Telekomunikāciju materiāli

Klinkmann Lat ir viens no vadošajiem Latvijas komponentu un iekārtu piegādātājiem telekomunikāciju tīkliem, ar plašu produktu klāstu izmantošanai optiskās šķiedras, telefona un datu tīklos.

Klinkmann piedāvā Tecnosteel telekomunikāciju skapjus un aksesuārus, OPENET ICS strukturētās kabeļu sistēmas, CABLOFIL kabeļu trepes un kabeļu sakārtošanas risinājumus, Ad-Net aktīvā datu tīklu aparatūru, HIRSCHMANN risinājumus industriālajiem tīkliem, POWERCOM nepārtrauktās barošanas blokus, CITEL iekšējās zibens aizsardzības sistēmas, SUMITOMO optisko šķiedru metināmos aparātus, FRANKISCHE & PIPELIFE instalācijas aizsargcaurules, BKT Elektronik & Full optiskās un LAN komponentes.

Komutācijas skapji

Klinkmann piedāvā Itālijas kompānijas Tecnosteel telekomunikāciju skapjus un aksesuārus. Skapji ir izgatavoti atbilstoši starptautiskiem standartiem – IEC 297-1 (19” izmērs), EN 12150-1 (termiski stiprināts drošības stikls).

Produkti vājstrāvas tīkliem

Klinkmann piedāvā datu tīklu kabeļus, kabeļus ar PVC un LSZH izolāciju, savienotājkabeļus (patch cords), savienotājpaneļus (patch panels), datu un telefonu ligzdas (reystones), RJ45 konektorus un spraudņus, virsapmetuma rozetes, komutācijas aksesuārus, nepārtrauktās barošanas blokus (UPS).

Produkti optiskajiem tīkliem

Klinkmann piedāvā optisko datu tīklu aparatūru, risinājumus industriālajiem tīkliem, optisko šķiedru metināmos aparātus, optiskos kabeļus un aksesuārus, optiskos savienotājpaneļus, optiskos savienotājkabeļus, optiskos adapterus.

Belden

Belden ir globālais tirgus līderis tīklošanas un kabeļu risinājumos rūpniecisko datu lietojumiem:
pārvaldāmi un autonomi komutatori, tostarp IP67 lietošanai ārpus telpām;
WLAN risinājumi;
rūpnieciskie ugunsmūri un citi kiberdrošības risinājumi;
datu un signālu kabeļi, rūpnieciskie savienotāji;
tīkla pārvaldības programmatūra.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.