Nepārtraukta komponentu piegāžu ķēde ir ļoti svarīga uzņēmumam Reimax Oy

Reimax Electronics Oy ir Somijas elektronisko un mehānisko izstrādājumu līgumražotājs ar ražotnēm Klaukalā, Salo, Oulu un Igaunijā. Reimax Salo filiāles vadītājs Jari Hauhia stāsta, ka sadarbība starp Reimax un Klinkmann sākusies vairāk nekā pirms 20 gadiem. Attīstoties klientiem un tirgum, arī sadarbība abu uzņēmumu starpā ir attīstījusies līdz nevainojamai piegādes ķēdei, kas ļauj palielināt komponentu pieejamību un panākt ekonomiskākus risinājumus. Reimax ir arī ilglaicīgs Klinkmann tiešsaistes pakalpojumu lietotājs.  

Spēcīgo sadarbību vēl vairāk stiprina Klinkmann tiešsaistes veikals 

Reimax ir aktīvs Klinkmann e-veikala lietotājs. Elektroniskais pirkumu kanāls nodrošina pilnu informāciju par izstrādājumiem un ļauj rādīt noteiktām personām noteiktas cenas, kā arī viegli kopēt agrākus pasūtījumus turpmākai lietošanai un ātri piekļūt informācijai par pieejamību. 

Papildus pielāgojamai un ātrai apkalpošanai Klinkmann tiešsaistes veikals palīdz samazināt loģistikas izmaksas, jo tas neietver nekādus sūtīšanas izdevumus. Reimax izmanto šo priekšrocību, un samazina pasūtījumu skaitu pa citiem saziņas kanāliem. Tas nodrošina ievērojamus ietaupījumus gadā, tai skaitā uz darbaspēka rēķina. 

“Stabilas attiecības ar klientu palīdz abām pusēm izprast mūsdienu uzņēmējdarbības vajadzības. Klinkmann mērķis ir uzturēt savu klientu konkurētspēju, palīdzot tiem digitalizēt procesus un tādējādi uzlabot savu pozīciju mainīgajā tirgū,” stāsta tirdzniecības vadītājs Juha Saranki — atbildīgais par sadarbību ar Reimax Klinkmann filiālē Finn Electric. 

Pandēmija un dažādu komponentu un izejmateriālu trūkums uzskatāmi parāda daudzkanālu sadarbības nozīmīgumu

2020.-2021. gada koronavīrusa pandēmija pārsteidza nesagatavotus gan klientus, gan tirgus. Straujās globālās izmaiņas izraisīja plānošanas grūtības ražotnēm, kā arī ātri mainījās pieprasījums pēc produkcijas.  

“Klinkmann ātri pielāgoja savus krājumus jaunajai situācijai, tādējādi vairumā gadījumu spējot pieturēties pie plāniem. Mēs pasūtījām komponentus vienreiz vai divreiz nedēļā, un pandēmija lika mums aktīvāk apspriest savas vajadzības ar Klinkmann. Klinkmann elektronisko pakalpojumu kanāli palīdzēja mums atrast optimālus risinājumus strauji mainīgā vidē, nodrošinot ātras pašapkalpošanās iespējas,” stāsta Hauhia. 

Elastība un proaktivitāte ir ierasta prakse abos uzņēmumos. Klinkmann noliktavā Helsinkos ir pieejams plašs elektrisko komponentu klāsts dažādām vajadzībām, tai skaitā pietiekams daudzums rezerves krājumu standarta Reimax pasūtījumiem. Pasūtījumi ir viegli atrodami Klinkmann elektronisko pakalpojumu kanālos.  

Tomēr nav iespējams prognozēt visus notikumus pasaulē. Uzticībā balstīta sadarbība palīdz ātri pielāgoties iespējamajiem izaicinājumiem. Tas attiecas arī uz uzņēmumu Klinkmann un Reimax sadarbību. Savstarpēja izpratne un ātra informācijas apmaiņa ļauj abām pusēm tikt galā ar sarežģītām situācijām.   

“Klinkmann kā profesionālu elektrisko komponentu piegādātāju, kā arī Klinkmann elektronisko pakalpojumu kanālus varu ieteikt arī saviem sadarbības partneriem,” apgalvo Hauhia. Negaidītās pandēmijas laika izmaiņas ir tikai stiprinājušas jau tā spēcīgo sadarbību. 

Smart Infra — viedās notekūdeņu sistēmas

Uzņēmuma Uponor darbība Somijā ir balstīta uz ēku tehnoloģiju un komunālo pakalpojumu tehnoloģiju produktu izstrādi un ražošanu. Uponor klienti ir infrastruktūras, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozares profesionāļi, kā arī Uponor partneru piesaistīti patērētāji.

Read More »