Hirschmann/Belden Datu drošība, Cyber Security

Hirschmann/Belden Eagle One Security Router

Eagle ugunsmūra slāņi Layer 2 un Layer 3 funkcijas apvienojumā ar redundances funkcijām garantē funkcionalitāti un datu drošību. Viegli integrējams ražošanas iekārtu datu tīklā. Pateicoties unikālajam “Ugunsmūra Learning Mode” mācību režīmam ērti un viegli ieviešams. Atļaujot iepriekš definētus nosacījumus, var monitorēt tīkla trafiku.

Hirschmann/Belden EAGLE20-0400 un EAGLE 30-0402

EAGLE20/30 ugunsmūri ar Hirschmann Security drošības operētājsistēmu (HiSecOS). Risinājums dod iespēju nodrošināt un aizsargāt visu ražošanas datu tīklu ar apstiprinātām drošības funkcijām. Iespējams izvēlēties vairākas opcijas, kas precīzi atbilst nepieciešamajām prasībām. Modulārie daudzkanālu ugunsmūri ar līdz pat astoņiem portiem. Operētājsistēma (HiSecOS) ietver daudzas jaunas funkcijas – pakešu padziļinātu pārbaudi (DPI), kas pārbauda pakotnes integritāti tīklā un aizsargā tīklu no kaitīgas paketes.

Hirschmann/Belden Tofino Xenon Security

Tofino Xenon drošības aprīkojums ir ideāls risinājums segmentu vadības tīkla drošības zonām. To var instalēt esošajā vadības sistēmā bez izmaiņām pašā datu tīklā. Sistēma izveido vēlamos kanālus starp sakaru zonām. Lietotājs definē noteikumus, ar kuru palīdzību tīkla ierīces var savstarpēji sazināties, un kuru protokolus ir atļauts lietot. Pakešu padziļinātās pārbaudes (DPI) iespēju detalizētie filtri uzrauga tīkla drošību – piem., sistēmām ir atļauts nolasīt tikai izvēlētas komandas, kas tiek nosūtītas uz vadības ierīcēm, piemēram, PLK. Tofino elastīgā arhitektūra ļauj industriālo tīklu sadalīt vairākās drošības zonās.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.