Rockwell Automation - Klinkmann

Rockwell Automation – vadības tehnoloģiju galvenais piegādātājs

Rockwell Automation (Allen-Bradley) nodarbina 22 000 darbiniekus, un ir pasaules vadošais rūpniecības automatizācijas risinājumu pakalpojumu sniedzējs. Rockwell piedāvājumā ir arī programmējamās loģikas kontrolleri un citi vadības risinājumi, frekvenču pārveidotāji, tai skaitā vidēja sprieguma modeļi, servo dzinēju vadības tehnoloģijas, kā arī vadības komponentes un mašīnu drošības risinājumi. Rockwell risinājumiem pieder nozīmīga tirgus daļa un tie ir guvuši atzinīgu novērtējumu starptautiskajā tirgū.

Rockwell Automation Vadības kontroles sistēmas

Mērogojami programmējamās loģikas kontrolleri (PAC), vairāki kontrolleru tipi un dažādi modeļi dažādiem lietojumiem. Drošības programmējamās loģikas kontrolleri.

Vairāk

Rockwell Automation I/O risinājumi

Enerģijas pārveidotāji dažādu programmatūru prasībām – lokāli un dalīti. Pārveidotāji skarbiem apkārtējās vides apstākļiem, kā arī tieši pie iekārtām pievienojami pārveidotāji. Pārveidotāji drošības ierīcēm.

Vairāk

Rockwell Automation Maiņstrāvas un līdzstrāvas pārveidotāji | frekvenču pārveidotāji

Maiņstrāvas un līdzstrāvas pārveidotāji zema vai vidēja sprieguma modeļiem. Rockwell dzinēju vadība.

Vairāk

Rockwell Automation Dzinēju vadības tehnoloģijas | servodzinēji un motori

Plaša servomotoru, servodisku, lineāro produktu un programmatūras izvēle, kā arī modulāra iTRAK® sistēma, ar kuras palīdzību var radīt integrētus dzinēju vadības tehnoloģiju risinājumus.

Vairāk

Rockwell Automation Operatoru paneļi

Operatoru paneļi piedāvā lietotāja interfeisu sarežģītām sistēmām. Sortimentā ir dažādu izmēru displeji, darbības veidi, atmiņas bloki un konfigurācijas. Šīs iekārtas ir pilnībā gatavas paketes, kurās iekļautas aparatūra, programmatūra un komunikāciju porti. Operatoru paneļi apkopo un kontrolē procesus ar dažādu saziņas kanālu, piemēram, DeviceNet™, ControlNet™ un Ethernet/IP™, starpniecību. Iekārtas ir īpaši pielāgotas apstākļiem, kur tās var tikt pakļautas stipriem grūdieniem, satricinājumiem un augstai temperatūrai.

Vairāk

Rockwell Automation Datu pārraides tīkli

Stratix produktu risinājumi web lietojumprogrammām: savienojuma izveidošanai, maršrutēšanai, bezvadu iespējai un Cyber Security datu drošības automatizācijai.

Vairāk

Rockwell Automation Rūpniecības vadības un automatizācijas komponentes

Vadības un automatizācijas komponentes. Pārbaudīta kvalitāte un noturība. Plaša starptautiska atzinība, tostarp CE, UL un NEMA.

Vairāk

Rockwell Automation Drošības produkti un risinājumi

Drošības produkti un risinājumi uzlabo mašīnu un iekārtu funkcionalitāti, paaugstina darbinieku drošību, kā arī palielina darba efektivitāti un produktivitāti.

Vairāk

Rockwell Automation programmatūras produkti lietojumprogrammu izstrādei

Vienkārša lietojumprogrammas izveide, attīstība un uzturēšana.

Vairāk

Rockwell Automation Emulate 3D

Emulate 3D – Dynamic Digital Twin programmatūra, kas paredzēta virtuālai ekspluatācijas uzsākšanai, caurlaidspējas simulēšanai un rūpnieciskām demonstrācijām

Vairāk

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.