Automation Fair

Laipni lūdzam Rockwell Automation automatizācijas izstādē Automation Fair® Filadelfijā, Pensilvānijā, ASV, 2018. gada 14.-15. novembrī

Laipni lūdzam Rockwell Automation automatizācijas izstādē Automation Fair® Filadelfijā, Pensilvānijā, ASV, 2018. gada 14.-15. novembrī

Ir sākusies reģistrācija uz Automation Fair®, kas notiks 27. reizi, un šogad izstāde tiek rīkota Pensilvānijas kongresu centrā 14.-15. novembrī. Laipni lūdzam lielākajā automatizācijas pasākumā, ko Rockwell Automation organizē sadarbībā ar partneriem.

Lai iegūtu papildinformāciju par pasākumu, apmeklējiet Rockwell Automation tīmekļa vietni.

Tīkls. Pieredze. Mācīšanās.
Automation Fair® ir vadošais industriālās automatizācijas pasākums, kas divās dienās piedāvā nenovērtējami plašas zināšanas un prasmju pilnveidošanas iespējas.
Pasākuma laikā Jūs varēsiet iesaistīties produktu, tehnoloģiju un pielietojumu apspriešanā ar nozares ekspertiem, kas palīdzēs atrisināt Jūsu pašreizējā biznesa izaicinājumus, no pielietojuma līdz visa uzņēmuma līmenim.

Automation Fair®, ar 150 ekspozīcijām un vairāk kā 400 stundām praktisko apmācību, Jums un Jūsu komandai piedāvā:

  • Iepazīties ar novatoriskām tehnoloģijām un jaunākajām tendencēm
  • Uzlabot savas zināšanas un prasmes
  • Pārveidot savu biznesu

Apmeklējiet Automation Fair® kopā ar Klinkmann.
Mūsu grupas brauciens sāksies pirmdien 12.11, atgriežamies piektdien 16.11. Visa brauciena cena ir 1900 € un iekļauj lidojumu, izmitināšanu, ēdināšanu un izstādes apmeklēšanu.
Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, mēs ar Jums sazināsimies.

Reģistrācijas forma