No atsevišķa risinājuma līdz vairākās vietās esošu objektu operāciju pārvaldībai, izmantojot AVEVA Edge to Enterprise stratēģiju

December 14th, 2021

Pievienojieties mums vienas stundas tiešsaistes seminārā 2021. gada 14. decembrī plkst. 13.00

AVEVA risinājumi piedāvā nepieredzētu mērogojamību jebkuram projektam, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienota SCADA sistēma vairākās vietās esošu objektu monitoringam, vadībai un datu iegūšanai, jeb vai tā ir tikai datu vizualizācija no zemākā līmeņa perifērijas un iegultajām ierīcēm.

Pārliecība par savām darbībām izriet no spējas elastīgi darboties atbilstoši pieprasījumam un sasniegt gaidītos rezultātus, izmantojot datus uz kuriem var paļauties apzinātu lēmumu pieņemšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs darbojaties atsevišķu iekārtu vai visa uzņēmuma līmenī, lielāku pārliecību par savu darbību var panākt, izmantojot informācijas vidi, kas nodrošina pilnīgu reāllaika redzamību, piekļuvi uzticamiem datiem un iespēju izmantot zināšanas kā konkurentspējīgu priekšrocību.

Šajā tiešsaistes seminārā Klinkmann profesionālis Jan Lönnqvist no AVEVA komandas parādīs, kā bez nevajadzīgu datu ievākšanas jūs no savas sistēmas varat iegūt vairā. Jūs varēsiet uzreiz redzēt visa uzņēmuma ražošanas procesu stāvokli.

Nav svarīgi, kur jūsu uzņēmums atrodas digitālās transformācijas ceļā. Lietojumprogrammas ir pilnībā mērogojamas, un tās var integrēt uzņēmuma līmeņa lielākā System Platform sistēmā.

AVEVA risinājumi ir mērogojami un viegli integrējami:

No atsevišķa risinājuma līdz vairākās vietās esošu objektu operāciju pārvaldībai, izmantojot AVEVA Edge to Enterprise stratēģiju
>>> Pievienojieties mums vienas stundas tiešsaistes seminārā 2021. gada 14. decembrī plkst. 13.00

Don’t miss this chance, register now!

Aveva Historian training

Apmācības: AVEVA Application Server un InTouch for System Platform

AVEVA™ System Platform 2020 kurss ir 5 dienu apmācība instruktora vadībā ar mērķi sniegt pārskatu par Application Server un InTouch for System Platform iespējām.

Lasīt vairāk →
Aveva Historian training

Virtuālās apmācības: AVEVA Citect SCADA

Klinkmann Citect SCADA kurss ir vispārīgs divu dienu pamatkurss par programmatūras pamatfunkcijām un Citect Studio izstrādes vidi.

Lasīt vairāk →
Aveva Historian training

Virtuālās apmācības: Wonderware Historian kurss

Šis 3-dienu kurss paredzēts būtiskas izpratnes iegūšanai par Wonderware augstas veiktspējas reālā laika datu bāzes Historian Server iespējām un funkcionalitāti, kā arī par atskaišu veidošanas un datu analīzes programmatūru Historian Client.

Lasīt vairāk →