AVEVA Edge to Enterprise

Edge to Enterprise monitoringa un vadības pieeja nav individuāls risinājums, bet integrētu daļu apvienojums — vienots skatījums, kas iekļauj iepriekš noklusētu un nepieejamu datu plūsmas, un kas ļauj labāk izprast visu procesu un acumirklī uztvert informāciju, sniedzot iespēju lēmumu pieņemšanai un optimizēšanai reāllaikā nākamajā līmenī.

AVEVA Edge to Enterprise risinājumi nodrošina visa ražošanas procesa vadību

Klinkmann nodrošina risinājumus dažādiem rūpnieciskās ražošanas automatizācijas procesa posmiem. Mēs nosakām Jūsu uzņēmuma pašreizējo situāciju un palīdzam jūsu uzņēmumam rast labākos risinājumus nākotnē. Jaudīgus programmatūras risinājumus ir viegli piesaistīt mūsu klientu esošajām sistēmām.

AVEVA Edge to Enterprise sniedz bezgalīgas iespējas, kuras var pielāgot jūsu organizācijas vajadzībām. Kaut arī katrs Edge to Enterprise risinājuma komponents var būt neatņemama ražošanas operāciju sastāvdaļa, vienotu risinājumu rada tieši šo daļu integrācija. Klinkmann palīdzēs Jūsu organizācijai izvēlēties pareizos produktus un integrēt tos Jūsu procesos, palīdzot izvirzīto mērķu sasniegšanā.

AVEVA ir vienīgais ražošanas automatizācijas programmatūras risinājumu nodrošinātājs, kas var sagādāt visu, sākot no modernākās skaitļošanas un analīzes un beidzot ar pilnīgu ierīču monitoringu, vadības kontroli un pārvaldību HMI, SCADA un Enterprise līmenī, nodrošinot vieglu ražošanas paplašināšanu vai samazināšanu pie uzņēmējdarbības apstākļu izmaiņām, un ražošanas jaudu optimizāciju biznesam attīstoties.

Noskatieties AVEVA Edge to Enterprise Strategy tīmekļsemināru

Mūsdienu konkurences apstākļos savas aparatūras maksimāla izmantošana ir izaicinājums. Lai saglabātu konkurētspēju, ir nepieciešama pastāvīga procesu attīstība.

Pēc šī tīmekļsemināra uzzināsiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Ko nozīmē Edge-to-Enterprise?
  • Kāpēc tas ir svarīgi?
  • Kāda ir AVEVA Edge-to-Enterprise pieejas specifika?
  • Kāpēc ir vērts apsvērt “Edge-to-Enterprise” stratēģiju savā uzņēmumā?

Edge to Enterprise risinājuma priekšrocības

AVEVA Edge to Enterprise ļauj uzraudzīt un vadīt katru rūpnīcas ražošanas procesa daļu. AVEVA risinājumi ir piemēroti visām nozarēm, un tos var pielāgot lielākām vai mazākām ražošanas operācijām.

Elastīgums un mērogojamība

Edge to Enterprise ir komerciāliarhitektoniski un tehnoloģiski izstrādāts elastīgai darbībai. Tas sekmē integrāciju jaunajās un esošajās sistēmāspalīdzot Jums virzīties uz priekšu 

Jēgpilna licencēšana — AVEVA pārvar visus šķēršļus,lai piegādātu vislabāko programmatūru. Izmantojiet AVEVA Flex iespējas bez tagu skaita, ievadizvades vai tīmekļa un plāno klientu ierobežojumiem. Pievienojiet lietotājus bez papildu izmaksām un veidojiet savu sistēmu bez ierobežojumiem. Turklāt AVEVA Flex ir ideāls veids, kā sākt darbību bez milzīgiem izdevumiem, un piedāvā piekļuvi visai AVEVA plašā Edge to Enterprise portfolio programmatūrai.

Mēs respektējam Jūsu ieguldījumus — nozarēs ir dažādi lietojuma dzīves cikli, izmantotais darbaspēks un prasības. AVEVA to saprot, un tāpēc mēs nodrošinām atpakaļsaderību visā savā Edge to Enterprise portfolio, lai Jums palīdzētu aizsargāt savus ieguldījumus, vienlaikus piedāvājot elastību pastāvīgai pilnveidei. Jaunākais System Platform laidiens nodrošina atpakaļsaderību, kas ļauj izmantot Jūsu iepriekšējās izstrādes (.NET elementus un trešo pušu bibliotēkas), vienlaikus nemanāmi pārejot uz 2020. gada risinājumu.

Standartizācija labākai paredzamībai

Standartizācija veicina uzņēmuma darbības paredzamību un efektivitāti, palīdzot Jums nodrošināt, ka viss darbojas nevainojami.

Jauns industriālās grafikas standarts — izveido vienreiz, izvieto jebkur! 2020. gada laidiena jaunums ir industriālās grafikas konsekvence visā Edge to Enterprise portfolio. Papildus InTouch HMI un System Platform, AVEVA ir standartizējusi AVEVA Edge un AVEVA Connect grafiskās iespējas, un tās visas tiek pārvaldītas mākonī. Veiciniet standartizāciju un atkārtotu lietošanu gan dažādās komandās, gan dažādās ģeogrāfiski nesavienojamās vietās, vienlaikus palielinot sadarbību. Skatīties tūlīt

 

Edge pārvaldība mākonī — tā kā tiešsaistē ir tik daudz Edge un IIoT ierīču, obligāti ir nepieciešama stabila pārvaldības stratēģija. Samaziniet ierīces īpašnieka un lietotņu kalpošanas cikla pārvaldības kopējās izmaksas, atvieglojot IIoT ierīču izvietošanu, apkopi, konfigurācijas atjaunināšanu, iebūvēto versiju kontroli un lietotņu attālināto uzraudzību (pieejams izmantojot AVEVA Flex).

Darbaspēka nodrošināšana

Pareizi paveiciet darbu, nodrošinot savai komandai viedākam darbam nepieciešamo informāciju, rīkus un procesus, lai kur viņi atrastos.

Attālinātā piekļuve un plānie klienti — izmantojot AVEVA, varat būt drošs, ka Jums ir nepieciešamā tehnoloģija, lai darbu piesaistītu darbaspēkam un nodrošinātu sadarbību visās uzņēmējdarbības jomās. Saistībā ar darbaspēka nodrošināšanu mēs piedāvājam jaudīgus rīkus lietotņu vadībai un uzraudzībai tīmeklī. 2020. gada jaunums AVEVA InTouch HMI (iepriekš Wonderware) paredz uzlabojumus savai mobilajai lietotnei ar lasīšanas/rakstīšanas piekļuvi rūpnīcas reāllaika datiem, un AVEVA Edge turpina uzlabot savu pilnībā ar HTML5 saderīgo plāno klientu.

Operāciju veiklība

Kad komandas saprot iespējas, tās jūtas pilnvarotas pieņemt lēmumus, saglabā veiklību, ātri analizē apstākļus un rīkojas apzināti.

Virziet savu izmaiņu pārvaldību — ja uzņēmumiem ir nepieciešams ātrs reakcijas laiks, tiem ir jāuzticas sava procesa izveides pamatiem. Šī iemesla dēļ mēs esam uzlabojuši AVEVA System Platform 2020 (agrāk Wonderware) reģistrēšanā laikus, ļaujot darbībām virzīties nepārtrauktu iteratīvu uzlabojumu un pārvaldības virzienā, kā arī uzlabojot inženiertehnisko efektivitāti, kas ļauj izstrādātājiem vieglāk panākt attīstību sadarbībā.

Uzlabota redzamība — AVEVA ir apņēmusies ieviest tehnoloģijas, kas sniedz iespējas jūsu darbībai. 2020. gada laidiena jaunums ir AVEVA Insight iespēju izmantošana, lai mākslīgo intelektu iebūvētu reāllaika lēmumu pieņemšanas kontekstā HMI SCADA līmenī, automātiski atklājot un ziņojot par darbības anomālijām. Arī PLK problēmu novēršana reāllaikā ir kļuvusi vienkāršāka līdz ar PLK kontrollera loģikas vizualizāciju rūpnīcas tehniskā personāla izmantošanai.

Lejupielādēt AVEVA Edge to Enterprise brošūru

Atklājiet jaunu pieeju industriālo datu pārvaldībai. Ātrāk pieņemiet lēmumus un uzlabojiet produktivitāti.

InTouch HMI

Klasiskais InTouch piedāvā jaudīgu HMI. InTouch HMI, kas tiek izmantots trešdaļā industriālo objektu visā pasaulē, piedāvā uzlabotas grafikas un attālinātās skatīšanās tīmeklī iespējas.

InTouch HMI

Efektīvai procesu un sistēmu darbībai ir nepieciešama cilvēka un automatizācijas HMI saskarne reāllaikā. AVEVA InTouch risinājuma mērogs aptver diapazonu no vienas iekārtas vadības līdz visas rūpnīcas vadības telpas risinājumam.

AVEVA Wonderware InTouch HMI apvieno visu galveno automatizācijas piegādātāju produktus, piemēram, Rockwell, Siemens, Omron, ABB un Honeywell.

AVEVA Wonderware InTouch HMI piedāvā arī tīmeklī bāzētas un ērtas mobilās vadības telpas saskarni neatkarīgi no atrašanās vietas vai termināļa.

Real-Time Operations Control Platform for Supervisory, HMI, SCADA and IIoT

Watch our webinar to learn about the latest releases across our HMI SCADA portfolio (System Platform and InTouch HMI) which deliver a fundamental step change in operational value.

Citect SCADA

Citect SCADA piedāvā nopietnu SCADA programmatūras risinājumu procesiem ar lielu datu apjomu, kam ir nepieciešami tūkstošiem vai simtiem tūkstošu tagu. Nestandarta situācijas apzināšanās iespējas un intuitīva, kontekstu saprotoša darbvieta no jauna definē SCADA vizualizāciju un racionalizē inženiertehnisko efektivitāti.

Citect Scada

Citect SCADA vadības telpas programmatūrai ir ievērojama lietotāju bāze Somijā un ārpus tās. Citect SCADA un AVEVA Wonderware automatizācijas programmatūra kopā ir AVEVA grupas programmatūras piedāvājuma daļa.

Citect SCADA vienkāršo un paātrina digitālo transformāciju, piedāvājot daudzas funkcijas, kas ļauj izmantot pieaugošā datu punktu skaita sniegtās priekšrocības.

Funkciju kombinētais skats un labākas vizuālās iespējas ļauj Citect SCADA nodrošināt vēl nebijušu efektivitāti.

Uzlabojiet darbības produktivitāti un lēmumu pieņemšanu reāllaikā, izmantojot programmatūrā viegli pieejamu integrētu trauksmes cēloņu, seku un reaģēšanas informāciju.

MONITOR & CONTROL VEBINĀRS: Citect SCADA 2018 R2

Citect SCADA nodrošina intuitīvus konfigurācijas rīkus un jaudīgu inženiertehnisko funkcionalitāti vadības konsolidēšanai un racionalizēšanai, izmantojot arvien lielākus ievadinformācijas apjomus. Šajā tehniskajā tīmekļa seminārā jūs uzzināsit par jaunajām funkcijām, ko piedāvā Citect SCADA.

System Platform

System Platform ir ātri reaģējošs, mērogojams risinājums monotoringa, SCADA, HMI un IIoT lietotnēm, kas integrē procesu ar uzņēmumu. System Platform nodrošina uz standartiem balstītu pamatu ar sadarbības iespējām, kas apvieno cilvēkus, procesus un līdzekļus visos objektos, lai nodrošinātu pastāvīgu darbības uzlabošanu un reāllaika lēmumu atbalstu.

System Platform

AVEVA System Platform kopā ar InTouch OMI vizualizāciju piedāvā ļoti efektīvu un pielāgojamu programmatūras risinājumu, sākot no vienas ražošanas līnijas vadības telpas līdz uzņēmuma līmeņa MES ražošanas vadībai.

AVEVA System Platform palīdz saskaņot ražošanas līniju un visas rūpnīcas darbību, kā arī pārvaldīt reāllaika informāciju, trauksmes un notikumus. AVEVA vēsturisko datu vākšana ir integrēta System Platform sastāvdaļa.

AVEVA Wonderware System Platform nodrošina lietotņu pārvaldības platformu un publicē vēlamo informāciju dažādos terminālos.

Real-Time Operations Control Platform for Supervisory, HMI, SCADA and IIoT

Watch our webinar to learn about the latest releases across our HMI SCADA portfolio (System Platform and InTouch HMI) which deliver a fundamental step change in operational value.

Historian

Uzlabojiet lēmumu pieņemšanu un paātriniet sadarbību visā uzņēmumā. AVEVA Historian iegūst un glabā augstas precizitātes industriālos datus, pārvarot IT-OT plaisu darbības veiktspējas uzlabošanai.

Historian

AVEVA Historian ir jaudīga procesu datu bāze, kas spēj uzglabāt mūsdienu industriālo ražotņu ģenerētos milzīgos datu apjomus. AVEVA Historian nodrošina piekļuvi procesu, trauksmju un notikumu datiem. Standarta SQL saskarne ļauj izmantot dažādus ziņošanas rīkus un atvieglo pārskatu izveidošanu dažādiem lietojumiem.

AVEVA Insight

Pieņemiet lēmumus labāk un ātrāk, pilnībā pārredzot savas darbības un aktīvus mākonī.

AVEVA Insight

AVEVA Insight nodrošina izmantojamu informāciju un mākslīgā intelekta iespējas, lai palīdzētu Jūsu komandām uzlabot aktīvu uzticamību un darbības veiktspēju. Atklājiet iespējas jau dažu minūšu laikā, pateicoties zemākām IT izmaksām un ātrai darba sākšanai.

AVEVA Insight – a cloud platform for industrial operations

AVEVA Insight simplifies the complex. It combines AVEVA’s leading operations management and asset performance technologies into one easy-to-use cloud-based solution, enabling your teams to collaboratively manage your operations and assets from anywhere, at anytime.

Veiksmes stāsti

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing.

Lasīt vairāk →

Borg Manufacturing

Borg Manufacturing is a leading privately-owned Australian melamine and joinery manufacturer, which prides itself on embracing leading edge innovation to drive its sustainable operations.

Lasīt vairāk →

Danone Specialized Nutrition

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System.

Lasīt vairāk →