Unitronics - Klinkmann

Unitronics Vision programmējamās loģikas kontrolleri

Unitronics Vision 350 

Vision 350 miniPLK+displejs, ir vadības ierīce ar krāsainu 3,5″ skārienekrānu, gatava datu pārraidei. Ir piemērots iekārtu/procesu vadībai. Var tikt izmantots kā apakšstacija. IP66 aizsardzības pakāpe pret apkārtējās vides iedarbību. Bezmaksas programmatūra.

Unitronics Vision 570

Vision570 miniPLK+displejs ir vadības ierīce ar krāsainu 5,7″ lielu skārienjūtīgu ekrānu, gatava datu pārraidei. Ieejas/Izejas var papildus uzstādīt, vienkārši uzstādot SNAP-I/O moduli PLK aizmugurē. Ir piemērots iekārtu/procesu vadībai. Var tikt izmantots kā apakšstacija. IP66 aizsardzības pakāpe pret apkārtējās vides iedarbību. Bezmaksas programmatūra.

Unitronics Vision 700

Vision700 PLK+displejs ir vadības ierīce ar krāsainu 7″ lielu skārienjūtīgu ekrānu un standarta Ethernet portu. Ir piemērots iekārtu/procesu vadībai. Var tikt izmantots kā apakšstacija. IP66 aizsardzības pakāpe pret apkārtējās vides iedarbību. Bezmaksas programmatūra.

Unitronics Vision 1210 un Vision 1040

Vision 1210 un Vision 1040 PLK+displejs ir vadības iekārtas ar 10,4″ un 12,1″ lielu krāsainu displeju, gatavas datu pārraidei. Pareiza izvēle, ja nepieciešams liels ekrāns un laba IP66 aizsardzība. Ir piemērots iekārtu/procesu vadībai.Var tikt izmantots kā apakšstacija. IP66 aizsardzības pakāpe pret apkārtējās vides iedarbību. Bezmaksas programmatūra.

Citi Unitronics Vision modeļi

Vision 430 un Vision 130 miniPLK+displejs ir vadības ierīces, piemērotas iekārtu/procesu vadībai. Var tikt izmantots kā apakšstacija. IP66 aizsardzības pakāpe pret apkārtējās vides iedarbību. Bezmaksas programmatūra.

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.