Klientu veiksmes stāsti

UNISTREAM PLK kontrolē dzeramā ūdens attīrīšanu un viedās pilsētas automatizāciju

GROBIŅAS NAMSERVISS, Stacijas automatizācija uzlabotai drošībai un attālinātai uzraudzībai.

Lasīt vairāk →

Finnvolt ražošanas pamatā- Klinkmann ātrās piegādes

Uzņēmums Finnvolt praktiski visus komponentu pasūtījumus izvieto, izmantojot Klinkmann tiešsaistes veikalu. Pēc pasūtījuma veikšanas gaidīšanas laiks ir īss.

Lasīt vairāk →
nVent Hoffman risinājumi kokzāģētavu automatizācijai

nVent risinājumi kokzāģētavu automatizācijai

Klinkmann risinājumu klāstā ir brīvi stāvoši un pie sienas montējami korpusi iekštelpām un uzstādīšanai ārā, izvadu kārbas, kā arī korpusi IT risinājumiem un interfeisiem.

Lasīt vairāk →

Nepārtraukta komponentu piegāžu ķēde ir ļoti svarīga uzņēmumam Reimax Oy

Elektroniskais pirkumu kanāls nodrošina pilnu informāciju par izstrādājumiem un ļauj rādīt noteiktām personām noteiktas cenas, kā arī viegli kopēt agrākus pasūtījumus turpmākai lietošanai un ātri piekļūt informācijai par pieejamību.

Lasīt vairāk →

Rockwell Automation- izvēlēts kā labākais risinājums Ecomar skruberu automatizācijas sistēmu projektiem

Bija pašsaprotami projektam izvēlēties uzņēmumus Klinkmann un Rockwell Automation. Viņi piedāvāja atbalstu ar programmatūru un solīja sniegt optimālu tehnisko risinājumu.

Lasīt vairāk →
CHINT komponenti zemsprieguma ievadei un valsts medicīnas iestāžu sadales paneļiem

CHINT komponentes sadales paneļiem valsts medicīnas iestādēs

2019. gada vasarā UAB Rikesta atjaunoja ievades paneļus, izmantojot augstākās kvalitātes Chint risinājumus — regulējamus NM8 sērijas jaudas slēdžus un elektromehāniskos izpildmehānismus.

Lasīt vairāk →

Henkel harnesses its big data to drive sustainability and boost energy efficiency

The German fast-moving consumer goods (FMCG) manufacturer Henkel operates globally with more than 52,000 employees. Its brands span three business units: Adhesive Technologies, Beauty Care and Laundry & Home Care. Henkel aims to promote sustainability in all its business activities, reinforcing its leadership position and optimizing its energy consumption.

Lasīt vairāk →

HMS Ewon attālinātās uzraudzības risinājums priekš Kemira

Kemira ir ilga attālināto uzraudzības risinājumu vēsture. Uzņēmuma pirmie projekti šajā jomā aizsākās pirms 20 gadiem, kad bija nepieciešams attālināti uzraudzīt ķimikāliju konteineru virsmas un automatizēt pasūtījumu plūsmas.

Lasīt vairāk →

Produktu paletizēšanas līnijas ar Rockwell Automation Allen-Bradley® risinājumiem

PERUZA – vadošais inženierrisinājumu un iekārtu būves uzņēmums Baltijā pārtikas ražošanai 2019. gada vasarā saņēma pasūtījumu atrisināt klientam cilvēkresursu ietilpīgu jautājumu – PET pudeļu paletizāciju.

Lasīt vairāk →

Jauns Rockwell Automation sistēmu integrators Latvijā

2021. gada septembrī ARiTeh SIA ir kļuvis par oficiālo Klinkmann sadarbības partneri un Rockwell Automation sistēmu integratoru Latvijas teritorijā.

Lasīt vairāk →

Procesu vadības modernizācija pagarina elementārdaļiņu paātrinātāja darbības laiku

Viena no Eiropas lielākajām elementārdaļiņu paātrinātāja laboratorijām darbojas Jiveskiles universitātes telpās Somijā. Lai atbalstītu institūta turpmākos mērķus, līdzšinējā 30 gadus vecā elementārdaļiņu paātrinātāja vadības sistēma bija jānomaina.

Lasīt vairāk →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing.

Lasīt vairāk →