ASEM ™ 6300: vizualizācijas un datoru izstrādājumi visām vidēm

Rockwell Automation industriālo datoru, vienkāršoto klientdatoru un monitoru izstrādājumu klāsts ASEM ir paredzēts jauniem pielietojumiem digitalizēšanā.

ASEM ™ 6300 industriālie datori, vienkāršotie klientdatori un monitori

ASEM ™ 6300 izstrādājumu klāsts nodrošina pilnu ražotnes vai līnijas darbības pārskatu, kā arī ļauj attīstīt un optimizēt darbības vēlamajā virzienā.

ASEM 6300 (agrāk — VersaView 6300) nodrošina vienotu vizualizācijas risinājumu, apvienojot cilvēka-mašīnas saskarnes (HMI) programmatūru FactoryTalk® View un vienkāršoto klientdatoru pārvaldības programmatūru ThinManager®.

Uzlabota kvalitāte

Automatizētas reāllaika kvalitātes pārbaudes un izvairīšanās no kļūdām ražošanas procesā. Visa saražotā atbilstība vēlamajam kvalitātes līmenim.

Palielināta produktivitāte

Papildu informācija par ražotnes darbībām ļauj pilnveidot ražošanu un samazināt noslodzi. Proaktīvā analītika palīdz novērst papildu dīkstāvi, kas, savukārt, samazina kopējās darba izmaksas.

Samazināts risks

Izveidojiet ražošanas vidi, kas izmanto viedo tehnoloģiju potenciālu drošības apdraudējumu novēršanā, darba vietas drošības uzlabošanā un sistēmu funkcionalitātes nodrošināšanā.

Efektivitāte kā darbību mērķis

Rockwell Automation ir vispasaules līderis industriālās automatizācijas un digitalizācijas jomā. Uzlabotie ASEM 6300 sērijas industriālie datori, vienkāršotie klientdatori un monitori ir paredzēti darbības optimizēšanai. Ar Klinkmann speciālistu palīdzību Rockwell Automation risinājumus var viegli iekļaut gan mazās, gan lielās ražotnēs.

Aparatūra

Atklājiet jaunas iespējas ar industriālo datoru ASEM 6300

Apkopojiet un koplietojiet datus uzņēmuma ietvaros, izmantojot ļoti efektīvus datorus, kas aizņem maz vietas. Iegūtie dati palīdzēs optimizēt darba metodes un pieņemt efektīvus lēmumus par nākotnes darbībām.

Aparatūra

Taupiet vietu ar vienkāršotajiem klientdatoriem ASEM 6300

Vienkāršotie klientdatori ļauj ietaupīt vēl vairāk vietas. Vienkāršotais klientdators ir attāli savienots ar servera vidi, kas nodrošina lietojumprogrammu palaišanu un datu uzglabāšanu, vienlaikus taupot vietu.

Aparatūra

Efektīvi vizualizējiet darbības ar displejiem ASEM 6300

Ja ir nepieciešams ātri piekļūt procesu kontrolei vai apkopotajiem datiem (ar nolūku analizēt sniegumu), HMI ar LED aizmugurgaismojumu ir pareizā izvēle. Tie ir paredzēti darbībai industriālā vidē un ikdienas lietošanai pat sarežģītos apstākļos.

Jaunas industriālās automatizācijas iespējas — iekļaujiet ilgtspējīgu un efektīvu HMI risinājumu savā rūpnieciskajā vidē

Inteliģenta ražošana un digitālā transformācija nozīmē to, ka iekārtas, mašīnas, sistēmas un galu galā visa uzņēmuma infrastruktūra ir savstarpēji savienota.

Tas ietver arī trīs galvenos produktivitātes faktorus.

  1. Automatizācija
  2. Darbības datu apkopošana
  3. Uzlabota analītika

Turklāt inteliģenta ražošana var uzlabot klientu datu, intelektuālā īpašuma, resursu, darbinieku un apkārtējās vides aizsardzību.

Uzņēmuma Klinkmann un tā partneru kompetence nodrošina unikālu izpratni par IT risinājumu, mašīnu, iekārtu un procesu integrēšanu. Klinkmann palīdzēs gan īstenot digitālās pārmaiņas, gan izveidot atjautīgāku un drošāku infrastruktūru.

Vai vēlaties sazināties ar speciālistu?

Uzņēmuma Klinkmann un tā partneru kompetence nodrošina unikālu izpratni par IT risinājumu, mašīnu, iekārtu un procesu integrēšanu. Klinkmann palīdzēs gan īstenot digitālās pārmaiņas, gan izveidot viedāku un drošāku infrastruktūru.

ASEM 6300 ebook

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu

Visibility that creates new value -ebook

Aizpildot e-formu, Jūs varat lejupielādēt informatīvo materiālu