Elektrisko transportlīdzekļu un uzlādes staciju aizsardzība pret pārsprieguma impulsiem un zibeni

Lai novērstu iespējamos bojājumus, uzlādes staciju elektronikai un akumulatoriem, kā arī tām pievienotajiem transportlīdzekļiem jābūt aizsargātiem pret pārspriegumu.

Ekspluatāciju nodrošina drošība un uzticamība

E-mobilitātes tirgus izvirza jaunas prasības būvniecībai, rūpniecībai, spēkstacijām un kopienām.

Ir būtiski padarīt objektus drošus, un elektriskajos standartos ir paredzēti atbilstoši drošības pasākumi. Vienota risinājuma nav, jo ir daudz risku avotu. DEHN aizsardzības risinājumi atbilst uz uzlādes stacijām attiecināmo aizsardzības standartu IEC 60364-4-44 (443. punkts) un IEC 60364-7-722, kā arī VDE AR-N-4100 prasībām.

Tāpat jāatceras, ka apdraudēti ir ne tikai uzlādes punkti, bet arī spēkrati.

Lejupielādēt DEHN publikāciju par aizsardzību pret pārsprieguma impulsiem un zibeni elektriskajiem transportlīdzekļiem un uzlādes stacijām

Aizsardzības risinājumi elektroautomobiļiem un uzlādes stacijām

Ierobežota vieta parasti apgrūtina uzstādīšanu. Kompaktā 2. un 3. tipa pārsprieguma impulsu aizsargierīce DEHNcord 3P atbilst visiem attiecīgajiem standartiem un nodrošina uzticamu aizsardzību. Elektroautomobiļu uzlādes stacijām piemēroto B tipa RCD var iegādāties tiešsaistes veikalā.

Elektroautobusu un citu profesionālo transportlīdzekļu uzlādes staciju aizsardzības risinājumi un vidēja sprieguma transformatori

Pēc iespējas aizsargājiet uzlādes infrastruktūru un elektrotransportlīdzekļa sistēmu pret zibens, pārsprieguma un lokizlādes radītiem bojājumiem. Pieprasiet uzlādes elementu vidēja sprieguma transformatoru piedāvājumu.

Elektotransportlīdzekļu uzlādes staciju aizsardzība pret zibeni un pārsprieguma impulsiem

Efektīvi aizsargā uzlādes infrastruktūru

Ja elektrotransportlīdzekļus novieto stāvēšanai uz ilgāku laiku, ir nepieciešami uzlādes punkti. Šī iemesla dēļ privātās, daļēji publiskās un publiskās vietās pašlaik tiek uzstādīts arvien vairāk gan maiņstrāvas, gan līdzstrāvas uzlādes staciju.

Uzticama aizsardzība nelielai automašīnu uzlādes stacijai

Lai uzzinātu vairāk par mājas uzlādes infrastruktūras aizsardzību pret pārsprieguma impulsiem, skatiet šo videoklipu.

Profesionālās uzlādes infrastruktūras aizsardzība pret pārsprieguma impulsiem

Izmantojot pareizos risinājumus, varat pasargāt uzlādes infrastruktūru un uzlādējošos spēkratus pret pārsprieguma impulsu izraisītiem bojājumiem.

Metāla oksīda aizsardzība vidsprieguma sistēmām līdz 51 kV vidējā sprieguma puses (piemēram, transformatoru staciju) aizsargāšanai.

Skatiet izstrādājumu ražotāja tīmekļvietnē.

Vienpola kombinētā aizsardzība pret lokizlādi un pārspriegumu ar iebūvētu lokizlādes rezerves drošinātāju izmantošanai 230/400 V sistēmās; FM versija ar peldošo tālvadības signāla kontaktu 50 Hz.

Rūpīgāk aplūkojiet šo izstrādājumu ražotāja tīmekļvietnē.

2. TIPA aizsargierīce pret lokizlādi, piemērota koaksiālo antenu sistēmu elektropadeves attālai aizsardzībai. Ar SMA interfeisa sistēmu iekārtām un antenu savienojumiem koaksiālā interfeisa sistēmās.

Rūpīgāk aplūkojiet šo izstrādājumu datu lapā.

DEHNcord kā sistēmas risinājums ar iepriekšēju vadojumu ārējai LED apgaismojuma aizsardzībai ar iebūvētu 2. tipa aizsargierīci pret lokizlādi. Plašāku informāciju skatiet ražotāja tīmekļvietnē.
Vienpola koordinēts 1. tipa zibensnovedējs galvenā zemsprieguma komutatora aizsardzībai. Ar iebūvētu rezerves drošinātāju un tālsignalizāciju 690 V TN un IT sistēmām. Izmanto, piemēram, transformatoru stacijās.
Līdzstrāvas fotoelektriskajai sistēmai paredzēts 1. tipa + 2. tipa kombinētais kabelis (spriegumam līdz 1500 V) ar tālsignalizācijas kontaktu. Piemērots arī lietošanai akumulatoru uzglabāšanas sistēmās līdz 50 kA ISCCR. Izmantojiet, piemēram, lieljaudas līdzstrāvas uzlādes stacijās vai akumulatoru glabātuvē. Lasiet vairāk ražotāja tīmekļvietnē.

Vietu taupošs modulārs 1. TIPA kompozītkabelis 6 mm sērijā informācijas un sakaru tehnoloģiju aizsardzībai.

Spraudsavienojumu tehnoloģija. Aizsargā, piemēram, 24 V interfeisus vai kopnes signālus. Lasiet vairāk par šo izstrādājumu ražotāja tīmekļvietnē.

Type 1 + type 2 combined cable with remote signaling contact for photovoltaic system up to 1500 V DC. Also suitable for use in battery storage systems up to 50 kA Isccr. Use, for example, in high-power DC charging stations or in battery storage. Read more on the manufacturer’s website.

Modulārs 1. tipa un 2. tipa kombinētais kabelis līdz 950 V līdzspriegumam līdzstrāvas iekārtu aizsardzībai ar tālsignalizācijas kontaktiem.

Izmanto, piemēram, lieljaudas uzlādes stacijās ar līdzstrāvas barošanas padevi.Lasiet vairāk ražotāja tīmekļvietnē.

2. TIPA universālā aizsargierīce pret lokizlādi, piemērota Ethernet ierīču aizsardzībai. Lasiet vairāk ražotāja tīmekļvietnē.

2. tipa aizsargierīce pret lokizlādi DEHNcord, IP65, ārējo LED apgaismes sistēmu universālai aizsardzībai. Iebūvēta izslēgšanas funkcija atteices un kļūdas ziņojuma gadījumā. Ideāli piemērota arī modernizēšanai. Lūdzu, skatiet izstrādājumu DEHNcord L 2P ražotāja tīmekļvietnē.
Vienpola modulāra 2. tipa aizsargierīce pret lokizlādi ar iebūvētu aizsardzības drošinātāju un tālsignalizāciju. Maiņstrāvas sadalītāju aizsardzībai. 440 V izmantošanai TN un IT sistēmās; lieto, piemēram, transformatoru stacijās. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet DEHNguard SE CI 440 FM.
Vietu taupošs modulārs 1. TIPA kompozītkabelis 6 mm sērijā informācijas un sakaru tehnoloģiju aizsardzībai. Spraudsavienojumu tehnoloģija. Aizsargā, piemēram, 24 V interfeisus vai kopnes signālus. Lasiet vairāk par šo izstrādājumu ražotāja tīmekļvietnē.
Modulāra 2. tipa pārsprieguma aizsardzība 1500 V līdzstrāvai fotoelementu sistēmām ar tālsignalizācijas kontaktiem. Piemērota lietošanai akumulatoru uzglabāšanas sistēmās līdz 50 kA ISCCR. Izmantojiet, piemēram, lieljaudas līdzstrāvas uzlādes stacijās vai akumulatoru uzglabāšanas sistēmās. Skatiet šos izstrādājumus ražotāja tīmekļvietnē.
Space-saving modular TYPE 1 composite 6 mm series cable for information and communication technology protection. Push-in connection technology. For example, protects 24 V interfaces or bus signals. Read more about the product on the manufacturer’s website.
DEHN Lightning and surge protection for electromobility

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu