Par mums

Klinkmann Lat SIA

Duntes iela 3, Rīga LV-1013
Reģ.Nr. 40003207676
PVN Reģ.Nr. LV40003207676
Parādīt kartē 

Kontaktinformācija

Tālrunis: +371 6738 1615  Epasts: info@klinkmann.lv 

Darba laiks

Darba dienās: 09:00 – 17:00 info@klinkmann.lv

Klinkmann Lat SIA

Digitālās ražošanas automatizācijas un elektrifikācijas risinājumi, plašs pakalpojumu klāsts

Klinkmann ir vadošais ražošanas automatizācijas un elektrifikācijas risinājumu piegādātājs Ziemeļeiropā. Mēs piedāvājam risinājumus un atbalsta pakalpojumus, kas palīdz mūsu klientiem uzlabot savus produktus un digitalizēt savas ražošanas operācijas.

Mūsu kompetences sfēras ir mašīnu un iekārtu vadība, digitālās ražošanas programmatūra, automatizācijas datu tīkli un datu aizsardzība, tostarp industriālais internets, ražošanas automatizācija, komutācijas tehnika, kā arī dažādi enerģētikas risinājumi. Mēs piegādājam un atbalstām pasaules vadošo ražotāju produktus. Profesionāla tehniskā atbalsta komanda nodrošina pareizu produktu uzstādīšanu, sertificētu apmācību klientiem, kā arī pastāvīgu uzturēšanu.

Vēsture, vīzija un stratēģija

Klinkmann ir Somijas ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1926. gadā. Noskatieties un noklausieties video par Klinkmann uzņēmuma vēsturi un darbību, kā arī uzņēmuma izpilddirektora ziņojumu par uzņēmuma mērķiem.

Organizācija

Klinkmann nodarbina vairāk nekā 200 speciālistus un tehniskos ekspertus Somijā, Baltijas valstīs, Krievijā un citās NVS valstīs. Mūsu noliktava un klientu atbalsta centrs nodrošina operatīvu apkalpošanu un piegādi. Klinkmann Kompetenču centrs palīdzēs izstrādāt jaunus tehniskus risinājumus un pilotprojektus. Finn Electric Oy ir Klinkmann uzņēmumu grupas dalībnieks: www.finnelectric.fi

Meklējiet produktus un pakalpojumus pēc atslēgvārdiem vai produkta numura