Hoffman

Hoffman – vadošie risinājumi elektroinstalācijas skapjiem un gaisa kondicionēšanas sistēmām

Hoffman ir līderis elektroinstalācijas skapju, skapju gaisa kondicionēšanas un dažādu skapju palīgierīču ražošanas jomā. Hoffman risinājumi nodrošina elektroiekārtu un aprīkojuma pienācīgu aizsardzību pat vissarežģītākajos apstākļos. Atrodiet piemērotāko no vairāk nekā 12 000 dažādiem standarta modeļiem, vai izmantojiet Hoffman dizaina rīkus sava modeļa un/vai krāsas izveidošanai.

ELDON nVent skapju produkti

ELDON ir kļuvis par nVent grupas daļu. ELDON risinājumu klāstā ir iekļauti brīvstāvoši un pie sienas stiprināmi skapji izmantošanai iekštelpās un āra apstākļos, galiekārtu skapji un skapji IT risinājumiem un saskarnēm. ELDON automatizētās ražošanas līnijas ļauj izgatavot savienojuma skapjus no krāsota un nerūsošā tērauda, alumīnija, poliestera, polikarbonāta un ABS termoplastiskās plastmasas.

Hoffman sienas korpusi

Hoffman nVent piedāvā plašu sienas korpusu klāstu. GL66 sērijas augstas kvalitātes tērauda korpusi ir lieliska izvēle dažādām rūpnieciskām vajadzībām. Hoffman ražotie vieglie tērauda sienas korpusi ir paredzēti elektrisko un elektronisko komponentu aizsardzībai rūpnieciskā vidē. Ergonomiska un estētiska konstrukcija un pelēkas krāsas apdare padara šo risinājumu par lielisku izvēli, ja būtiska nozīme ir stilam un funkcionalitātei. Visiem sienas skapjiem ir uz āru vērstas eņģes, kas efektīvi nepieļauj netīrumu iekļūšanu skapī.

Hoffman PROLINE

Hoffman nVent ProLine moduļu grīdas skapji nodrošina elektrisko un elektronisko komponentu aizsardzību rūpnieciskā vidē. Hoffman PROLINE ir izturīgs un daudzveidīgs grīdas skapja risinājums, kas ir piemērots dažādām rūpniecības vajadzībām, pateicoties tā moduļu konstrukcijai. PROLINE grīdas skapjiem ir lielas, viegli noņemamas durvis, kas ir ērti uzstādāmas un lietojamas. Skapja malas, apakša un griesti arī ir viegli noņemami, lai nodrošinātu ērtu uzstādīšanu un apkopi.

Hoffman nerūsējošā tērauda korpusi un skapji

Hoffman nVent nerūsējošā tērauda korpusi ir paredzēti lietošanai ārpus telpām un telpās, kur ir nepieciešama īpaši laba aizsardzība pret ķīmisko vielu un ūdens izraisītu koroziju. Pieejamo materiālu klāstā ir standarta 304 kategorijas nerūsējošais tērauds un izturīgais pret skābi 316L kategorijas tērauds.

GL66 sērijas nerūsējošā tērauda korpusi ir eleganta izvēle, ja ir nepieciešama augsta līmeņa aizsardzība pret koroziju. Korpusam ir matēta metāla virsma un ir iespējams izvēlēties pieskrūvējamu vāku vai durvis ar eņģēm un 3 mm divu rīģēļu slēdzeni.

A30S4E nerūsējošā tērauda grīdas skapji ir īpaši izstrādāti sarežģītu iekārtu ar augstām prasībam pret apkārtējo vidi aizsardzībai. Trīspunktu slēdzene un izolācija nodrošina izcilu aizsardzību pret putekļiem, netīrumiem, eļļu un ūdeni. Divdurvju modeļu konstrukcija ļauj novietot lielu gabarītu un smagas iekārtas vietās, kur ir nepieciešama augsta līmeņa aizsardzības kategorija (IP) un mehāniskā izturība (IK).

Gaisa kondicionēšana Hoffmann elektroinstalācijas skapjiem

Hoffman klāstā ir dzesēšanas risinājumi plaša spektra rūpnieciskajām vajadzībām. Hoffman nVent piedāvā dažādus elektroinstalācijas skapju ventilācijas risinājumus dažādiem apstākļiem. Klāstā ir iekļauti kompresoru dzesētāji, ventilatoru risinājumi gaisa dzesēšanai, siltummaiņi šķidruma dzesēšanai un elektroinstalācijas skapju sildītāji.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.