Citect SCADA programmatūras pamata apmācība

Citect SCADA apmācības

Apmācība: 9.00-16.00
Apmācības cena: 560 € (bez PVN)
Apmācības valoda: Anglu
Mācību materiāli: angļu valodā
Aparatūras prasības: Nav
Programmatūras prasības: Apmācība notiek ar iepriekš izveidotu Skytap mākoņpakalpojumu, kuram var pievienoties izmantojot tīmekļa pārlūku.

Apmācībā prezentācijai izmantojam Zoom programmatūru. Pirms apmācības sākšanas pārbaudiet Skytap saderību, izmantojot Connectivity Checker.

Klinkmann Citect SCADA kurss ir vispārīgs divu dienu pamatkurss par programmatūras pamatfunkcijām un Citect Studio izstrādes vidi.

Citect SCADA pamatkursa mērķis
Nodrošināt pamatinformāciju un zināšanas par Citect Studio programmatūras lietošanu automatizācijas un tīklošanas jomā. Šis kurss ir ieteicams visiem, kas izmanto vai plāno izmantot Citect Studio programmatūru.

Apmācību programma
Kursa programma tiks paziņota dalībniekiem nedēļu pirms apmācības.

Klinkmann apmācības atcelšanas politika

Paziņojums par vēlmi atcelt reģistrāciju ir rakstveidā jāiesniedz Klinkmann. No apmācības kandidātiem, kuru atteikuma pieteikums tiek saņemts 7 kalendāro dienu laikā pirms apmācības datuma, tiek ieturēti 50 % no apmācības maksas. Ja pieteicējs nepiedalās apmācībā un pirms apmācības netiek saņemts atteikums, tiek ieturēta pilna apmācības maksa.

Ja persona, kura pieteikta apmācībām nevar piedalīties kursā, to var aizstāt cita persona, iesniedzot rakstveida paziņojumu.

Klinkmann patur tiesības atcelt un mainīt apmācības un pasākumus. Ja apmācības kurss ir jāatceļ, dalībnieki tiks informēti pirms apmācības sākuma.

Reģistrējieties kursam

Aizpildiet savu kontaktinformāciju. Jūs saņemsiet apstiprinājuma ziņojumu.

Klinkmann AVEVA apmācības

Virtuālās apmācības: Wonderware Historian kurss

Šis 3-dienu kurss paredzēts būtiskas izpratnes iegūšanai par Wonderware augstas veiktspējas reālā laika datu bāzes Historian Server iespējām un funkcionalitāti, kā arī par atskaišu veidošanas un datu analīzes programmatūru Historian Client.

Lasīt vairāk →
Klinkmann AVEVA apmācības

Virtuālās apmācības: AVEVA Wonderware InTouch

Šis 3-dienu kurss sniedz būtisku izpratni par Wonderware vizualizācijas moduli un palīdz apgūt nepieciešamās zināšanas Jūsu konkrētā pielietojuma HMI sistēmas izstrādei.

Lasīt vairāk →