Hirschmann/Belden Bezvadu risinājumi un attālinātie savienojumi

Hirschmann/Belden Industriālie bezvadu WLAN risinājumi

Open-BAT produktu saime: Access point un Client piekļuves punktu risinājumi izmantošanai industriālās vidēs. Izturīgi metāla korpusi tiek montēti uz DIN sliedes. Aparatūras šifrētā VPN vārteja atbalsta pat piecus VPN tuneļus. Dažādu industriālo standartu un protokolu klāsts, piemēram, EN61850, IEEE 1613.

Hirschmann/Belden Bezvadu WLAN risinājumi ekstremāliem apstākļiem

WLAN atbalsta stacijām un klientu lietojumprogrammām izstrādāta BAT-F produktu saime, kas paredzēta lietošanai ekstremālos apstākļos. IP65/67 konstrukcija aizsargā no ūdens un putekļiem. Pateicoties plašam temperatūras diapazonam -40°C … +70°C, tos var uzstādīt specifiskās industriālās vidēs. Aparatūrā var izgatavot pat 100 šifrētus VPN tuneļus. Izpilda dažādus standartus un īpašas prasības, piemēram, elektrostacijās, vilcienos un kuģos. Nepieciešamības gadījumā sistēmu var pielāgot ATEX prasībām.

Hirschmann/Belden BAT-C Client risinājumi

Kompakts un izmaksu ziņā efektīvais WLAN Client ir paredzēts industriālām programmatūrām, kur telpas ir nelielas. Tās IP67 aizsargātā struktūra ir paredzēta specifiskām industriālām vidēm.

Hirschmann/Belden BAT antenu risinājumi

Dažādi antenu modeļi jebkurai lietojumprogrammai. Piedāvājumā ir izkliedētās un virziena antenas, kā arī Omni antenas auto un antenas kabeļi raktuvju, tuneļu un industriālām lietojumprogrammām. Katra antena ir IP65 aizsargāta, ieskaitot adapteri, kabeli un instalācijas materiālu.

Hirschmann/Belden Tālvadības savienojumi (IoT)

IOT (Internet of Things, Industry 4.0) piedāvā dažādu rūpniecisko iekārtu tīklošanu. Ierīces var monitorēt, vadīt un uzturēt neatkarīgi no atrašanās vietas. Iespējami savienojumi arī prasīgām ekspluatācijas vidēm, piemēram, elektrotīklu, transportlīdzekļu, vilcienu un kuģu lietojumprogrammās.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.