Virtuālā apmācība: WONDERWARE InTouch pamatkurss

Apmācību kursa informācija

Apmācība: 9.00-16.00
Apmācības cena: 483 € (bez PVN)
Apmācības valoda: Angļu.
Mācību materiāli: angļu valodā
Aparatūras prasības: Nav
Programmatūras prasības: Apmācība notiek ar iepriekš izveidotu Skytap mākoņpakalpojumu, kuram var pievienoties izmantojot tīmekļa pārlūku.

Apmācībā prezentācijai izmantojam Zoom programmatūru. Pirms apmācības sākšanas pārbaudiet Skytap saderību, izmantojot Connectivity Checker.

Šis 4-dienu kurss sniedz būtisku izpratni par Wonderware vizualizācijas moduli un palīdz apgūt nepieciešamās zināšanas Jūsu konkrētā pielietojuma HMI sistēmas izstrādei. Tiek apskatītas InTouch galvenās funkcijas un iepazīstina Archestra Simbolu un jaunās Situational Awareness bibliotēkas izmantošanu.

InTouch apmācību kursa mērķis
Nodrošina pamatzināšanas par InTouch lietošanu automatizācijas pielietojumu izstrādē. Nodrošina pareizu un optimālu InTouch izmantošanu dažādās ražošanas vidēs. Kurss ir ieteicams ikvienam, kas izmanto Wonderware InTouch.

Apmācību programma

Kursa saturs, 1. diena

  • Īsa iepazīšanās ar Klinkmann, Wonderware un InTouch
  • InTouch programmatūras apskats
  • WindowMaker izmantošana aplikāciju logu dizainam un navigācijai, InTouch tagu vārdnīca, ievada/izvada konfigurācija

Kursa saturs, 2. diena

  • Situācijas uztveres (Situational Awarenesss) vizualizācija
  • Simbolu redaktora izmantošana aplikāciju logu izstrādei
  • InTouch and Archestra Simbolu skripti

Kursa saturs, 3. diena

  • Trauksmes un arhivēšana

Kursa saturs, 4. diena

  • Drošība
  • Aplikāciju uzturēšana un izplatīšana

Klinkmann apmācības atcelšanas politika

Paziņojums par vēlmi atcelt reģistrāciju ir rakstveidā jāiesniedz Klinkmann. No apmācības kandidātiem, kuru atteikuma pieteikums tiek saņemts 7 kalendāro dienu laikā pirms apmācības datuma, tiek ieturēti 50 % no apmācības maksas. Ja pieteicējs nepiedalās apmācībā un pirms apmācības netiek saņemts atteikums, tiek ieturēta pilna apmācības maksa.

Ja persona, kura pieteikta apmācībām nevar piedalīties kursā, to var aizstāt cita persona, iesniedzot rakstveida paziņojumu.

Klinkmann patur tiesības atcelt un mainīt apmācības un pasākumus. Ja apmācības kurss ir jāatceļ, dalībnieki tiks informēti pirms apmācības sākuma.

Reģistrējieties kursam

Aveva Historian training

Virtuālās apmācības: AVEVA Citect SCADA

Klinkmann Citect SCADA kurss ir vispārīgs divu dienu pamatkurss par programmatūras pamatfunkcijām un Citect Studio izstrādes vidi.

Lasīt vairāk →
Aveva Historian training

Virtuālās apmācības: Wonderware Historian kurss

Šis 3-dienu kurss paredzēts būtiskas izpratnes iegūšanai par Wonderware augstas veiktspējas reālā laika datu bāzes Historian Server iespējām un funkcionalitāti, kā arī par atskaišu veidošanas un datu analīzes programmatūru Historian Client.

Lasīt vairāk →