Industriālā uzturēšana — APM

Industriālā uzturēšana — APM

Inteliģentas industriālās uzturēšanas pamatā ir digitalizācijas, analīzes un dzīves cikla pārvaldības piedāvātās iespējas. Inteliģenti uzraudzības, apkopes un pārskatu veidošanas risinājumi uzlabo ražošanas līnijas sniegumu, vienlaikus samazinot nekontrolētus kļūmes stāvokļus.

AVEVA Wonderware APM (Asset Performance Management) nodrošina viedo uzturēšanu dažādās vietnēs, izmantojot standarta risinājumus

AVEVA Wonderware APM apgūst un paredz situācijas, kad mašīnās un iekārtās ir anomālijas, un aicina operatorus savlaicīgi veikt pareizās darbības.

Šādas novirzes bieži noved līdz defektiem, kā arī procesa un ražošanas traucējumiem. Ja mašīnās un aprīkojumā ir uzstādīti skaitītāji un sensori, var kontrolēt statusa informāciju saistībā ar dažādu ierīču vadību, informāciju par slodzi un datus, kas ir saistīti ar darbības vidi. Inteliģentā uzturēšana ievāc lielos datus, apstrādājot tos līdz proaktīviem pasākumiem.

Automatizācijas risinājumu un to kontrolēto ierīču un mašīnu uzraudzība un uzturēšana. Wonderware APM pamatā ir digitalizācijas, analīzes un dzīves cikla pārvaldības piedāvātās iespējas.

Industriālās informācijas pārvaldība

APM iekļauj stāvokļa uzraudzību, profilaktisko apkopi, aktīvu integritātes pārvaldību un uz uzticamību koncentrētu apkopi un bieži ietver tādas metodes kā aktīvu stāvokļa datu vākšanu, vizualizāciju un analīzi.

Mūsdienu industriālie uzņēmumi ražo milzīgu datu apjomu, taču rūpniecisko datu pārvaldība nav tikai datu vākšana un glabāšana. Tā ir arī datu pārvaldība ar jauniem paņēmieniem, lai identificētu uzņēmējdarbības rezultātu uzlabošanas iespējas.

Efektīva datu pārvaldība atbrīvo jūsu datus — no aprīkojuma, sistēmām un organizācijas krātuvēm — un sniedz iespaidīgus ieskatus par darbību, tos kombinējot ar uzņēmuma datiem.

Kāpēc pāriet uz inteliģento uzturēšanu?

Industriālo datu pārvaldība nav tikai datu vākšana un glabāšana. Efektīva datu vākšana un analīze prognozē ražošanas dīkstāvi un nodrošina nepārtrauktus procesus.

Rūpējieties par saviem aktīviem, ņemot vērā digitālās pārmaiņas

Aktīvi ir katras industriālās uzņēmējdarbības centrā, un to optimizēta uzturēšana ir būtiska, lai sasniegtu tādus pamatdarbības mērķus kā rentabilitāte, uzticamība un drošība. Optimizētas APM uzturēšanas programmas mērķis ir kombinēt IT datus (piemēram, darba pasūtījumu vēsturi) un OT datus (piemēram, mašīnu sensoru datus) ar masveida datu analīzi, lai noteiktu ražošanas politiku, kas uzlabotu fizisko aktīvu uzticamību un pieejamību un palielinātu atdevi no ieguldījumiem.

AVEVA Wonderware APM platforma nodrošina gatavus rīkus optimāliem uzturēšanas risinājumiem dažādos rūpnieciskos pielietojumus.

Asset Performance Management – Predictive Analytics

In this webinar, APM specialist Maria Gervits from Klinkmann Russia will outline best practices when developing an asset performance management plan for your business and show you how to shift focus away from specific technologies and instead work on establishing a high degree of interconnectivity among assets, people, processes, and technology.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Henkel harnesses its big data to drive sustainability and boost energy efficiency

The German fast-moving consumer goods (FMCG) manufacturer Henkel operates globally with more than 52,000 employees. Its brands span three business units: Adhesive Technologies, Beauty Care and Laundry & Home Care. Henkel aims to promote sustainability in all its business activities, reinforcing its leadership position and optimizing its energy consumption.

Lasīt vairāk →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing.

Lasīt vairāk →

Borg Manufacturing

Borg Manufacturing is a leading privately-owned Australian melamine and joinery manufacturer, which prides itself on embracing leading edge innovation to drive its sustainable operations.

Lasīt vairāk →