkopes un pārskatu veidošanas risinājumi uzlabo ražošanas līnijas sniegumu, vienlaikus samazinot nekontrolētus kļūmes stāvokļus.

Viedā analītika palīdz paredzēt problēmas un palielināt uzticamību

AVEVA Wonderware APM (Asset Performance Management) platforma nodrošina gatavus rīkus optimāliem uzturēšanas risinājumiem dažādos rūpnieciskos lietojumos.

Inteliģentā uzturēšana apkopo lielos datus (Big Data), apstrādājot tos proaktīvām darbībām. AVEVA Wonderware APM pamatā ir digitalizācijas, analītikas un dzīves cikla pārvaldības iespējas.

Klinkmann ir jūsu partneris dažādos industriālās automatizācijas posmos. Ar AVEVA automatizācijas programmatūru jūs ieviešat vadības telpas risinājumus, efektīvu datu savākšanu un uzticamu pārskatu veidošanu.

Klinkmann novērtē pašreizējo situāciju un konsultē pareizā automatizācijas risinājuma meklējumos, lai nodrošinātu funkcionālu kopumu un vienkāršu savienojamību ar jūsu kompānijas citām informācijas sistēmām.

Iepriekš Citect SCADA

AVEVA Plant SCADA

Citect SCADA jeb AVEVA Plant SCADA ir programmatūras risinājums liela apjoma datu apstrādes ražošanas procesiem.

SCADA vizualizāciju un tehnisko efektivitāti izceļ programmatūras risinājuma lietošanai gatavā situācijas izpratne un kontekstuāli intuitīvais darba virsmas skatījums.

Savienojošais mākoņrisinājums

AVEVA Insight

AVEVA Insight palīdz efektīvi iegūt informāciju no jebkuras ierīces.

Mākoņa platforma ražošanas procesu datu apkopošanai, biznesa vadības lēmumu pieņemšanai un proaktīvai analītikai.

Jūsu dati ir pieejami jebkurā laikā, no jebkuras vietas un no jebkuras ierīces.

Iepriekš Wonderware

AVEVA Historian

AVEVA Wonderware Historian ir ātrdarbīga reāllaika datu vākšanas sistēma liela apjoma datu glabāšanai, ar dažādu piegādātāju automatizācijas sistēmu saskarnēm.

Historian Client analīzes un pārskatu veidošanas rīkus var izmantot, lai apstrādātu ar AVEVA Wonderware Historian saglabātus datus. Saskarnes ar Microsoft Office.

AVEVA Historian datu savākšana ir integrēta System Platform sistēmas sastāvdaļa.

Kāpēc pāriet uz inteliģento uzturēšanu?

Industriālo datu pārvaldība nav tikai datu vākšana un glabāšana. Efektīva datu vākšana un analīze prognozē ražošanas dīkstāvi un nodrošina nepārtrauktus procesus.

No atsevišķiem risinājumiem līdz vairāku uzņēmumu funkciju vadīšanai

AVEVA risinājumi piedāvā nepārspējamu mērogojamību jebkuram projektam, neatkarīgi no tā, vai tā ir liela SCADA sistēma (monitorings, vadība un datu vākšana) vairākām vietnēm vai veids, kā vizualizēt datus no mazākām un lētākām ierīcēm.

Lielo datu (BigData) pielietošana, izmantojot datu vākšanas sistēmu

Ietaupiet naudu
Samaziniet datu uzglabāšanas izmaksas par vairāk nekā 80 procentiem, izmantojot ļoti efektīvus datu uzglabāšanas algoritmus.

Power Query
Apkopojiet datus no iepriekšējām sistēmām, izmantojot patentētu ātru datu vākšanu un glabāšanu Microsoft SQL Server.

Droši mērogojiet
Izmantojiet Historian vienam projektam vai lielākam datu pārvaldības risinājumam, kas apkalpo desmitiem vietņu un simtiem lietotāju visā pasaulē.

Integrējiet
Saskarnes ar dažādu piegādātāju automatizācijas sistēmām, tostarp ar nozarē vadošo AVEVA InTouch HMI risinājumu. Vēsturiskie dati ir iekļauti arī AVEVA System Platform.

Henkel izmanto BigData ilgtspējības veicināšanai un energoefektivitātes uzlabošanai

Henkel ir globāls uzņēmums ar vairāk nekā 52 000 darbiniekiem. Henkel cenšas veicināt ilgtspējību visās savās biznesa operācijās.

Viņu izaicinājums bija patēriņš un emisijas datu vākšana, kam risinājumu deva AVEVA pielietojumi. Līdz šim enerģijas izmaksu ietaupījums ir pārsniedzis 37 miljonus eiro, un jau pēc diviem gadiem ir sasniegti iekārtu efektivitātes (OEE) uzlabojumi par 15%.

AVEVA Insight

AVEVA Insight ir piemērots gan maziem ražošanas uzņēmumiem, gan lielām starptautiskām organizācijām.

AVEVA Insight ir viegli instalēt, un sistēmas iestatīšana un sākotnējo datu apkopošana vai esošo datu ielāde prasa tikai dažas stundas.

Laika gaitā apkopotā informācija palīdzēs mākslīgajam intelektam mācīties un sniegs stratēģijas un ieskatus efektīvai aprīkojuma izmantošanai. Ar nepārtrauktu datu uzturēšanu jūs varat izvairīties no dažādām problēmām.

Rezervējiet laiku speciālista konsultācijai

Ievadiet kontaktinformāciju un izvēlieties datumu

AVEVA Agility for competitiveness

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu