Montāžas skapji un piederumi

Klinkmann piedāvā instalācijas korpusus, skapjus un aksesuārus, korpusu dzesēšanas un sildīšanas risinājumus, apgaismošanas ierīces, kā arī citus produktus. Instalācijas korpusi no tērauda, nerūsējoša tērauda, alumīnija un plastmasas. Arī specifiski modeļi un krāsas.

Montāžas risinājumi klientu specifiskām vajadzībām rentabliem un ātriem pielietojumiem dažādās rūniecības nozarēs

Klinkmann risinājumu klāstā ir iekļauti uz grīdas uzstādāmi un pie sienas stiprināmi korpusi izmantošanai iekštelpās un ārā, galiekārtu korpusi un korpusi IT risinājumiem un lietotāja saskarnēm. Klāstā ir iekļauti krāsota un nerūsējošā tērauda, alumīnija, poliestera, polikarbonāta un ABS termoplastikas korpusi.

Izvēlētie montāžas skapju izstrādājumi, tehniskais atbalsts un sertifikācija ir pieejami no pasaules mēroga ražotājiem – tādā veidā optimizējot investīcijas visā pielietojuma dzīves ciklā.

Klinkmann produktu klāsts iekļauj arī ATEX sertificētus korpusus un nerūsējošā tērauda sadales kārbas. Turklāt ir pieejami arī dažādi apsildes risinājumi un citi skapju piederumi.

nVent Hoffman

Vadošie risinājumi elektroinstalācijas skapjiem un gaisa kondicionēšanas sistēmām

Hoffman ir līderis elektroinstalācijas skapju, skapju gaisa kondicionēšanas un dažādu skapju palīgierīču ražošanas jomā. Hoffman risinājumi nodrošina elektroiekārtu un aprīkojuma pienācīgu aizsardzību pat vissarežģītākajos apstākļos. Atrodiet piemērotāko no vairāk nekā 12 000 dažādiem standarta modeļiem, vai izmantojiet Hoffman dizaina rīkus sava modeļa un/vai krāsas izveidošanai.

ELDON nVent korpusi un skapji

ELDON ir kļuvis par daļu no nVent grupas. ELDON risinājumu klāstā ir iekļauti brīvstāvoši un pie sienas stiprināmi skapji izmantošanai iekštelpās un āra apstākļos, galiekārtu skapji un skapji IT risinājumiem un saskarnēm. ELDON automatizētās ražošanas līnijas ļauj izgatavot savienojuma skapjus no krāsota un nerūsošā tērauda, alumīnija, poliestera, polikarbonāta un ABS termoplastiskās plastmasas.

Hoffman nVent nerūsējošā tērauda korpusi ir paredzēti lietošanai ārpus telpām un telpās, kur ir nepieciešama īpaši laba aizsardzība pret ķīmisko vielu un ūdens izraisītu koroziju. Pieejamo materiālu klāstā ir standarta 304 kategorijas nerūsējošais tērauds un izturīgais pret skābi 316L kategorijas tērauds.

GL66 sērijas nerūsējošā tērauda korpusi ir eleganta izvēle, ja ir nepieciešama augsta līmeņa aizsardzība pret koroziju. Korpusam ir matēta metāla virsma un ir iespējams izvēlēties pieskrūvējamu vāku vai durvis ar eņģēm un 3 mm divu rīģēļu slēdzeni.

A30S4E nerūsējošā tērauda grīdas skapji ir īpaši izstrādāti sarežģītu iekārtu ar augstām prasībam pret apkārtējo vidi aizsardzībai. Trīspunktu slēdzene un izolācija nodrošina izcilu aizsardzību pret putekļiem, netīrumiem, eļļu un ūdeni. Divdurvju modeļu konstrukcija ļauj novietot lielu gabarītu un smagas iekārtas vietās, kur ir nepieciešama augsta līmeņa aizsardzības kategorija (IP) un mehāniskā izturība (IK).

Eldon tīmekļseminārs

Eldon ir kļuvis par daļu no nVent grupas, kas ir globāls vadošs elektrisko savienojumu un aizsardzības risinājumu piegādātājs. Izmantojot Eldon nVent produktus, tiešsaistē var viegli konfigurēt standarta un pielāgotus korpusus.

Skatieties tīmekļsemināra ierakstu par elektroniskajiem rīkiem, kas var palīdzēt paātrināt un uzlabot montāžas skapju plānošanu.

Stego

Montāžas skapju apsildīšana, dzesēšana un apgaismojums

Stego sildītāji, termostati un skapju apgaismes ierīces ir izstrādāti pielietojumiem, kur vissvarīgākā ir drošība un uzticamība. Izstrādājumi ir ērti lietojami, ar tehniski augstu kvalitāti un uzticamību.

Stego korpusu sildītāji ir izstrādāti, lai novērstu kondensāciju un koroziju, kā arī lai nodrošinātu elektrosadales skapī nepieciešamo darba temperatūru.

Citi Stego izstrādājumi no Klinkmann produktu klāsta iekļauj skapju apgaismes ierīces, apsildes ventilatorus, filtra ventilatorus, termostatus un higrostatus.

Stego sprādzienbīstamu telpu sildītāji novērš kondensāciju, koroziju un temperatūras izmaiņas.

Stego Filter Fan Plus nav filtra, tāpēc gaisa plūsma ir lielāka nekā parasti.

Stulz-Cosmotec

Montāžas skapju dzesēšanas risinājumi, arī lietošanai ārpus telpām

Stulz kā industriālo dzesēšanas risinājumu vadošs starptautiskais piegādātājs spēj rentabli atrisināt dzesēšanas izaicinājumus. Stulz-Cosmotec radiatori, kā arī ventilatori un izplūdes filtri dažādu piegādātāj montāžas skapjiem ietilpst Klinkmann produktu klāstā.

Stulz filtra ventilatori ir vienkāršs un izdevīgs veids, kā rūpēties par elektrosadales skapju dzesēšanu, kad siltuma slodze nav ļoti liela un var izmantot telpā esošo gaisu.

Starp Protherm dzesētāju saimes produktiem var atrast atbilstošus produktus gan telpās, gan ārpus telpām esošajiem elektrības paneļiem. Izstrādāti automatizācijas un IT lietošanai. Pašdiagnostika un tālvadība nodrošina darbības uzticamību. Šie kvalitatīvie dzesētāji nodrošina produktīvus ražošanas procesus arī nelabvēlīgos apstākļos.

Rose

Montāžas skapji no alumīnija, nerūsējoša tērauda un plastmasas

Rose ir Eiropā lielākais alumīnija montāžas skapju ražotājs. Koncerna ražošanas programmā ir arī dažādi korpusi, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda un plastmasas.

ose arī piedāvā īpašus korpusus pārtikas rūpniecībai, kā arī standarta korpusus atbilstoši klientam nepieciešamajiem izmēriem.

Ex sertificēti ROSE korpusi kā gatavs risinājums

Klinkmann apgādā Eurotank ar Ex sertificētiem ROSE korpusiem. Pirms piegādes sertificēti korpusi ir laba izvēle klientiem, jo tie ļauj taupīt gan laiku, gan naudu.

Lasīt vairāk →

ETA

Montāžas korpusi un skapji, vāki no krāsota un nerūsējoša tērauda

ETA ir Eiropas vadošais instalācijas korpusu un skapju ražotājs, ir pieejami arī modeļi klienta specifiskām vajadzībām.

ETA sienas korpusu sērijā pieejami modeļi dažādām vajadzībām. Korpusā ir standarta fona plāksnes, plašā izvēlē papildus aksesuāri korpusu atbilstošai modifikācijai. Atvērts pakalpojums, īpašas krāsas un plaša atzinība, piemēram, NEMA 4 dēļ šis IP66 korpuss ir pareizais risinājums. Kompaktā ECOMP sērija piedāvā atbilstošu risinājumu, kad tradicionālais sienas skapis ir pārāk mazs vai grīdas skapis ir pārāk liels.

Par grīdas skapjiem. ETA modulārā ENUX skapju sistēma ir pielāgota izmantošanai arī specifiskos pielietošanas apstākļos un nodrošina visu nepieciešamo vēlamā izstrādājuma izveidošanai. Klāstā ir iekļauti grīdas skapji IT un datu glabāšanas pielietojumiem, kā arī daudzpusīgas 19 collu skapju sistēmas. Ir pieejami arī ETA EMOX individuālie skapji. Visi skapji tiek piegādāti samontēti vai klients var izvēlēties tos samontēt pats.

Krāsota un nerūsējoša tērauda korpusi un skapji. ETA modulārā ENUX inox skapju sistēma ir pielāgojama klienta vajadzībām pat skarbos darba apstākļos. Ir pieejami arī atsevišķi skapji, un kompaktā ECOMP sērija piedāvā atbilstošu risinājumu, kad tradicionālais sienas skapis ir pārāk mazs vai grīdas skapis ir pārāk liels.

ETA ECOR korpusu sērijā ietilpst modeļi pielietojumiem, ja nepieciešami izturīgi AISI 304 vai AISI316L materiāli. Korpusā ir standarta fona plāksnes, plašā izvēlē papildus aksesuāri korpusu atbilstošai modifikācijai. Atvērts pakalpojums, īpašas krāsas un plaša papildus aksesuāru izvēle. ETAN sadales kārba dažādiem industriālajiem pielietojumiem ir E GRAN, un šīm sadales kārbām pēc standarta ir, piemēram, silikona blīve un viengabala presētās durvis.

Skatiet mūsu klientu veiksmes stāstus

UniStream PLC+display, kontrolleru pārvaldība – Graudu tīrīšanas un uzglabāšanas pārvaldība lauksaimniecībā

Mērķis — optimāls graudu apstrādes process. Pēc ražas novākšanas ir ļoti būtiski veikt savlaicīgu un kvalitatīvu graudaugu apstrādi — pareizu uzglabāšanu, primāro un sekundāro tīrīšanu un aktīvu ventilāciju.

Lasīt vairāk →

Ex sertificēti ROSE korpusi kā gatavs risinājums

Klinkmann apgādā Eurotank ar Ex sertificētiem ROSE korpusiem. Pirms piegādes sertificēti korpusi ir laba izvēle klientiem, jo tie ļauj taupīt gan laiku, gan naudu.

Lasīt vairāk →

PLK Unitronics Unistream izmantošana katlu mājas automatizācijas sistēmas attālināta vadība

Katlumājā “SILTUMS” ir uzstādītā siltuma ražošanas iekārta, kas ir ražota Saldus novada Druvā, uzņēmumā “AGB Serviss”.

Lasīt vairāk →

Meklējiet produktus un pakalpojumus pēc atslēgvārdiem vai produkta numura