Industriālā uzturēšana — APM

Inteliģentas industriālās uzturēšanas pamatā ir digitalizācijas, analīzes un dzīves cikla pārvaldības piedāvātās iespējas. Inteliģenti uzraudzības, apkopes un pārskatu veidošanas risinājumi uzlabo ražošanas līnijas sniegumu, vienlaikus samazinot nekontrolētus kļūmes stāvokļus.

AVEVA Wonderware APM (Asset Performance Management) nodrošina viedo uzturēšanu dažādās vietnēs, izmantojot standarta risinājumus

AVEVA Wonderware APM apgūst un paredz situācijas, kad mašīnās un iekārtās ir anomālijas, un aicina operatorus savlaicīgi veikt pareizās darbības.

Šādas novirzes bieži noved līdz defektiem, kā arī procesa un ražošanas traucējumiem. Ja mašīnās un aprīkojumā ir uzstādīti skaitītāji un sensori, var kontrolēt statusa informāciju saistībā ar dažādu ierīču vadību, informāciju par slodzi un datus, kas ir saistīti ar darbības vidi. Inteliģentā uzturēšana ievāc lielos datus, apstrādājot tos līdz proaktīviem pasākumiem.

Automatizācijas risinājumu un to kontrolēto ierīču un mašīnu uzraudzība un uzturēšana. Wonderware APM pamatā ir digitalizācijas, analīzes un dzīves cikla pārvaldības piedāvātās iespējas.

Industriālās informācijas pārvaldība

APM iekļauj stāvokļa uzraudzību, profilaktisko apkopi, aktīvu integritātes pārvaldību un uz uzticamību koncentrētu apkopi un bieži ietver tādas metodes kā aktīvu stāvokļa datu vākšanu, vizualizāciju un analīzi.

Mūsdienu industriālie uzņēmumi ražo milzīgu datu apjomu, taču rūpniecisko datu pārvaldība nav tikai datu vākšana un glabāšana. Tā ir arī datu pārvaldība ar jauniem paņēmieniem, lai identificētu uzņēmējdarbības rezultātu uzlabošanas iespējas.

Efektīva datu pārvaldība atbrīvo jūsu datus — no aprīkojuma, sistēmām un organizācijas krātuvēm — un sniedz iespaidīgus ieskatus par darbību, tos kombinējot ar uzņēmuma datiem.

Kāpēc pāriet uz inteliģento uzturēšanu?

Industriālo datu pārvaldība nav tikai datu vākšana un glabāšana. Efektīva datu vākšana un analīze prognozē ražošanas dīkstāvi un nodrošina nepārtrauktus procesus.

Rūpējieties par saviem aktīviem, ņemot vērā digitālās pārmaiņas

Aktīvi ir katras industriālās uzņēmējdarbības centrā, un to optimizēta uzturēšana ir būtiska, lai sasniegtu tādus pamatdarbības mērķus kā rentabilitāte, uzticamība un drošība. Optimizētas APM uzturēšanas programmas mērķis ir kombinēt IT datus (piemēram, darba pasūtījumu vēsturi) un OT datus (piemēram, mašīnu sensoru datus) ar masveida datu analīzi, lai noteiktu ražošanas politiku, kas uzlabotu fizisko aktīvu uzticamību un pieejamību un palielinātu atdevi no ieguldījumiem.

AVEVA Wonderware APM platforma nodrošina gatavus rīkus optimāliem uzturēšanas risinājumiem dažādos rūpnieciskos pielietojumus.

Asset Performance Management – Predictive Analytics

In this webinar, APM specialist Maria Gervits from Klinkmann Russia will outline best practices when developing an asset performance management plan for your business and show you how to shift focus away from specific technologies and instead work on establishing a high degree of interconnectivity among assets, people, processes, and technology.

Noskatieties tīmekļa semināru →

Somijas lielākā ievārījuma rūpnīca Suonenjoki tiek vadīta ar AVEVA System Platform un AVEVA Historian palīdzību

Valio Suonenjoki ievārījuma rūpnīcas ražošanas vadības un atskaišu veidošanas sistēmai ir jābūt uzticamai un viegli savienojamai.

Lasīt vairāk →

Fortum Imatra hidroelektrostaciju tālvadības automatizācija ar Wonderware programmatūru

Somijā lielākā hidroelektrostacija modernizē dažādu ražotāju vadības sistēmas, apvienojot tās vienā veselā sistēmā

Lasīt vairāk →

Arla Foods: Wonderware MES unifies and boosts production

Wonderware MES unifies and boosts production. The Ingman production plants obtained by Arla had various automation systems (Honeywell DCS, different logics, etc.) ready installed, and their own local far advanced tailored Manufacturing Execution System with databases.

Lasīt vairāk →