visi jaunumi

28.1.2021

Ex sertificēti ROSE korpusi kā gatavs risinājums

Klinkmann apgādā Eurotank ar Ex sertificētiem ROSE korpusiem. Pirms piegādes sertificēti korpusi ir laba izvēle klientiem, jo tie ļauj taupīt gan laiku, gan naudu.
Lasīt vairāk

18.1.2021

Samba 4.3 par īpašu cenu

Samba 4.3 ir pilnas funkcionalitātes programmējamās loģikas kontrolleris ar iebūvētu augstas izšķirtspējas pilnkrāsu skārienekrānu un integrēto I/O konfigurāciju. Lielisks izskats, neticama cena.
Pasūtiet šeit

11.1.2021

Kā padarīt iekārtu un ražošanas līniju projektēšanu, testēšanu un pārdošanu ātrāku, elastīgāku un vieglāku?

Veiciet nākamo soli viedajā ražošanā, izmantojot digitālo dvīņu tehnoloģiju. Uzziniet vairāk un pievienojieties mūsu tiešsaistes semināram 2021. gada 4. februārī plkst. 13:00!

Reģistrējieties!

10.12.2020

BELDEN tiešsaistes seminārs: Tīkla infrastruktūras ierīču drošība

Mūsu kiberdrošības tīmekļa semināru sērijas 3. daļa ir vērsta uz tādu drošības ierīču izmantošanu, kā maršrutētāji un ugunsmūri. 26. janvārī plkst. 10:00.

Reģistrējieties!

18.11.2020

Belden rūpnieciskās drošības risinājumu tiešsaistes seminārs

Labs drošības risinājums nodrošina, ka tikai pilnvarotām personām ir piekļuve darba aprīkojumam un konfidenciālai informācijai, kā arī uzrauga darbinieku darbības, kas tīšas vai cilvēciskas kļūdas dēļ var radīt drošības risku.
Reģistrējieties semināram angļu valodā

 

11.11.2020

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS CHINT PRODUKTIEM

B-tipa strāvas noplūdes releji, NH4 sērijas vadības slēdži un modulārie kontaktori NCH8, novembrī e-vekalā ir pieejami par pazeminātām cenām.
Pasūtīt tagad

 

9.11.2020

Zemējuma aprīkojuma un ēku zibensaizsardzības tiešsaistes seminārs

Kā pareizi ieviest zemēšanu un ēku zibensaizsardzību dažādos objektos? Uz šo un citiem jautājumiem atbildēsim mūsu nākamajā DEHN tiešsaistes seminārā 3. decembrī.
Reģistrējieties tagad >>

 

17.9.2020

Unitronics Vision sērija — izdevīgi programmējamās loģikas kontrolleri (PLK) ar 3,5-12,1 collu displeju — pilnīga automatizācija vienā ierīcē, universāls risinājums

Reģistrējieties tīmekļsemināram — 2020. gada 1. oktobris, plkst. 10:00 (EET)
Mūsu tīmekļseminārā tiks sniegta ievadinformācija par plašo Unitronics Vision sērijas PLK klāstu, sākot ar populāro 3,5 collu V350 un beidzot ar V1210 ar lielu 12 collu displeju, kas pateicoties ērtai vizualizācijai un vadības kontrolei, ir īpaši piemērots moderniem automatizācijas projektiem.
Uzziniet vairāk un reģistrējieties

11.9.2020

Kā efektīvi digitalizēt darbību un lietotāja pieredzi vienotā platformā?

Atbildēsim uz šo jautājumu un praktiski parādīsim, kā tehniskie dati kopā ar vismodernāko SCADA risinājumu ļauj ātri un precīzi pieņemt lēmumus. Pievienojieties mums tiešsaistes seminārā 22. septembrī plkst. 10:00.
Uzziniet vairāk un reģistrējieties >>

8.9.2020

Metsä Fiber Rauma kokzāģētava ir izvēlējusies Wonderware InTouch OMI vadības telpas un atskaišu sistēmas risinājumu.

Par centrālo vadības telpas un atskaišu sistēmas risinājumu tika izvēlēts Wonderware Operation Management Interface (InTouch OMI), kas elastīgi apvieno dažādu piegādātāju risinājumus. Lasīt vairāk >>>

 

28.8.2020

16. septembrī: VirtualConnect – Smart Manufacturing

Jaunajā VirtualConnect pasākumā, uzziniet, kā vadošie uzņēmumi ir veikuši digitālo pārveidi. Viss no robotikas un digitālajiem dvīņiem līdz dalītas vadības sistēmām.
Reģistrējieties tagad >>

25.6.2020

Rockwell Automation tiešsaistes seminārs: Ziemeļamerikas standarti, 3. daļa

Iekārtu eksportēšana uz Ziemeļameriku var tikt apgrūtināta Eiropas uzņēmumiem, kuri bieži saskaras ar nepieciešamību ievērot īpašas prasības, standartus un projektēšanas normas. Seminārs norisināsies 7. jūlijā plkst. 15:00 un sagatavos Eiropas uzņēmumus tirdzniecībai ar Ziemeļamerikas klientiem Reģistrējieties tagad >>

10.6.2020

Belden tiešsaistes seminārs: Industrial Safety Solutions

Rūpnieciskās drošības risinājumu tiešsaistes seminārā, 16. jūnijā plkst. 15:00, mēs iepazīstināsim ar jaunākajiem attālinātā un lokālā tīkla drošības risinājumiem.
Reģistrējieties semināram angļu valodā

 

5.6.2020

Tiešsaistes pasākums: Virtual Connect 

Pievienojieties Rockwell Automation tiešsaistes pasākumam, lai uzzināt par viedas ražošanas risinājumiem, skatītu nozares līderu prezentācijas un apmeklējiet digitālo izstāžu telpu, lai atrastu risinājumus nozares sarežģītākajiem izaicinājumiem. Reģistrēties

5.6.2020

Tiešsaistes seminārs: Asset Performance Management

Viena aktīva, noteiktas iekārtas vai simtiem attālo aktīvu uzraudzība vienā vietnē. Uzziniet vairāk par AVEVA Predictive Asset Analytics risinājumu 12. jūnijā plkst. 10:00. Reģistrējieties semināram angļu valodā

26.5.2020

Monitor & Control tiešsaistes seminārs

Reģistrējieties tīmekļa semināram un uzziniet vairāk par jaunākajiem produktiem mūsu HMI SCADA sortimentā (System Platform and InTouch HMI), kas nodrošina būtiskas izmaiņas veikto darbību uztverē. Reģistrējieties tagad >>

 

14.5.2020

Tiešsaistes seminārs: Monitor & Control

Dream Report ir viegli lietojams atskaišu risinājums, kas ļauj veidot dažāda veida atskaites un ražošanas informācijas paneļus.
Uzziniet vairāk mūsu tehniskajā tīmekļa seminārā 19. maijā.
Reģistrējieties semināram angļu valodā

 

6.5.2020

Tiešsaistes seminārs: Motion Control Servo Drives and Unistream

Unitronics tīmekļa seminārs 12. maijā sniegs pārskatu par Unitronics Servo piedziņām un Unistream priekšrocībām kustību vadības risinājumiem.
Reģistrējieties semināram angļu valodā

 

20.4.2020

Tiešsaistes seminārs: Monitor & Control

Pārskats par Citect SCADA 2018 R2 un tā jaunajām funkcijām, stundas garajā timekļa seminārā 29. aprīlī.
Pievienojieties un uzziniet par digitālās pārveidošanas tendencēm.
Reģistrējieties semināram angļu valodā

16.4.2020

Izmaiņas darbā 24.aprīlī

Šī gada 24.aprīlī, sakarā ar sistēmas profilaksi, izrakstīt pavadzīmes nebūs iespējams. Veikals strādās pasūtījumu pieņemšanai, konsultācijām un nokomplektēto pasūtījumu izsniegšanai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni.
14.4.2020

Rockwell Automation tiešsaistes seminārs 28. aprīlī

Tīmekļa seminārā tiks apskatīts Allen-Bradley drošības komponentu un automatizācijas produktu klāsts, utilītprogrammas kas atvieglo drošības sistēmu projektēšanu, kā arī Integrated Safety iekārtu vadības sistēmas priekšrocības oriģinālo iekārtu ražotājiem.
Reģistrējieties semināram angļu valodā >>

1.4.2020

Tiešsaistes seminārs par zibensaizsardzību un pārsprieguma aizsardzību

Piedāvājam noskatītities tiešsaistes semināra video ierakstu. Tiks apskatīti zibensaizsardzības un pārsprieguma aizsardzības noteikumi, it īpaši to pēdējās izmaiņas.

Vairāk

25.3.2020

Tiešsaistes seminārs: Unified Operations Centre

Šajā stundas garajā tiešsaistes seminārā Jūs uzzināsiet ka vienotais operāciju centrs (Unified Operations Centre) pārsniedz HMI SCADA darbības jomu un kalpo par pamatu reāllaika izpildes vadībai. Pievienojieties, ja vēlaties paātrināt rūpniecības pārveides procesu ar vienotu platformu izmantojot gatavus šablonus. Apskatīt video

19.3.2020

Klinkmann turpina aktīvu sadarbību ar vadošo rūpniecības automatizācijas iekārtu ražotāju Rockwell Automation

2020. gadā tika atjaunots sadarbības sertifikāts, kas apliecina, ka Klinkmann ir oficiālais Rockwell Automatio izplatītājs Latvijas tirgū un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot PLC programmēšanas apmācību kursus.
4.3.2020

Emulate 3D tiešsaistes seminārs 24. martā

Uzlabojiet sava aprīkojuma dizainu un veiktspēju, izmantojot Emulate3D digitālo programmu, reģistrējieties mūsu tiešsaistes semināram angļu valodā.
Reģistrēties semināram

 

2.3.2020

Sākot ar 2020. gadu Klinkmann Latvijā nodrošina Citect SCADA tehnisko atbalstu un pārdošanu.

2020. gada 1. Un 2. aprīlī notiks Citect SCADA pamatkursi jauniem programmatūras lietotājiem. Kurss sniedz pamatzināšanas un prasmes lietot Citect Studio programmatūru automatizācijā un tīmekļa lietojumprogrammās. Šis kurss ir ieteicams visiem, kas apsver iespēju vai jau izmanto Citect Studio.
Lasīt vairāk >>

14.2.2020

APM tiešsaistes nodarbība 27. februārī

Uzziniet, kā optimizēt esošās ražotnes apkalpošanas stratēģijas, ņemot vērā dažādus biznesa mērķus, piemēram, drošības un atbilstības prasības, ražošanas procesa veiktspēju un izmaksas.
Apmeklējiet tiešsaistes semināru, kas notiks angļu valodā, lai iegūtu vērtīgas galvenās atziņas jūsu biznesa vajadzībām.

3.2.2020

ELDON nVent — pasaules līderis savienojuma skapju tehnoloģiju jomā

ELDON risinājumu klāstā ir iekļauti brīvstāvoši un pie sienas stiprināmi skapji izmantošanai iekštelpās un āra apstākļos, galiekārtu skapji un skapji IT risinājumiem un saskarnēm. ELDON automatizētās ražošanas līnijas ļauj izgatavot savienojuma skapjus no krāsota un nerūsošā tērauda, alumīnija, poliestera, polikarbonāta un ABS termoplastiskās plastmasas. Lasīt vairāk

15.1.2020

Klinkmann apmācības un semināri 2020. gadā

Klinkmann LAT piedāvā sertificētas apmācības un seminārus automatizācijas vadības iekārtām un programmatūrai, sākot no iesācēja līmeņa līdz padziļinātām apmācībām. Kursi pieejami latviešu, angļu un krievu valodā. Lektori ar daudzu gadu pieredzi iemācīs jūsu komandai, kā profesionāli izmantot programmatūru un / vai aprīkojumu, jo tikai pilnībā apzināts iekārtu un programmatūras potenciāls var garantēt ieguldījumu atdevi.

Apmācību laikā izmantotais aprīkojums un rīki nodrošina vienmērīgu un efektīvu mācību procesu. Iespējamas speciāli pielāgotas apmācības konkrētām klienta prasībām.

Pievienojieties un uzlabojiet savas prasmes!

16.12.2019

Mēs pateicamies mūsu klientiem un partneriem, ka esat bijuši kopā ar mums 2019. gadā un vēlam jums priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu 2020!

Paveikt, ko labu Ziemassvētkos daudziem no mums ir svarīga svētku sastāvdaļa. Mēs vēlamies atbalstīt veselīgu dzīvesveidu un veicināt sporta aktivitātes bērnu un jauniešu vidū. Šogad mēs Ziemassvētku dāvanas ziedojam bērnu un jauniešu sporta atbalstam.
9.12.2019

CHINT NKG3-M programmējamais taimeris par €18,30/gab.: jauns, izdevīgs piedāvājums Klinkmann e- veikalā

NKG3-M taimeri izmanto automatizētai periodiskai vadībai ar 230 VAC (50/60 Hz) un strāvu līdz 3 A. Viegli salasāms digitālais ekrāns, ātra programmēšana un pielietojums dažādās sfērās, tai skaitā elektrosadales un rūpnieciskās infrastruktūrās.
Pasūtiet CHINT nedēļas taimeri Klinkmann e-veikalā.

19.11.2019

no 01.01.2020. SIA Klinkmann LAT vairs nepieņems maksājumus ar bankas kartēm

no 01.01.2020. SIA Klinkmann LAT vairs nepieņem maksājumus ar bankas kartēm. Apmaksu varēs veikt tikai ar pārskaitījumu.
17.10.2019

Kiberdrošības seminārs, 2019. gada 29. novembrī

Seminārs norisināsies 29. novembrī, plkst. 10:00, Tech Industry izstādes laikā.
Rēģistrēties semināram

3.10.2019

Uzziniet par nākotnes automatizācijas tendencēm

Reģistrācija šī gada izstādei Automation Fair® Rockwell Automation konferencē ir atvērta. Izstāde Automation Fair® šogad norisināsies jau 28. reizi Čikāgā, Ilinoisā, 2019. gada 21.-22. novembrī. Lasīt vairāk >>

12.8.2019

Klinkmann HMS attālās pārvaldības risinājums izmanto mākoņpakalpojumus ierīču datu savākšanai

Pareizi ieviests lietu internets uzlabo ražošanu, prognozē apkopes intervālus un ļauj veikt operatīvo analīzi, izmantojot vēsturiskos datus.

Lasiet pilnu klienta veiksmes stāstu >>

13.6.2019

Unitronics UniStream ir kompakta attālinātas piekļuves vadības un monitoringa ierīce enerģētikas un automatizācijas iekārtu vajadzībām.

Lasiet klienta piemēru par to, kā Klinkmann ar Unitronics vadības ierīču palīdzību automatizē “Kuldīgas siltumtīklu” katlu māju.
Lasiet visu rakstu

23.5.2019

Jauns veiksmes stāsts – Rockwell Automation

ROCKWELL risinājumi kontrolē Helsinku izstāžu centra jauno viesnīcu - drošība katram viesnīcas numuram.
Lasīt vairāk

20.5.2019

Vai esat gatavs Amerikai?

Helsinkos, Klinkmann birojā, 11. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst.16.00.
Seminārs paredzēts projektēšanas inženieriem, kuri savā darbā ir atbildīgi par elektrības un automatizācijas centru elektrifikācijas risinājumiem, kā arī par mašīnām un iekārtām uzņēmumos, kas darbojas Ziemeļamerikas tirgū. Lasīt vairāk
16.4.2019

Wonderware un Microsoft Seminārs

Veiksmīgāki biznesa procesi un lielāka efektivitāte, nepārtraukta attīstība augošā tirgus apmierināšanai
Seminārs norisināsies 16.05.2019 – Microsoft Latvia telpās, Zaļā iela 1, Rīga
Vairāk informācijas

14.4.2019

Darba laiks Lieldienās

19.04, 22.04 un 01.05 - veikals, ofiss, noliktava slēgts

 

Lūdzam jūs savlaicīgi plānot pasūtījumus, sazinoties ar klientu apkalpošanu info@klinkmann.lv vai pa telefonu, ja rodas jautājumi.
29.3.2019

Unitronics Samba īpašā cena interneta veikalā

Samba 3.5™ programmējamās loģikas kontrolleris (PLK) ar iebūvētu skārienekrānu un I/O konfigurāciju, tagad par īpašu cenu no interneta veikalā. Apskatiet.

1.3.2019

Bezmaksas Dream Report Licence

Dream Report ir lietotne izmantošanai bez programmēšanas priekšzināšanām ar “drag & drop” rīkiem, iespēju integrēt datu bāzes un manuāli ievadītos datus reālajā laikā, piemēram, SCADA, Historian datu bāzi, Enterprise programmatūru un līdzīgas datu bāzes.
14.1.2019

Ar 01.01.2019. stājas spēkā izmaiņas Iepakojuma likumā, kas nosaka, ka tirdzniecības vietās iepirkumu maisiņus, kas izgatavoti no plastmasas, vieglās plastmasas vai oksonoārdāmās plastmasas vairs neizsniedz bez maksas.

11.1.2019

Wonderware automatizācijas programmatūra digitalizē “Norilsk Nickel” (Норильский никель) produkciju

14.12.2018

Chint produktu piedāvājums

automātiskie slēdži, diferenciālas aizsardzības automātslēdži, kontaktori un citi elektrotehniskie izstrādājumi.
9.12.2018

Tech Industry 2018

Veiksmīgi norisinājusies starptautiskā izstāde Tech Industry 2018!
2.12.2018

VIENAS SMADZENES DAUDZĀM ROKĀM

Klinkmann specializējas saskarņu nodrošināšanā vidē, kur strādā dažādu piegādātāju iekārtas, ļaujot dažādiem automatizācijas un lietu interneta risinājumiem darboties vienoti.
15.10.2018

Laipni lūdzam Rockwell Automation automatizācijas izstādē Automation Fair® Filadelfijā, Pensilvānijā, ASV, 2018. gada 14.-15. novembrī

Apmeklējiet Automation Fair® kopā ar Klinkmann.
1.10.2018

Klinkmann piegādā Wonderware automatizācijas risinājumus Lahta centram – Eiropas augstākajai ēkai

Wonderware risinājumā īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātes pārvaldībai, uzturēšanas ērtumam un paplašināšanas iespējām nākotnē.
30.8.2018

Rockwell Automation un Klinkmann organizē braucienu uz TechED apmācību pasākumu

Rockwell Automation TechED EMEA, 2018. gada 8.-11. oktobris, Egmond aan Zee (Amsterdama), Nīderlande

Papildus Informācija

5.6.2018

CHINT pārdošanas pieaugums pārsniedz 30%

Jaunās CHINT produktu līnijas ir ātri ieguvušas jaunus klientus elektrotehnisko sadales skapju un iekārtu ražošanā Somijā un Baltijas valstīs. CHINT automātiskie slēdži, kontaktori, slodzes atdalītāji, strāvas transformatori un citas ierīces piedāvā izcilu kvalitāti un cenu. Klinkmann tehniskais atbalsts un visaptveroša CHINT centrālā noliktava nodrošina ātru piegādi. Pieprasiet CHINT cenrādi, piedāvājumu un paraugus: info@klinkmann.lv.

1.3.2018

Wonderware InTouch 2017 – lejupielādējiet bezmaksas testa versiju

Jaunā Wonderware InTouch 2017 programmatūra nodrošina darbību jaunākajās operētājsistēmās un papildus drošību. Pasaulē populārākā automatizācijas programmatūra - lejupielādējiet bezmaksas testa versiju. Saņemt papildus informāciju info@klinkmann.lv

6.2.2018

Klinkmann – Carlo Gavazzi – Unitronics seminārs

21.02.2018 "Klinkmann LAT" SIA ofisā veiksmīgi norisinājas seminārs "Risinājumi un jaunumi no Carlo Gavazzi un Unitronics"

10.1.2018

Klinkmann apmācības un semināri

Klinkmann darbojas kā savā reģionā pārstāvēto ražotāju starptautiski sertificēts apmācību centrs. Mēs piedāvājam sertificētus mācību kursus un kursus īpaši klientu vajadzībām. Pierakstīties uz apmācībām un semināriem var apmācību kalendārā vai sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu: info@klinkmann.lv

13.11.2017

Tech Industry 2017

No 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā, Ielūdzam piedalīties. Lasīt tālāk lai saņemtu papildus informāciju un bezmaksas ielūgumu uz pasākumu
15.10.2017

Hirschmann / Belden ir datu komunikāciju tīklu nozares tirgus līderis.

Hirschmann/Belden industriālie komutatori un tīkla komponentes kopā ar Belden koncerna kabeļu sistēmām piedāvā visaptverošus risinājumus industriālajiem Ethernet tīkliem.
Belden ir vienīgais piegādātājs, kas spēj piedāvāt risinājumus Open System Interconnection (OSI) 1., 2. un 3. līmenim, kā arī nodrošināt optimālu tīklu izmantošanu un drošu veiktspēju. Hirschmann/Belden Cyber Security piedāvā datu drošības risinājumus.
Lasīt vairāk

4.10.2017

Matrikon UA Tuneller, OPC UA drošības risinājums

Lejupielādējiet bezmaksas Matrikon UA Tuneller testa programmatūru

Matrikon OPC UA Tuneller nodrošina intuitīvu, lietotājam draudzīgu saskarni, lai palīdzētu ātri un efektīvi nodrošināt klasiskās–klasiskās arhitektūras (Classic-to-classic) savienojamību un klasiskās– UA arhitektūras (Classic-to-UA) maršrutēšanu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju un cenas piedāvājumu, sazinieties ar info@klinkmann.lv

4.9.2017

SES-STERLING jaunie un citi kabeļu izstrādājumi

Eiropā vadošais kabeļu kanālu, pītu uzmavu, spirāļu un starpgredzenu ražotājs.

Visi kabeļu elektroinstalāciju izstrādājumi ir pieejami tieši no Klinkmann noliktavas. Visvairāk pārdotie SES izstrādājumi ir piedāvājumā līdz 2017. gada beigām. Pieprasiet cenas, rakstot uz info@klinkmann.lv un izmantojiet atlaižu cenas.

8.7.2017

Automatizācijas apmācības kursi 2017

Kursa noslēgumā dalībnieki saņem Klinkmann sertifikātu, kas apliecina iegūtās zināšanas un prasmes. Apmācības vieta: Ganību dambis 2a, Rīga. Apmācības var tikt organizētas arī pie klienta/ uzņēmuma teritorijā. Apmācību kursi notiek latviešu, krievu vai angļu valodā. Detalizēti kursu apraksti: Klinkmann apmācības semināru katalogs 2017 Jaunums! Īpaša Unitronics apmācību cena aprīlī – jūnijā: 285 € (cenā iekļauts
8.6.2017

„eWON un lietu internets” seminārs noritēja ļoti veiksmīgi!

Lietu internets (IoT) ir viena no visstraujāk attīstošajām tehnoloģiju industrijas un būvju automatizācijas nozarēm – ar mērķi pakalpojumus un operācijas padarīt efektīvākas ierīces un mašīnas tiek pievienotas interneta tīklam. Klinkmann ir vadošais IoT nozares uzņēmums Ziemeļeiropā. Klinkmann IoT seminārs Rīgā pulcēja daudzus automatizācijas nozares profesionāļus. 08.09.2015. norisinājās seminārs „eWON un lietu internets”. Seminārā tika aplūkota
8.5.2017

Klinkmann – vadošais Wonderware automatizācijas programmatūras piegādātājs Eiropā

Wonderware (Schneider Electric Software) ir pasaules vadošais HMI/SCADA programmatūras ražotājs ar tirgus daļu 40%. Klinkmann izplata Wonderware programmatūru Krievijā + NVS, Somijā un Baltijas valstīs. 2017. gada martā Schneider Electric Software SAMC konferencē Kalifornijā Klinkmann tika atzīta par vadošo Wonderware programmatūras licenču piegādātāju Eiropā 2016 gadā. Klinkmann Wonderware tehniskais atbalsts tika novērtēts kā atbilstošs visaugstākajam