Unitronics - Klinkmann

Unitronics – MiniPLK+displejs vadības ierīces

UNITRONICS – MiniPLK+displejs vadības ierīces nodrošina programmējamo loģiku, displeju, I/O un datu pārraidi vienā iekārtā – izmaksu ziņā efektīvā veidā. Mērogojama integrētu operatora paneļu līnija ar displeja izmēru līdz 15,6″. Tipiski pielietojumi ir iekārtu un ēku automatizācija, dažādu enerģētikas un automatizācijas procesu vadība, attālinātas vadības sistēmas.

Unitronics Jazz sērijas programmējamās loģikas kontrolleri

MiniPLK ar teksta displeju, lielu atmiņas apjomu un temperatūras kontroli. Noturīgs pret vides iedarbību. Pielietošana: iekārtu vadība, ēkās, enerģijas un ūdens lietojumprogrammas, kā arī RTU tālvadības stacijās.

Vairāk

Unitronics Samba sērijas PLK+displejs, programmējamās loģikas kontrolleri

Jauns un ekonomisks programmējamās loģikas kontrolleris ar krāsainu 3.5 “, 4,5″ vai 7” lielu displeju. Noturīgs pret ārējās vides iedarbību. Iespējami 24 dažāda veida operāciju displeji un PID tālvadība. Datu apkopošana un atskaišu gatavošana. Pulsu ieejas un izejas pozicionēšana. Pielietošana: iekārtu vadība, ēkās, enerģijas un ūdens pielietojumos, kā arī RTU tālvadības stacijās.

Vairāk

Unitronics Vision sērijas PLK+displejs, programmējamās loģikas kontrolleri

MiniPLK + displeja vadības iekārtas ar 3,5” līdz 12,1″ lielu, skārienjūtīgu displeju. Liela apjoma atmiņa, trauksmes funkcijas, datu apkopošana un atskaišu gatavošana. Iespējami dažādi savienojumi: Ethernet, lokālie un mobilie tīkli. Bezmaksas programmatūra konfigurācijai un atskaišu sagatavošanai.

Vairāk

Unitronics UniStream sērijas programmējamās loģikas kontrolleri

UniStream sērijas modulārās vadības iekārtas vidēja izmēra sistēmām. Jaudīgs procesors un operatīva atmiņa. Augstas kvalitātes displejs 7”, 10,4″, un 15,6””. IP65/66 korpusa aizsardzības klase. Ar UniLogic izstrādes programmatūru iespējams ātri un viegli veikt lietojumprogrammas izstrādi un vadību.

Vairāk

Unitronics I/O moduļi

I/O moduļi lokālai vai attālinātai lietošanai.

Vairāk

Saņemt papildus informāciju

Ievadiet savu e-pasta adresi, klientu apkalpošanas centrs ar Jums sazināsies.