AVEVA apmācības

Apmācības: AVEVA™ Operation Management Interface (OMI) apmācība

The AVEVA™ Operation Management Interface (OMI) apmācība ir četru dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par AVEVA OMI darbību un iespējām, ko izmanto kopā ar AVEVA Application Server.

Lasīt vairāk →

Apmācības: AVEVA™ InTouch for System Platform apmācība

AVEVA™ InTouch for System Platform apmācība ir trīs dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par InTouch lietošanu kopā ar Application Server kā System Platform sastāvdaļu.

Lasīt vairāk →
AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība

Apmācības: AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība

AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība ir trīs dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par Application Server iespējām un darbību System Platform vidē.

Lasīt vairāk →
Klinkmann AVEVA apmācības

Virtuālās apmācības: AVEVA Citect SCADA

Klinkmann Citect SCADA kurss ir vispārīgs divu dienu pamatkurss par programmatūras pamatfunkcijām un Citect Studio izstrādes vidi.

Lasīt vairāk →
Klinkmann AVEVA apmācības

Virtuālās apmācības: Wonderware Historian kurss

Šis 3-dienu kurss paredzēts būtiskas izpratnes iegūšanai par Wonderware augstas veiktspējas reālā laika datu bāzes Historian Server iespējām un funkcionalitāti, kā arī par atskaišu veidošanas un datu analīzes programmatūru Historian Client.

Lasīt vairāk →

Virtuālās apmācības: AVEVA InTouch

Šis 3-dienu kurss sniedz būtisku izpratni par Wonderware vizualizācijas moduli un palīdz apgūt nepieciešamās zināšanas Jūsu konkrētā pielietojuma HMI sistēmas izstrādei.

Lasīt vairāk →