Hirschmann/Belden Vadāmie komutatori

Hirschmann/Belden OpenRail modulārie komutatori

Modulārās konstrukcijas dēļ ir iespējama vislabākā tīkla struktūra un investīciju optimizēšana: MICE komutatori un mediju moduļi nodrošina elastību un iespēju nodrošināties pret tīkla mainīgajām prasībām nākotnē. Atjautīgā MICE sistēma piedāvā konfigurējamus komutatorus, kas atbilst standartiem un ir piemēroti izmantošanai visdažādākajās industriālajās jomās (Ethernet IP/Profinet).

Hirschmann/Belden MACH100 komutācijas ierīces

Daudzpusīgas pieslēgšanas un maršrutēšanas funkcijas, kā arī specifisks barošanas bloks padara MACH1000 sērijas komutācijas ierīces par izmaksu efektīvu alternatīvu Layer 2 / Layer 3 lietojumprogrammām, kā arī nodrošina lielu datu ātrumu.

Hirschmann/Belden OpenRail komutatori

Uz DIN sliedes montējamos OpenRail komutatorus var konfigurēt soli pa solim attiecīgajam procesam, tai skaitā arī pieslēgvietu skaitu, datu ātrumu, programmatūras funkcionalitāti, kā arī nepieciešamos sertifikātus.

Hirschmann/Belden RSP komutatori

RSP komutatori atbalsta jaunākos IEC standartu tīkla protokolus: PRP, HSR. Šīs jaunās tehnoloģijas, PRP (Parallel Redundancy Protocol) un HSR (High-availibility Seamless Redundancy), balstītas uz starptautisko IEC-62439 standartu, tādēļ tā garantē drošību nākotnē, kā arī sadarbspēju. Precīza laika sinhronizācija IEEE 1588v2 sinhronizē sensorus, ierīces un dažādas mērierīces. Tīklus ar nepārtrauktu datu pārraidi var veidot arī specifiskos apstākļos, piemēram, elektrostacijās.

Hirschmann/Belden Komutatori specifiskiem apstākļiem

Skarbākos vides un darbības apstākļos ir nepieciešamas īpaši izturīgas tīkla komponentes. MACH1000 un GREYHOUND komutatori ir paredzēti lietošanai ekstremālos apstākļos, piemēram, augstā temperatūrā vai situācijās, kad jāiztur triecieni un vibrācijas.

Hirschmann/Belden RSR komutatori

Maksimāla uzticamība kritiskās lietojumprogrammās. Vadāmie RSR komutatori piedāvā Fast Ethernet un Gigabit Ethernet versijas. RSR komutatori ir izstrādāti, lai apmierinātu ļoti augstas prasības, kad nepieciešama noturība pret triecieniem un vibrācijām, kā arī darbam elektromagnētiskajā vidē (EMC). Plašs temperatūras diapazons -40°C… līdz +85°C nodrošina pielietojumu specifiskos apstākļos.

Hirschmann/Belden Ūdensizturīgie IP65/IP67 OCTOPUS komutatori

OCTOPUS System nodrošina pielāgotus risinājumus gan ūdensizturībai, gan aizsardzībai pret uguni un noturībai pret vibrāciju – komutatorus var instalēt tieši tīkla iekārtā vai ierīcē. Ļoti droša konstrukcija, nepārtraukta redundance un sertificētas aizsardzības funkcijas. Octopus saimes IP67/54 komutatori ļauj uzturēt drošu tīklu arī tad, ja tas bojāts. Octopus komutatori ir piemēroti, kad nepieciešami īpaši specifiski automatizācijas risinājumi, piemēram, dzelzceļa satiksmē un transportlīdzekļiem.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.