Unitronics Vision

Unitronics Vision sērija — izdevīgi programmējamās loģikas kontrolleri (PLK) ar 3,5-12,1 collu displeju — pilnīga automatizācija vienā ierīcē, universāls risinājums

Reģistrējieties tīmekļsemināram — 2020. gada 1. oktobris, plkst. 10:00 (EET)

Mūsu tīmekļseminārā tiks sniegta ievadinformācija par plašo Unitronics Vision sērijas PLK klāstu, sākot ar populāro 3,5 collu V350 un beidzot ar V1210 ar lielu 12 collu displeju, kas pateicoties ērtai vizualizācijai un vadības kontrolei, ir īpaši piemērots moderniem automatizācijas projektiem.

Vision 1210 PLK ir īstā izvēle, ja ir nepieciešamas augstas kvalitātes grafiskās lietotāja saskarnes gan iekārtu vadības, gan ēku automatizācijas jomās.

Vispusīgas paplašināšanas iespējas nodrošina 1000 I/O punktu savienojamību, savukārt augstas efektivitātes procesors ļauj veikt ātru un precīzu programmu izpildi. 32MB atmiņā ir vieta augstas izšķirtspējas attēliem. Vision 1210 korpuss atbilst IP66 aizsardzības klasei — tas ir pietiekami hermetizēts, lai spētu izturēt izmantošanu smagākos apstākļos, un ir noturīgs pret putekļiem un ūdens strūklām.

Jaunums! Mēs arī īsumā apskatīsim jaunās VisiLogic programmēšanas funkcijas, kā arī Vision produktu grupas mērogojamību. Jūs iegūsiet priekšstatu par Vision «mazo brāli» Samba, kā arī par tīkla un attālinātajiem savienojumiem ar ierīcēm.

Lektors: Amit Kimia
Ilgums: 60 minūtes
Valoda: angļu

Kāpēc piedalīties tīmekļseminārā?

  • Pēc tīmekļsemināra pārzināsiet Unitronics Vision sērijas produktus un zināsiet, kā tos izmantot modernos automatizācijas projektos.
  • Jums būs pamata izpratne par Vision sērijas produktu programmēšanu, savienojamību un mērogojamību.
  • Varēsiet izvēlēties savam projektam vispiemērotāko Unitronics PLK, kā arī saņemsiet informāciju par dažādiem klientu projektiem, kas īstenoti izmantojot Unitronics produktus.

Unitronics programmējamās loģikas kontrolleri nodrošina vadības ierīci, displeju, I/O un datu apmaiņu vienā komplektā un par izdevīgu cenu.