Enerģijas patēriņa kontrole un analītiski apsvērumi

Risinājumi rūpnieciskai enerģijas patēriņa kontrolei un pārskatu veidošanai

Strauji pieaugot enerģijas cenām, jebkura infrastruktūras objekta un ražotnes galvenais uzdevums ir sekot saviem elektrības patēriņa rēķiniem kā vienam no galvenajiem darbības izmaksu faktoriem.

Ar operatīvās analīzes līdzekļiem pārveidojot no mērierīcēm savāktos enerģijas patēriņa datus, ražotāji gūst labāku ieskatu par enerģijas patēriņa tendencēm un iekārtu veiktspēju, kas ļauj uzlabot darbības efektivitāti.

Izmantojot Klinkmann enerģijas uzskaites risinājumu, jūs varat sākt mērīšanu un enerģijas pārskatu sagatavošanu enerģijas patēriņa optimizēšanai dažās dienās, nevis mēnešos. “

Iekārtas un telpas

Kontrolējiet ražotnes saņemto jaudu, kā arī galveno procesu patērēto enerģiju.

Optimizējiet, uzlabojiet un saglabājiet

Lai uzlabotu veiktspēju un jaudu, optimizējiet procesu enerģijas patēriņu un samaziniet neplānotas dīkstāves.

Efektivitāte un ilgtspējība

Nodrošiniet, lai vadība, ražotnes komandas un energosaimniecības vadītāji varētu strādāt kopā, nepārtraukti uzlabojot darbību un gādājot par augstiem ekspluatācijas rādītājiem.

AVEVA Insight mākoņrisinājums

AVEVA Insight ir SaaS mākoņrisinājums; tas sniedz lietošanai gatavas lietojumprogrammas ražošanas datu nodrošināšanai, sākot no attālināta darba līdz komandas sadarbībai, kā arī tajā jūs varat uzsākt ražošanas analītikas izstrādi un izmantot prognozējošās un preskriptīvās analītikas iespējas.
 
AVEVA Insight nodrošina praktisku informāciju un mākslīgā intelekta iespējas, lai palīdzētu jūsu komandām uzlabot resursu uzticamību un ekspluatācijas efektivitāti.
 
Samaziniet IT izmaksas, uzsāciet ātri un atklājiet iespējas dažu minūšu laikā. Tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā palielināt darbības pielāgojamību un noturību, vienlaikus veicinot ilgtspējīgu izaugsmi. Apkopojiet no vadības un ražošanas ierīcēm saņemtos reāllaika datus.

No atsevišķiem mērījumiem līdz vienotiem risinājumiem

AVEVA risinājumi nodrošina jebkura projekta nepārspējamu mērogojamību, neatkarīgi no tā, vai tā ir traucējumnoturīga SCADA sistēma (dispečervadība un datu vākšana) vairākiem objektiem vai arī no mazākām un lētākām ierīcēm saņemto datu vizualizācija.

Atjauniniet savu analītiku un uzlabojiet to, izmantojot mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos ar AVEVA Insight

Uzlabota analītika
Ar mašīnapmācību iegūti attīrīti dati, daudzfaktoru analīze, precīzi, uz vissvarīgākajiem resursiem un procesiem mērķēti modeļi ar ekspertu inženierpakalpojumu iesaisti
 
Vadīta analītika
Palīdz ar augstāku jaunumdevas precizitāti izveidot brīdinājumus par anomālijām. Paredzēts infrastruktūras resursiem ar atkārtojamām atteikumu struktūrām, lietotāja konfigurējams
 
Uz nosacījumiem balstīti noteikumi
Uz noteikumiem balstīta pieeja zināmiem nosacījumiem un darbplūsmām. Fiksē operatora pieredzi, lai savlaicīgi iejauktos; iestatiet to un aizmirstiet par to
 
Automatizētā analītika
Bez uzraudzības automātiski izdara uz datiem balstītus secinājumus. Lai atklātu anomālijas, analizē straumētus datus no vairākiem avotiem; darbgatavs risinājums

Elektroenerģijas skaitītāji jaudas pārvaldībai

Lai nodrošinātu efektīvu enerģijas pārvaldības procesu, elektrosadales tīkls ir jāuzrauga un jāpārvalda. Lai nodrošinātu efektīvu un prasībām atbilstošu ražotni, ļoti svarīgi ir pieņemt uz savāktajiem datiem balstītus apzinātus lēmumus.
 
Klinkmann piedāvā drošus un uzticamus, viegli integrējamus risinājumus no tirgū vadošajiem elektroenerģijas skaitītāju piegādātājiem, piemēram, Carlo Gavazzi un CHINT.

Vai jūsu objekti ir tālvadāmi?

HMS Ewon Flexy — efektīva un ilgtspējīga attālināta piekļuve
HMS Ewon proaktīvais attālinātās uzraudzības risinājums ir viss, kas jums nepieciešams, lai viegli un droši sekotu līdzi iekārtas veiktspējai, lai kur jūs atrastos!
 
HMS Ewon datu integrācijas risinājums piedāvā mērogojamu un uzticamu vērtīgu procesa datu integrēšanas veidu plašā trešo pušu lietojumprogrammu klāstā.
Vai esat gatavs uzzināt vairāk?
 
Klinkmann globālo pakalpojumu komandas profesionāļi ir gatavi palīdzēt jums apkopot apsvērumus par jūsu enerģijas patēriņu, izmantojot operatīvās atskaites, un veikt nepieciešamās pārdomātās darbības to optimizēšanai.
Rezervējiet laiku speciālista konsultācijai

Ievadiet kontaktinformāciju un izvēlieties datumu