Rockwell Automation

Rockwell Automation Viedo iekārtu seminārs, Rīgā 27.03.2019

Rockwell Automation ir plaši pazīstams kā pasaules līderis automatizācijas un informācijas sistēmu jomā. Klinkmann Latvia ir Rockwell Automation oficiālais izplatītājs, mūsu mērķis ir palīdzēt jūsu uzņēmumam kļūt labāk iekšēji savienotam, efektīvākam un rentablākam. Strādājot kopā ar galalietotājiem, oriģinālo iekārtu ražotājiem un sistēmu integrātoriem, varam nodrošināt rīkus, zināšanas un pakalpojumus nākamās paaudzes risinājumu izveidei.

Rockwell Automation viedās, elastīgās, savstarpēji saistītās ražošanas tehnoloģijas apvienojumā ar jauninājumiem ļaus jums izpildīt jūsu klientu prasības.

Vai vēlaties maksimāli palielināt savus ieguldījumus automatizācijā un nodrošināt pilnībā integrētus risinājumus ar datu pārraides iespējām dažādām jomām un vajadzībām? Tad mūsu seminārs ir paredzēts jums!

Pasākuma apmeklēšana ir bez maksas. Seminārs norisināsies Klinkmann LAT biroja telpās, Ganību dambī 2a, no pulksten 9:00 līdz 14:00.
Lūgums reģistrēties savlaicīgi jo vietu skaits ir ierobežots.

Pasākuma laikā tiks nodrošinātas kafijas pauzes un vieglas uzkodas.

Semināra galvenās tēmas

Metso sadarbībā ar Rockwell Automation

Konkurence starp ražotājiem kļūst arvien intensīvāka, prasot gudras investīcijas un preventīvo uzturēšanu.

Lai digitalizētu ražošanu, ir nepieciešama sadarbība starp iekārtu un aprīkojuma piegādātājiem un ražotājiem, taču papildus tam Rockwell Automation platforma ļauj digitalizēt ražošanu.

Gala produkcijas ražotāji ir aicināti apmeklēt semināru, lai iepazītos, kā Metso un Rockwell Automation kopīgi palīdz attīstīt ražošanas digitalizāciju un gūt jaunas idejas jūsu ražošanas digitalizācijai.

Uzstājas: Henri Puto (Henri Putto), Rockwell Automation Automatizācijas un programmatūras biznesa vadītājs Ziemeļvalstīs

Rockwell Automation viedās iekārtas

Aicinām iekārtu un aprīkojuma ražotājus uzzināt, kā ir iespējams radīt papildu vērtību klientiem, izmantojot Rockwell Automation viedo iekārtu risinājumus.

Atsevišķu iekārtu inteliģence ir būtiska ražošanas digitalizācijas procesa daļa.

Viedās iekārtas ir kaut kas vairāk nekā datu vākšana mākonī. Rockwell Automation piedāvā viedos sensorus, viedās drošības, viedās motoru vadības risinājumus jūsu iekārtu inteliģencei.

Oriģinālā aprīkojuma ražotāju (OEM) un viedo iekārtu forumā 2018 Automation Fair® tika demonstrēti reāli piemēri, kā uzņēmumiem ir izdevies paaugstināt produktivitāti un uzlabot ražošanas efektivitāti, ieviešot jaunākās automatizācijas tehnoloģijas un risinājumus oriģinālā aprīkojuma nozarē.

Uzstājas: Kristofers Nordstrēms (Kristoffer Nordström), Rockwell Automation komercinženieris

Rockwell Automation servopiedziņa / kinētika

Servopiedziņa ļauj izmantot EtherNet/IP integrētās kustības vadības sniegto vērtību individuāliem liela mēroga iekārtu ražošanas risinājumiem.

Allen-Bradley servopiedziņa ļauj paātrināt nodošanu ekspluatācijā un uzlabot iekārtu veiktspēju. Tie piedāvā vienkāršību, jaudu un vietas ekonomiju, kas ir nepieciešams, lai ātrāk sagatavotu jūsu iekārtas darbam.

Integrēta piedziņas drošība: drošības signāls tiek sūtīts pa EtherNet/IP tīkla kabeli, nevis pa mehānisku savienojumu starp piedziņas mehānismu un vadības ierīci. Varat mainīt jebkura tīklā esošā piedziņas mehānisma konfigurāciju, nemainot vadojumu.

Uzstājas un demonstrē: Harri Granē (Harri Granö), Klinkmann Oy risinājumu arhitekts

Rockwell Automation bezmaksas rīki

Rockwell Automation piedāvā daudzus produktu atlases un konfigurācijas rīkus, kas var palīdzēt jums izvēlēties un konfigurēt nepieciešamos rūpnieciskos produktus. Šie rīki ir pieejami tiešsaistē, lai jūs varētu piekļūt informācijai no sava biroja vai ražošanas telpām.

Uzstājas: Kristofers Nordstrēms (Kristoffer Nordström), Rockwell Automation komercinženieris

Ļaujiet mums palīdzēt jums iegūt konkurētspējas priekšrocības un kļūt par savas nozares un risinājumu līderi.

Piesakieties tagat!