Wonderware System Platform

Wonderware System Platform kurss

Šis 5-dienu Wonderware System Platform kurss ir Wonderware “Application Server 2017” un ”InTouch for System Platform 2017” kursu apvienojums vienā programmā. “Application Server 2017” kurss sniedz izpratni par ArchestrA tehnoloģijas pamatprincipiem, sniedz zināšanas un attīsta prasmes, kas nepieciešamas Wonderware Application Server lietojumprogrammu veidošanai un uzturēšanai. “InTouch for System Platform 2017” kurss ir domāts Wonderware Application Server datu vizualizācijas pamatinstrumentu apgūšanai, izmantojot InTouch for System Platform programmatūras ArchestrA grafiku.

Wonderware System Platform
 

Wonderware System Platform apmācību kursa mērķis

Nodrošina pamatzināšanas par Wonderware Application Server izmantošanu ražošanas procesos. Nodrošina pareizu un optimālu InTouch for System Platform programmatūras izmantošanu datu vizualizācijai. Kurss ir ieteicams ikvienam, kas izmanto Wonderware System Platform.

Apmācību kursa informācija

Apmācība: 9.00-17.00.
Apmācības cena: 1000 € (bez PVN), vienam dalībniekam.
Apmācības valoda: Latviešu, krievu vai angļu.

Apmācību programma

Kursa saturs, 1. diena

 • Ievads. Lietojuma infrastruktūra
 • Lietojuma objekti

Kursa saturs, 2. diena

 • Lietojuma objektu paplašināšana
 • Trauksmes signālu apstrāde un arhīva datu saglabāšana

Kursa saturs, 3. diena

 • Lietojuma drošības sistēma. Lietojuma uzturēšana
 • Datu apmaiņa ar kontrolleriem. Lietojuma izvietošana uz vairākiem tīkla datoriem

Kursa saturs, 4. diena

 • InTouch lietojuma izstrādes un ekspluatācijas vide. ArchestrA simboli
 • ArchestrA simboli

Kursa saturs, 5. diena

 • Trauksmes signālu vizualizācija
 • Arhīva datu vizualizācija. Lietojuma drošības sistēma. Lietojuma lokalizācija
 • InTouch Web Client izmantošana

Prasības Wonderware System Platform apmācību dalībniekiem

Apmācība notiek izmantojot dalībnieka datoru (klēpjdatoru), kam Administratora piekļuves tiesības ir obligāta prasība. Apmācībā tiek izmantots VMware virtuālās mašīnas attēls, ko mēs izsniedzam apmācības sākumā kopēšanai uz dalībnieka datora, tāpēc pirms apmācības ir jābūt uzstādītai VMware videi. Jūsu datoram jābūt ar vismaz 8 GB atmiņu, 2 × 2,5 GHz procesoru virtuālās mašīnas attēlam un 60 GB brīvu vietu uz cietā diska.

Klinkmann apmācības atcelšanas politika

Paziņojums par vēlmi atcelt reģistrāciju ir rakstveidā jāiesniedz Klinkmann. No apmācības kandidātiem, kuru atteikuma pieteikums tiek saņemts 7 kalendāro dienu laikā pirms apmācības datuma, tiek ieturēti 50 % no apmācības maksas. Ja pieteicējs nepiedalās apmācībā un pirms apmācības netiek saņemts atteikums, tiek ieturēta pilna apmācības maksa.

Ja persona, kura pieteikta apmācībām nevar piedalīties kursā, to var aizstāt cita persona, iesniedzot rakstveida paziņojumu.

Klinkmann patur tiesības atcelt un mainīt apmācības un pasākumus. Ja apmācības kurss ir jāatceļ, dalībnieki tiks informēti pirms apmācības sākuma.

Reģistrējieties kursam

Izvēlieties datumu un aizpildiet savu kontaktinformāciju. Jūs saņemsiet apstiprinājuma ziņojumu par apmācību.