UniStream PLC+display, kontrolleru pārvaldība - Graudu tīrīšanas un uzglabāšanas pārvaldība lauksaimniecībā

Mērķis — optimāls graudu apstrādes process

Pēc ražas novākšanas ir ļoti būtiski veikt savlaicīgu un kvalitatīvu graudaugu apstrādi — pareizu uzglabāšanu, primāro un sekundāro tīrīšanu un aktīvu ventilāciju. Lai graudus varētu ilgstoši uzglabāt, tiem nezaudējot uzturvērtību un auglību uzglabāšanas laikā, tie ir pareizi jāapstrādā. Ja visas apstrādes procedūras ir veiktas saskaņā ar prasībām, graudu uzglabāšanas process var pat uzlabot graudu stāvokli.

Mēs lūdzām lauksaimniecības projektu sistēmu integrētāja UAB Jumana pārstāvi sniegt īsu ieskatu par projekta mērķiem.

Uzņēmuma Lytagra graudu tīrīšanas un uzglabāšanas iekārtās, kas atrodas Naujieji Bernatoniai ciematā Lietuvas centrālajā daļā, novecojušas un neuzticamas procesa iekārtas tika aizstātas ar jaunu risinājumu. Tika uzstādītas jaunas energopadeves un vadības sadales iekārtas, kurās iekļauts viss nepieciešamais aprīkojums, kā arī tika nomainīta daļa kabeļu un sensoru.

Jaunās uzstādītās sistēmas priekšrocības

Pirms tīrīšanas sistēmas jaunināšanas tika izmantoti divi kontrolleri ar atsevišķiem vadības paneļiem, un informācija par iekārtu stāvokli un mērāmajiem parametriem tika apstrādāta atsevišķos paneļu logos. Pēc tīrīšanas sistēmas jaunināšanas visa pamatinformācija un mērāmie parametri ar integrālas vizualizācijas starpniecību tiek attēloti galvenajā Unistream PLC displejā (kā arī operatora datora displejā), tādējādi tiek panākta ērtāka procesu uzraudzība un informācijas apkopošana. Pēc vadības sistēmas jaunināšanas visa informācija ir pieejama operatoram vairākās valodās pēc izvēles.

Sistēmas kontrollera galvenās funkcijas:

  • kontrolēt izvēlēto iekārtu ieslēgšanu, izslēgšanu un darba ciklus saskaņā ar izvēlētu vadības programmu (automātiska vadība). Izvēlētajām iekārtām ir jāaktivizējas un jāapstājas atbilstoši programmā norādītajām secībām pēc kārtas ar noteiktām aizkavēm;
  • sniegt operatoram informāciju par graudu transportēšanas konveijeru vārstu statusu un par vārstu pozīcijām, kas jāmaina, mainoties darba programmai (piemēram, kad tiek norādīts jauns graudu transportēšanas maršruts);
  • konstatēta sistēmas defekta gadījumā netraucēti izslēgt iekārtas, izvairoties no graudu konveijeru nosprostošanas, un sniegt operatoram detalizētu informāciju par konstatēto defektu;
  • kontrolēt šķidrā kurināmā krāsni, lai uzturētu norādīto temperatūru graudu žāvētājā;
  • nolasīt temperatūras mērīšanas moduļu datus graudu uzglabāšanas vietās, apstrādāt tos un attēlot operatora ekrānā;
  • nolasīt graudu žāvētāja temperatūras mērīšanas moduļa datus;
  • kontrolēt graudu žāvētāju saskaņā ar izvēlēto darba programmu un uzpildes līmeni;
  • veidot vispārīgas atskaites par ražošanas darbībām.

Unitronics ir ekonomisks risinājums!

Unitronics UniStream kontrolleris tika izvēlēts šim projektam tā tehnisko un komerciālo parametru dēļ. Pirmkārt, tas ir ļoti ekonomiski izdevīgs un ietver komplektācijā iekļautu bezmaksas programmatūru.

Viegli ieviešamā WebServer funkcionalitāte ļauj ietaupīt uz darba izmaksām un ieguldījumu rēķina, ierastās atsevišķās vizualizācijas sistēmas vietā izmantojot kontrolleri.

Unitronics kontrolleri tiek regulāri atjaunināti, un ražotājs vajadzības gadījumā ātri sniedz nepieciešamo palīdzību.

Unitronics solījums: “Viss vienā”.

Unitronics PLK produktu piedāvājums e-veikalā

Smart Infra — viedās notekūdeņu sistēmas

Uzņēmuma Uponor darbība Somijā ir balstīta uz ēku tehnoloģiju un komunālo pakalpojumu tehnoloģiju produktu izstrādi un ražošanu. Uponor klienti ir infrastruktūras, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozares profesionāļi, kā arī Uponor partneru piesaistīti patērētāji.

Lasīt vairāk