Kemira sāka sadarbību ar Klinkmann sakarā ar nepieciešamību attīstīt attālinātās darbības — risinājums bija HMS Ewon attālinātās saskarnes modemi

Kemira ir globāls līderis ilgtspējīgu ķīmisku risinājumu jomā ūdeni daudz patērējošām nozarēm. Mēs nodrošinām vispiemērotākos produktus un palīdzam ar kompetenci klientu produktu kvalitātes, procesu un resursu efektivitātes uzlabošanai.

Mūsu uzmanības centrā ir celulozes un papīra ražošana, naftas un gāzes industrija, ūdens attīrīšana un citas nozares. Kemira 2020.gada ieņēmumi bija apmēram 2,4 miljardi EUR, un uzņēmumā strādāja aptuveni 5000 darbinieku. Kemira akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinki Ltd Somijas fondu biržā. Kemira 60 ražotnes visā pasaulē sniedz pakalpojumus celulozes, papīra, naftas, gāzes un ūdens attīrīšanas nozarēm, kur ķimikāliju pieejamībai un piegādei ir jābūt precīzai un uzraudzītai reāllaikā.

Kemira sāka sadarbību ar Klinkmann sakarā ar nepieciešamību attīstīt attālinātās darbības — risinājums bija HMS Ewon attālinātās saskarnes modemi.

Kemira ir ilga attālināto uzraudzības risinājumu vēsture. Uzņēmuma pirmie projekti šajā jomā aizsākās pirms 20 gadiem, kad bija nepieciešams attālināti uzraudzīt ķimikāliju konteineru virsmas un automatizēt pasūtījumu plūsmas.

Pakāpeniski uzņēmuma vajadzības paplašinājās līdz mērierīcēm, kas tika izmantotas klientiem turpmāko nepieciešamo un funkcionālo pakalpojumus nodrošināšanai. Šim nolūkam uzņēmumam bija nepieciešama arī sistēma, ar kuru varētu savienot dažādu piegādātāju aprīkojumu.

“Uzņēmums izpētīja dažādas opcijas, lai noteiktu sistēmas funkcijas un nepieciešamo aprīkojumu. Attālinātai uzraudzībai Kemira izvēlējās HMS Ewon risinājumu,” stāsta aprīkojuma eksperts un komandas vadītājs Jukka-Pekka Sirviö no European Equipment Solutions Teams.

Ewon Flexy ir vispusīgs, modulārs risinājums, kas ir vienkārši konfigurējams attālināti

Kemira izvēlējās Ewon Flexy attālinātās saskarnes risinājumu, un Klinkmann bija atbildīgs par projekta personāla apmācīšanu aprīkojuma izmantošanai. Ar standarta risinājumu palīdzību projekts tika pabeigts ātri un efektīvi. KemConnect datu savākšanas sistēma tika izveidota gadu pēc projekta sākuma. Sistēma ir kā platforma Kemira digitālajiem pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti klientiem ar KemConnect zīmolu.

KemConnect sistēma apkopo datus un tiešsaistē tos nosūta dažādām lietotāju grupām. Sistēma ir īpaši ērti lietojama. Objekta aprīkojums darbojas kā Ewon Flexy saskarnes modemi, savācot datus no dažādām ierīcēm izmantošanai KemConnect sistēmā.

Ewon Flexy projektam tika izvēlēts tā daudzpusīgo funkciju un modularitātes dēļ. Tā attālinātās saskarnes modemi ir ērti lietojami un konfigurējami attālināti. Pēc Sirviö domām, no konkrēta aprīkojuma neatkarīgi risinājumi ir arī ilgnoturīgi. Arī tehnoloģiju attīstību viņš neuzskata par draudu.

Projekts tika īstenots kopā ar Klinkmann un pastāvīgā sadarbībā, atbalstot Kemira vērtības

Projekta ietvaros tika apliecināta izstrādātās KemConnect sistēmas funkcionalitāte un darbību ienesīgums. Sistēmu ikdienā izmanto dažādi Kemira darbinieki, it īpaši pārdošanas un pielietojuma komandas, kas pastāvīgi izmanto sistēmas datus. Koncepcijas centrā ir Kemira klienti un uzlabotu pakalpojumu nodrošināšana.

“Mēs varam labāk atbalstīt savus klientus, nodrošinot uzlabotus pakalpojumus. Turklāt mēs varam ātrāk reaģēt uz jebkurām procesu izmaiņām, proti, varam nodrošināt labāku klientu apkalpošanu,” stāsta Sirviö.

Sistēma arī ļauj pamatojoties uz datiem optimizēt klientu procesus ar precīzāku ķimikāliju dozēšanu. Tas palīdz mūsu klientiem procesos izmantot mazāk ūdens, enerģijas un ķimikāliju, veidojot ietaupījumus un uzlabojot izmaksu efektivitāti.

“Klients vienmēr ir prioritāte. Šis princips ir visu mūsu darbību centrā,” paskaidro Sirviö, un viņš cer, ka uzņēmuma ciešā sadarbība ar Klinkmann turpinās sagādāt ieguvumus abām pusēm arī turpmāk.

“Mums ir cieša sadarbība ar aprīkojumu un modemiem saistītās lietās. Mēs nevēlamies to mainīt,” noslēdz Sirviö.