ELDON nVent

ELDON nVent — pasaules līderis savienojuma skapju tehnoloģiju jomā

ELDON ir kļuvis par nVent grupas daļu. ELDON risinājumu klāstā ir iekļauti brīvstāvoši un pie sienas stiprināmi skapji izmantošanai iekštelpās un āra apstākļos, galiekārtu skapji un skapji IT risinājumiem un saskarnēm. ELDON automatizētās ražošanas līnijas ļauj izgatavot savienojuma skapjus no krāsota un nerūsošā tērauda, alumīnija, poliestera, polikarbonāta un ABS termoplastiskās plastmasas.

ELDON nVent skapju produkti ir pieejami un guvuši atzinību un atbalstu visā pasaulē, kas ļauj optimizēt ieguldījumu visā skapju dzīves ciklā.

Izdevīgi un ātri, klientam pielāgoti savienojuma skapju risinājumi

ELDON nVent savienojuma skapjus var konfigurēt un ražot, ņemot vērā klienta norādītos izmērus un krāsas, atvērumus, īpašo aizsardzību/pārklājumu, logus, dzesēšanas risinājumus un zemējuma tapas.

Projektēšanas atbalsta programmatūra un pakalpojumi ļauj viegli izstrādāt skapju konstrukciju — ir iespēja izmantot animētu izmēru atainošanu, gatavo tehnisko dokumentāciju un uzstādīšanas instrukcijas, kā arī plašās produktu datubāzes.

ELDON nVent piedāvā piemērotus risinājumus, kas saņēmuši starptautisku apstiprinājumu

nVent grupas plašā pieredze un ražošanas sērijas izvēles ļauj piedāvāt piemērotus savienojuma skapju risinājumus par vislabāko iespējamo cenu. ELDON nVent ražošanas līnijas Eiropā, ASV un Āzijā nodrošina tirgum atbilstošu specializāciju un zināšanas. Standarta risinājumā tiek piedāvāti gatavi savienojuma skapji dažādām vajadzībām, un kompetentā klientu apkalpošana arī dod iespēju elastīgi pielāgot šos risinājumus klienta individuālajām elektrosadales un ierīču vadības ietaisēm.

Mūsu produkti ir izstrādāti un ražoti iekārtu un instalāciju aizsardzībai sevišķi smagos apstākļos. Savienojuma skapji ir saņēmuši starptautisku apstiprinājumu, tostarp saskaņā ar farmācijas nozares standartiem, izstrādājumi tiek ražoti atbilstoši standartam ISO 9001:2008 sertificētās ražošanas līnijās.

Produktu klāstu papildina skapju dzesētāji, ventilatori, apsildes tehnoloģijas, apgaismojums un dažādi kopņu risinājumi. Pieprasiet cenas piedāvājumu no ELDON nVent, lai iegādātos pienācīgu risinājumu par pieejamu cenu!

 

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.