SIA RĪGAS DĪZELIS DG ir energoiekārtu projektētājs, ražotājs un komplektētājs

SIA RĪGAS DĪZELIS DG ir energoiekārtu projektētājs, ražotājs un komplektētājs – dīzeļģeneratori un piedziņas iekārtas dažādiem pielietojumiem un ar piegāžu ķēdi aptuveni 30 valstīs. Produkcija tiek projektēta un ražota sauszemes, kuģniecības un aizsardzības sektoru vajadzībām, un visiem komponentiem ir jāatbilst to standartiem un prasībām.​

SIA RĪGAS DĪZELIS DG projektētās vadības sistēmas tiek ražotas, izmantojot CHINT risinājumus elektroenerģētikai, tostarp NB1 sērijas miniatūros automātiskos slēdžus un NM8 sērijas MCCB automātiskos slēdžus.​

Klienta mērķis:

Laba izmantoto komponentu atpazīstamība pasaules tirgū. Tehniskie risinājumi, kas nodrošina elastīgu pielāgošanu un produktu attīstības iespējas nākotnē.

Klinkmann risinājums:

Klinkmann konsultēja un piedalījās nepieciešamo CHINT risinājumu izvēlē Rīgas Dīzeļa sistēmām. Īpaša uzmanība tika pievērsta globāli apstiprinātu risinājumu un komponentu atlasei. CHINT projektēšanas rīki un bibliotēkas ļauj viegli pārvaldīt produktus un dokumentāciju.

Priekšrocības klientam - ātrāk izstrādājami projekti:

Uzticama kvalitāte un daudzveidīgs produktu klāsts ļauj pēc iespējas īsākā laikā īstenot unikālus projektus atbilstoši pasūtītāja tehniskajām prasībām. CHINT piederumi un moduļi nodrošina elastību dažādiem pielietojumiem, kas ciešā sadarbībā ar Klinkmann komandu ļauj izvēlēties labāko un piemērotāko risinājumu katram individuālajam uzdevumam.

“Tā kā mūsu projekti ir atšķirīgi un ir atšķirīgas arī mūsu saistības pret klientiem, nemainīgi paliek divi galvenie faktori: plaši atzītie tehniskie risinājumi, kuriem ir jābūt izdevīgiem gan mums, gan mūsu klientiem. Lai nodrošinātu ātru projektēšanu un nepārtrauktu attīstību nākotnē, savos projektos izmantojam CHINT risinājumus.” - stāsta SIA RĪGAS DĪZELIS DG attīstības un mārketinga direktors Edgars Dzenis.