Droša un rentabla nekustamā īpašuma pārvaldība ar allen-bradley® programmējamās loģikas ierīcēm

Viesnīca Holiday Inn – Helsinku Izstāžu un konferenču centrs (Exhibition & Convention Centre)

Veicot viesnīcas Holiday Inn un Helsinku Izstāžu un konferenču centra renovāciju Pasilas austrumu daļā, desmitstāvu viesnīcā visas 238 istabas un seši apartamenti tika pilnībā atjaunoti, sākot no mēbelēm, līdz pat tehnoloģijām. Optimāli kompleksi risinājumi sarežģītajām viesnīcas elektrifikācijas vajadzībām ir iestrādāti Allen-Bradley® programmējamās loģikas ierīcēs, ko uzņēmums Rockwell Automation ir veidojis novatoriskā sadarbībā, apvienojot Klinkmann automatizācijas risinājumus, eAvenue elektroenerģijas sadales centru ražošanu un PKS Talotekniikka projektēšanu. Telpām pielāgotie Micro800 loģisko kontrolleru risinājumi ar lietojumprogrammām pieskaņotajiem korpusiem nodrošina universālās sistēmas uzticamību un dizaina atbilstību centra rekonstrukcijas vajadzībām.

Rentabilitāte un ilgmūžība, lietojot jauno automatizācijas risinājumu

Finnish Fair Corporation sadarbībā ar YIT Group ir veikusi viesnīcas Holiday Inn un Helsinku Izstāžu un konferenču centra renovāciju. Atbildīgs par elektrifikācijas un telekonferenču aprīkojuma līgumu, kas ir īstenojams atbilstoši projekta pārvaldības līguma modelim, ir PKS Talotekniikka, kam ir ilglaicīga darba pieredze sarežģītos elektrifikācijas projektos.

“Mums ir pieredze darbā ar lieliem uzņēmumiem, kur dizainers iesniedz priekšlikumu un mēs kopā ar viņu un citiem partneriem izstrādājam projekta kopainu. Strādājot Helsinku Izstāžu un konferenču centra viesnīcā, tūlīt atklājām, ka varam veidot sākotnējo plānu un, izmantojot tādu pašu risinājumu, iegūt jaunas papildu priekšrocības,” saka Miko Huovilainens (Mikko Huovilainen), PKS Talotekniikka Plānošanas daļas vadītājs.

PKS Talotekniikka vēlējās rast jaunas alternatīvas idejas viesnīcas automatizēšanas risinājumiem un to ieviešanai, kas vienlaikus atbilstu arī ilgtspējīgai attīstībai, un lūdza eAvenue būt par partneri elektroenerģijas sadales un automatizācijas centru projektēšanā un ieviešanā.

“Projekta pārvaldības modelis ļauj mums nodrošināt ilgtspējīgus un mūsdienīgus risinājumus, tāpēc sazinājāmies ar Juku Pulkinenu (Jukka Pulkkinen) no eAvenue, kurš sadarbojās ar Klinkmann projektēšanas nodrošinājuma grupu. Tādējādi varējām ātri apspriest alternatīvus automatizācijas risinājumus viesnīcas istabām Helsinku Izstāžu un konferenču centrā un piedāvāt pasūtītājam dažādus risinājumus”, turpina klāstīt Huovilainens.

Micro800 programmējamās loģikas ierīces no Rockwell Automation Allen-Bradley® produktu sērijas

Klinkmann palīdzēja eAvenue piedāvāt PKS Talotekniikka rentablu vispusīgu risinājumu Rockwell Automation Allen-Bradley® Micro800 loģisko kontrolleru sērijas veidā, kas ir daudzpusīgākā mazo programmējamās loģikas kontrolleru grupa no tirdzniecībā pieejamajām.

Vispusīgajā risinājumā tika iekļauts viesnīcas istabu automatizācijas plāns ar ierīču specifikācijām, kontrolleru lietojumprogrammu sagatavošana un rūpnīcā programmētais viesnīcas istabu uzraudzības un vadības centrs.

“PKS Talotekniikka vajadzībām Klinkmann apkalpošanas komanda nodrošināja atbalstu arī kontrolleru programmēšanai, kurā eAvenue piedāvāja pilnu risinājumu kopā ar sadales skapjiem PKS Talotekniikka vajadzībām”, stāsta Pasi Lehto, Klinkmann Rockwell Automation Somijas grupas vadītājs.

„Līgumslēdzējai iestādei bija svarīgi izvēlēties automatizācijas risinājumu, kura pieejamība būs nodrošināta arī turpmākajos gados.

Allen-Bradley ir tirgū plaši pazīstams ar savu spēju nodrošināt ilglaicīgu atbalstu un šo izstrādājumu sēriju pieejamību, tādējādi radot iespēju attīstību padarīt ilgtspējīgu”, turpina Lehto. Micro800 kontroles sistēmas priekšrocības ir arī modularitāte, kas nodrošina iespējas pielāgot risinājumu klienta vajadzībām ierobežotas telpas situācijās.

Tehniskā informācija

Allen-Bradley® Micro 800
  • I/O diapazons: 12–304 ieejas/izejas
  • Modulārs spraudnis un 24 VDC / 230 VAC paplašināšanas moduļi
  • Komunikācijas: Ethernet/IP, RS232, RS485, DeviceNet, 2-asu USB kustības vadība, PTO
  • Darbības temperatūra -20°C … 65°C.
  • Bezmaksas CCW (Connected Components Workbench)
  • programmēšanas vide

 

Lietojot vairākus papildus produktus, Micro800 sistēmu var paplašināt izmantošanai oriģinālo iekārtu ražotāju (OEM) vidē.

Visi papildus produkti ir programmēti, izmantojot bezmaksas CCW programmēšanas vidi.

Papildus produkti:
PanelView 800 interfeisi
Guardmaster programmējamie drošības releji
PowerFlex 520 frekvences pārveidotāji
Kinetix 3 servopiedziņa

Uzzināt vairāk par procesu automatizāciju