Hirschmann/Belden – industriālo tīklu komponentu tirgus līderis

Hirschmann/Belden industriālie komutatori un aktīvie tīkla komponenti kopā ar Belden koncerna kabeļu sistēmām piedāvā visaptverošus risinājumus industriālajiem Ethernet tīkliem. Belden ir vienīgais piegādātājs, kas spēj piedāvāt risinājumus Open System Interconnection (OSI) 1., 2. un 3. līmenim, kā arī nodrošināt optimālu tīklu izmantošanu un drošu veiktspēju. Hirschmann/Belden Cyber Security piedāvā datu drošības risinājumus.

Hirschmann/Belden Nevadāmie tīkla komutatori

Nevadāmie tīkla komutatori nodrošina lietotājus ar ekonomisku, uzticamu un drošu Ethernet tīkla komutatoru. Visi komutatori ir paredzēti lietošanai specifiskās vidēs, tiem ir dažādiem mērķiem paredzēti sertifikāti. Tie ir savietojami ar dažādām lietojumprogrammām, piemēram, vietējā līmeņa industriāliem tīkliem un mazākiem risinājumiem. Komutatori ir ar divkāršu elektroapgādi, signālkontaktiem un ierīcēm, ieslēgtiem ietvarā atbilstoši IP55 vai IP67 lietošanai specifiskās automatizācijas sistēmu vidēs, tostarp tieši uzstādot iekārtās. Iespējams izvēlēties komutatoru ar PoE barošanu izmantošanai IP videonovērošanas sistēmām ar Ethernet kabeli. Mūsu produktu sortimentā iespējams izvēlēties sertifikātus dažādām lietojumprogrammām, piemēram, dzelzceļš, satiksmes līdzekļi, sprādzienbīstamas telpas, kā arī elektrības invertori un tīkli.

Vairāk

Hirschmann/Belden Vadāmie tīkla komutatori

Industriālie komutatori atbalsta izplatītākos industriālos protokolus, piemēram, Ethernet IP un Profinet, kurus, pasūtot, var iepriekš instalēt. Komutatori atbalsta vairākus industriālos standarta redundances protokolus, piemēram, MRP un RSTP. Tāpēc Hirchmann komutatorus var izmantot industriālajās automatizācijas lietojumprogrammās, piemēram, specifiskos industriālās vides tīklos vai sarežģītās lietojumprogrammās, kurās nepieciešams liels portu skaits, liela piekļuves kapacitāte un uzticamība.

Vairāk

Hirschmann/Belden Datu drošība, Cyber Security

Ugunsmūra sistēmas nodrošina automatizācijas tīklu aizsardzību atbilstoši prasībām. Automatizācijas tīklu aizsardzībai paredzētie ugunsmūri un VPN (Virtual Private Network) risinājumi, tai skaitā kompleksi datu drošības risinājumi. Augsta piekļuves kapacitāte tiek nodrošināta ar efektīvām autentifikācijas funkcijām un apstiprinātu koncepciju. Elastīga segmentācija un attālināta vadība efektīvi un droši palīdz gan gadījumos, kad jānodrošina ierobežota datu drošība, gan kad datu drošība jānodrošina lietojumprogrammām.

Vairāk

Hirschmann/Belden Bezvadu risinājumi un attālinātie savienojumi, Lietu internets (IoT)

Hirschmann OpenBAT automatizācijas produktu saime ietver plašu piekļuves punktu portfolio un klientu produktus, kuri kopā strādā, izmantojot nepārtrauktu pieslēgumu. Maksimāla mobilitāte, elastība un tīkla izmantojamība mūsdienu industriālajās vidēs. Modulārās konstrukcijas dēļ iespējamas pat 8000 dažādas versijas, no kurām izvēlēties atbilstošo klienta vajadzībām. Piedāvājumā daudz dažādu industriālo protokolu, tostarp Profinet un Ethernet/IP. Atkarībā no modeļa iespējams izvēlēties izmantojamo WLAN kanālu skaitu, dažādu tipu Ethernet pieslēgvietu savienojumus, barošanas bloku vietu skaitu un industriālos sertifikātus. Versijas ir apstiprinātas daudzās valstīs, tai skaitā ASV / Kanādā, Eiropā, Ķīnā, Brazīlijā un daudzās citas.

Vairāk

Hirschmann/Belden Tīkla kontrole un vadība

Industriālais HiVision ir industriālo tīklu vadībai paredzēts programmnodrošinājums, tostarp Hirschmann un GarrettCom datu tīkliem. Papildus MultiConfig funkcija ļauj vienlaikus ātri un vienkārši konfigurēt vairāku tīklu punktus. Visi tīkla struktūras termināļi, kuros ir iebūvēts SNMP atbalsts, ir viegli integrējami HiVision programmatūrā, tostarp atbalstot specifiskas īpašības un uzlabojot drošību, kā arī samazinot riskus tīkla uzturēšanā. Lietojot MultiConfig, vienādus parametrus var konfigurēt vienlaikus vairākās iekārtās gan tīklam esot darbībā, gan to aktivizējot vēlāk.

Tīkla topoloģija ir atpazīstama automātiski un detalizēti vizualizēta. Arī nevadāmie tīkla komutatori un pieslēguma vietas ir redzamas tīkla topoloģijā. Jaunā drošības aizsardzības funkcija ļauj efektīvi un vienkārši nodrošināt datu aizsardzību. Pasūtiet Klinkmann HiVision programmatūru un lietojiet 30 dienas bez maksas. Piedāvājam programmatūras lietošanas apmācību.

Hirschmann/Belden Tehnoloģijas

Belden/Hirschmann ir pasaules vadošais automatizācijas tīklu sistēmu un informācijas drošības pakalpojumu sniedzējs. Klinkmannin eksperti palīdzēs atrast pareizo risinājumu, nodrošinās sertificētu apmācību, kā arī konsultēs ieviešanā un uzturēšanā.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.