nVent Hoffman risinājumi kokzāģētavu automatizācijai

Elektroenerģijas uzņēmums ieviesa nVent korpusu risinājumus kokzāģētavu automatizācijai, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Uzņēmuma Metsä Fibre investīcijas jaunajā Raumas kokzāģētavā ir aptuveni 200 miljonu eiro vērtībā, un jaunās ražotnes gada ražošanas apjoms būs aptuveni 750 000 kubikmetru priedes kokmateriālu. Jaunā kokzāģētava būs pasaules līderis tehnoloģiju un efektivitātes ziņā.

Kyrön Sähkö ir lielākais elektroenerģijas piegādātājs Somijas kokzāģētavām dažādu tehnoloģisko procesu veikšanai. Ziemeļeiropā Kyrön Sähkö galvenokārt strādā pie atjaunojamās enerģijas projektiem, piemēram, bioenerģijas ražotnēm, kokzāģētavām, biogāzes ražotnēm un hidroelektrostacijām.

Pilnībā automatizēto Raumas kokzāģētavu vada dažādas elektriskās un automatizācijas iekārtas, kuras uzticamas darbības nodrošināšanai ir aizsargātas ar jaunākajiem korpusu risinājumiem

Uzsākot Raumas kokzāģētavas elektrotehnikas un automatizācijas centra projektu uzņēmums Kyrön Sähkö vēlējās ieviest iekārtu aizsardzības risinājumus, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas.

“Pateicoties Kyrön Sähkö ilggadējai pieredzei un izpratnei par ražošanas līniju darbību, ir izveidojušās ilgstošas klientu attiecības gan ar Somijas, gan Ziemeļvalstu iekārtu piegādātājiem,” saka Aleksi Sīkarla (Aleksi Siikarla), Kyrön Sähkö izpilddirektors.

“Uzņēmums Klinkmann zināja, kā komunicēt īstajā brīdī, un uzreiz bija skaidrs, ka ir vēlme sadarboties. Viņiem bija patiesa interese par šo projektu un mūsu darbību.”

Kyrön Sähkö izvēlējās uzņēmuma nVent Hoffman skapju un korpusu risinājumus to kvalitātes un uzticamības dēļ

Raumā būvējamā kokzāģētava tehnoloģiju un efektivitātes ziņā būs pionieris Eiropā, un uzņēmumu Kyrön Sähkö un Klinkmann kopīgais projekts veiksmīgi virzās uz priekšu.

“Klinkmann piegādātie nVent Hoffman grīdas un sienas skapji vadības centriem, izvadu kārbas un vadības paneļu vadības kārbas ir attaisnojušas cerības un tiešām ir tik kvalitatīvas, kā Klinkmann mums apgalvoja,” saka Niko Raitanens.

“Tieši tāpēc kā vēlamo korpusu un skapju risinājumu mūsu klientiem mēs esam izvēlējušies nVent Hoffman izstrādājumus.”

Klinkmann Oy
Klinkmann ir Somijas vadošais rūpnieciskās automatizācijas un elektrifikācijas risinājumu piegādātājs. Mēs piedāvājam risinājumus un atbalsta pakalpojumus, kuri palīdz mūsu klientiem uzlabot izstrādājumus un digitalizēt to darbību.

Kyrön sähkö Oy
Uzņēmums Kyrön Sähkö ir daļa no Instalco Group un darbojas galvenokārt Somijā un Zviedrijā, bet daļēji arī ārpus Ziemeļvalstīm. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 50 profesionāļu, un, ņemot vērā tā lielumu, tas ir veiksmīgs spēlētājs ar globālu darbības lauku.

Metsä Fibre Rauman saha
Jaunbūvējamā kokzāģētava būs pasaules līderis tehnoloģiju un efektivitātes ziņā. Raumas kokzāģētavas darbības modelī turpmāk galvenā uzmanība tiks pievērsta darbinieku daudzpusīgām un padziļinātām iekārtu lietošanas un apkopju prasmēm.