Лахта-центр

Klinkmann piegādā Wonderware automatizācijas risinājumus Lahta centram – Eiropas augstākajai ēkai

Eiropas augstākā būve Lahta centrs ir 462 metrus augsts ēku komplekss Sanktpēterburgā ar vairāk nekā 400 000 m2 kopējo platību un 62 liftiem. Klinkmann Lahta centram piegādā Wonderware automatizācijas risinājumus, ko izmanto ēkas monitoringam un atskaišu veidošanai.

Lahta centrā tiek izmantotas daudzu dažādu ražotāju tehniskās apakšsistēmas, un Wonderware System Platform apvieno visas šīs atšķirīgās sistēmas vienā viegli pārvaldāmā sistēmā.

Wonderware risinājumā īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātes pārvaldībai, uzturēšanas ērtumam un paplašināšanas iespējām nākotnē.

Sazinieties ar mums 

 

Kas ir Wonderware System Platform?

System Platform ir pasaulē vienīgais dinamiskais un pielāgojamais risinājums monitoringa, SCADA, HMI un IIoT (industriālā lietu interneta) lietotnēm, kas apvieno ražošanas procesu un uzņēmuma vadību. System Platform nodrošina uz sadarbību un standartiem balstītu pamatu, kas apvieno cilvēkus, procesus un aktīvus dažādos objektos, nodrošinot nepārtrauktu darbības uzlabošanu un lēmumu atbalstu reālā laika režīmā.

Izmantojot System Platform, jūs iegūstat procesu, funkcionālo komandu un objektu atbilstību standartiem visa uzņēmuma mērogā. Tās vienotā infrastruktūra pievieno universālu kontekstu reālā laika procesiem, trauksmēm, notikumiem un arhivētajiem vēsturiskajiem datiem dažādās biznesa sistēmās, radot vienotu un kopīgu informatīvo modeli, kas padara sistēmu projektēšanu un uzturēšanu efektīvāku, elastīgāku un drošāku.

Sazinieties ar mums 

 

Uzziniet vairāk par mūsu Wonderware automatizācijas risinājumiem ražošanas vadībai, monitoringam, integrācijai un atskaišu veidošanai, rakstot uz info@klinkmann.lv.

Vai zinājāt, ka Wonderware ir pasaulē visplašāk izmantotais monitoringa risinājums, kas apvieno dažādu piegādātāju vadības ierīces pārvaldāmā vadības un atskaišu veidošanas tīklā? 

Uzziniet vairāk par Wonderware monitoringa risinājumiem >>

Ar Wonderware produktiem varat iepazīties tuvāk, piesakoties bezmaksas 30 dienu licencei >>

Gaidāmās Wonderware risinājumu apmācības:

Apmācību dienas oktobrī
2.10. Wonderware InTouch ievadkurss 9.00-16.00
2.-4.10. Wonderware InTouch kurss 9.00-16.00
24.-26.10. Wonderware Historian kurss 9.00-17.00

Apmācību dienas novembrī
12.-16.11 Wonderware System Platform kurss 9.00-17.00